“آنها تمام کردم لبخند خود را در پشت نقاب’: گلف بازان وجد آمدیم به بازگشت به لینک

وجود دارد چیزی عجیب و غریب و disorienting در مورد صحنه در Bennett Valley Golf Course در روز دوشنبه. بیشتر از آن نگاه بسیار طبیعی است.

گلف تا به حال بازگشت به منطقه سونوما کانتی برای اولین بار در یک ماه و نیم یک نتیجه از شهرستان افسر بهداشت دکتر Sundari Mase تصمیم به شامل این ورزش در میان فعالیت و تعداد انگشت شماری از بخش های کسب و کار او مجاز به راه اندازی مجدد.

“این فقط احساس ما در حال بیدار شدن از خواب و گرفتن دوباره” سانتا رزا ساکن جودی اسمیت گفت: بین swats در محدوده رانندگی در بنت دره.

کمی بعد در بعد از ظهر را در Rooster اجرا در پتالوما بیل Rutan بود و حتی تاکید بیشتر.

“نگاه کنید. این سبز” Rutan گفت: اشاره به شکوه دوره به عنوان او و دو نفر از دوستان به دور از 18 سوراخ. “و ما در حال گلف بازان. اگر شما قلاب تنظیم و آن را در خون شما این است که — حتی اگر شما می توانید راه رفتن ، شادی ما است.”

این یک تکه (یا قلاب) شادی که در بازگشت در سراسر شهرستان از هلدزبرگ به سونوما به عنوان دوره استقبال عمومی با یک لیست طولانی از بیماری همه گیر کوروناویروس مربوط به محدودیت های که شامل 6 پا اجتماعی فاصله چهره پوشش در مناطق مشترک یک گلف باز در هر سبد, هیچ, مشترک, باشگاه, بدون ارائه ابزار مانند چنگک جمع کردن و توپ واشر و مکرر مطابق با هر سطح معمول. دور باز هستند تنها به Sonoma County ساکنان.

بسیاری از گلف بازان استدلال کرده بود در تمام طول برخی با صدای بلند و علنی که از جمله زمین گلف به عنوان بخشی از شهرستان اضطراری برای بهداشت عمومی در مستند از مارس 18 نابجا بود.

دوشنبه, حتی دوستان خود در همان گروه نیست همیشه موافق عقل از ممنوعیت.

“کسی که به کسانی که تصمیم گیری در اوایل احساس می کنم واقعا نمی دانند بازی و آنچه در آن ارائه شد کسانی که منزوی” گفت: Rutan که استدلال این بازی این است که امن تر از خرید در Costco.

اما یکی از شرکای بازی کوین ویلسون تا به حال هیچ تردیدی در مورد Mase ، “چگونه دراز شد و ما تعطیل؟”

گفت: آن شش هفته او گفت: “این خوب است. که فوق العاده است. این ویروس یک چیز ترسناک. گلف و همه دقیقا آنچه را که آنها باید انجام داده ایم.”

وجود ظاهری اتفاق در نقطه دیگر هر چند حداقل در این دوره است. همه موافقت کردند زمان درست بود اجازه می دهد تا گلف بازان را به نوسان. گلف آنها گفت: ورزش از فضاهای باز. می توان آن را با خیال راحت با گروه های کوچک. Bennett Valley ارسال شده مجموعه ای از مقررات جدید در پارکینگ و در فروشگاه نرم افزار و پخش یادآوری بیش از یک بلندگو تقریبا هر 20 دقیقه.

بسیاری با اشاره به فضائل بازی. مهمترین رفاقت است که به طور کلی شده است در تامین کوتاه مدت به تازگی در خارج از زوم مجازی چت و گاه به گاه شیشه ای از شراب در جلوی خانه. پس از آن وجود دارد و ورزش ساخته شده بیشتر فوتی و فوری با موضوع رقابت است.

“این بود — من می توانم به شما بگویم دقیقا. نگه دارید که فکر می کردم” Rutan گفت: بیرون کشیدن گوشی خود و باز کردن یک برنامه است. “این 13,000 مراحل 6.6 کیلومتر. آن را سبز راه رفتن. که آنچه در آن است.”

در حالی که برخی از انواع فعالیت های بدنی می تواند بی گلف می توان چنین لوکس.

“این خوب روانی انحراف” باب Crozier پدر به تازگی به معروف نیروی دریایی سروان. برت Crozier (که به خانه بازگشت به سن دیگو در روز دوشنبه پس از 30 روز قرنطینه) گفت: در بنت دره. “از آنجا که شما فقط می توانید نفرین در یک چیز در یک زمان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de