آنها بهبود از coronavirus. آنها آلوده دوباره ؟

می توانید افرادی که بهبود یافتن از یک کشمکش جدید کروناویروس آلوده شدن دوباره و دوباره ؟

دولت ژاپن در گزارش این هفته که یک زن در اوزاکا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus برای بار دوم هفته پس از دوره نقاهت بعد از عفونت و مرخص شدن از بیمارستان.

همراه با گزارش ها از چین از موارد مشابه این مورد در ژاپن مطرح شده است و برخی از سوالات ناراحت کننده. Reinfections شایع در میان افرادی که از بهبود coronaviruses است که علت سرماخوردگی.

اما کسانی که بیماری زا هستند بسیار متفاوت از جدید کروناویروس و به گفته کارشناسان بعید است که این موارد از افراد آلوده شدن بار دوم.

“من نمی گویم که عفونت مجدد می تواند رخ دهد هرگز رخ می دهد, اما در این زمان کوتاه آن را بعید است” گفت: Florian Krammer یک virologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک است.

حتی خفیف ترین عفونت باید ترک حداقل در کوتاه مدت ایمنی در برابر این ویروس در دوره نقاهت بیمار, او گفت:.

به احتمال زیاد بیشتر “reinfected” بیماران هنوز هم پناه سطوح پایین این ویروس زمانی که آنها از بیمارستان مرخص شده و آزمایش موفق به آن را انتخاب کنید.

حتی اگر گاه به گاه موارد عفونت مجدد آنها به نظر نمی رسد اتفاق می افتد در اعداد بزرگ به اندازه کافی به عنوان یک اولویت در این مرحله در شیوع.

گزارش پنج شنبه منتشر شده در JAMA پشتیبانی از این ایده که مردم ممکن است تست مثبت برای این ویروس بعد از آنها به نظر می رسد به بهبود است.

در چهار متخصصان پزشکی در معرض ویروس در ووهان چین, کانون اپیدمی یک تست است که تشخیص ویروسی مواد ژنتیکی مثبت باقی مانده پنج تا 13 روز پس از آنها بدون علامت است.

این لزوما به این معنی نیست که آنها هنوز هم قادر به آلوده کردن دیگران.

PCR آزمایش تشخیصی بسیار حساس است و می تواند به تقویت و مواد ژنتیکی از حتی یک ویروسی مولکول است. این تست می تواند صرفا توان چیدن قطعات از ویروس.

تست PCR ممکن است تشخیص باقی مانده از ویروس سرخک ماه پس از افرادی که به این بیماری جلوگیری از ریختن عفونی ویروس Krammer گفت.

دیگر امکانات که تست منفی انجام شد ضعیف و یا نمونههای ذخیره شده در یک درجه حرارت که در آن ویروس رو به وخامت است. این سواب گلو نیز ممکن است به سادگی از دست این ویروس است که پنهان شده است در جای دیگر در بدن است.

“یک ویروس تست مثبت است اگر ویروس وجود دارد در گرد و خاک در مقادیر کافی در زمان شما swabbed فرد” گفت: Marc Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “یک تست منفی است نه قطعی که ویروس در آن فرد است.”

Lipsitch ارائه یک مقایسه: یک شیشه مربای کپک در بالا. تراشیدن کردن سطح ممکن است به این تصور که جم در حال حاضر قالب رایگان, اما در واقع شیشه هنوز هم ممکن است حاوی کپک است که همچنان به رشد.

زن ژاپنی در ابتدا خفيف علائم عفونت کروناویروس و آزمایش مثبت در اواخر ماه ژانویه است. او از بیمارستان مرخص شد. Feb. 1. او آزمایش مثبت دوباره جمعه پس از آمدن به گلو درد و سینه درد است.

“که قطعا برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند واقعی تجدید حیات این ویروس عفونی در فرم” Lipsitch گفت. اما او افزود: “تنها حکایات واقعا سخت به تفسیر.”

یکی از نگران کننده احتمال این است که coronavirus شرح زیر است آنچه شناخته شده به عنوان دو فازی عفونت: این ویروس همچنان ادامه دارد و علل مختلف مجموعه ای از علائم از مشاهده اولیه تقلا.

در بیماران مبتلا به ابولا این ویروس ممکن است باقی بماند برای ماه ها در بیضه ها یا چشم ها حتی پس از بهبودی — و می تواند دیگران را آلوده و نگه داشتن این بیماری همه گیر رفتن.

بهبود فرد بیش از حد می تواند به توسعه علائم دیگر از جمله بی خوابی و مشکلات عصبی گفت: آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا.

“ما نمی دانیم که اگر این مورد با این coronavirus” راسموسن گفت. “ما نمی دانم هر چیزی در مورد این ویروس است.”

Coronaviruses در کل درک ضعیف او گفت:. قبل از سارس بیماری coronaviruses بودند شناخته شده به علت بیماری های جدی است.

برخی از دانشمندان گفته اند که افراد مبتلا به کروناویروس جدید تولید آنتی بادی است که محافظت از آنها در آینده است. و یک بیمار گزارش نشان می دهد که ایمنی ممکن است حداقل هفت روز.

اما این کشف است و نه تعجب آور است و نه اطمینان بخش گفت: دکتر استنلی پرلمن یک coronavirus متخصص در دانشگاه آیووا. “مسئله این است که آیا شما آن را ببینید در هفت ماه یا یک سال,” او گفت:. “این چیزی است که شما در مورد مراقبت.”

جدید کروناویروس شباهت آنهایی که باعث سارس و به میزان کمتر MERS. وجود دارد هیچ گزارشی از reinfections با ویروس سارس پرلمن گفت و تنها کسی که از او شنیده است در یک بیمار دوره نقاهت بعد از MERS.

پرلمن پژوهش با MERS نشان داده است که قدرت پاسخ ایمنی بستگی به شدت عفونت اما حتی در کسانی که مبتلا به بیماری شدید — که باید تولید قوی ترین پاسخ ایمنی — ایمنی به نظر می رسید به افول در عرض یک سال است.

چه مدت طول می کشد ایمنی نیز خواهد بود یک سوال کلیدی برای حل و فصل زمانی که طراحی یک واکسن جدید کروناویروس به خصوص اگر این ویروس می شود فصلی تهدید مانند آنفلوانزا است.

“چه طبیعت ایمنی به این ویروس پس از عفونت است؟” Lipsitch گفت. “این یک تحقیق سوال که فوری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>