آنها ضرب و شتم coronavirus اما در حال حاضر آنها احساس رانده شدگان

در روز الیزابت Martucci و 11 ساله و پسر تلقی می شد به بهبود از coronavirus آنها پدید آمده از خانه خود را در ساحل نیوجرسی با برخی از گچ پیاده رو به طرح یک پیام در جلوی خانه.

“ما در حال COVID بازماندگان” آنها نوشت.

“من فکر می کنم من قصد دارم به همه بگویید که” من تا به حال این کار و من OK,’ فقط برای نشان دادن به مردم آن را یک حکم اعدام” Martucci گفت.

او همچنین خرید تی شرت که گفت: “COVID-19 بازمانده” پیش بینی است که برخی از همسایگان در cul-de-sac در کیپ ممکن است دادگاه در خانه ممکن است برخی از طولانی ناراحتی.

Martucci به زودی متوجه شدند که او به شدت دست کم گرفت اضطراب او و پسرش مارکوس روبرو می شوند. حتی در حال حاضر یک ماه به خود بهبود برخی از همسایگان آنها را ببینید و اجرا کنید.

به عنوان کسانی که باید زده شده با ویروس خروج از بیمارستان و یا خانه و قرنطینه آنها مجبور به حرکت در یک جهان است که به وضوح هنوز رتبهدهی نشده است آماده به استقبال آنها را به هنوز هم پناه جامعه است.

فدرال کارشناسان بهداشت و اپیدیولوژی معتقدند که بیماران به طور کامل بهبود از COVID-19 دیگر در برخواهد داشت خطر ابتلا به عفونت به دیگران است. در عین حال برخی از افرادی که جان سالم به این بیماری هنوز در حال مقابله با ترس-محور کلاله از جهان خارج است.

دامپزشک که حاضر به درمان بهبود زن سگ. این ماشین لباسشویی کارگر که شروع به پریدن کرد از دیدن رسمی انتخاب می شوند که بیماری گزارش شده بود در اخبار محلی. باغبان که نمی خواهد اصلاح هجز در خارج از بازیافت مرد خانه. همسایه که کاهش یافته سوپ و گفت: به زحمت بازگشت Tupperware آن را در. و بیمار نوجوان که آرامش خود را در طول بیماری طولانی شد فکر ماهیگیری با دوستان تنها به آنها روح او را زمانی که او بهبود یافت.

“دل و روده من فکر نمی” من مردم را در حال حاضر ترس از من چون من تا به حال این ویروس'” گفت: Martucci, 41, که توصیف یک همسایه دام بیش از یک محدود در حالی که در حال اجرا برای او هنگامی که او و پسرش که می رود توسط MJ, با نزدیک شدن روی دوچرخه خود را.

“اون حتی به من رخ می دهد — که دوری” گفت: Martucci یک سرمایه گذار املاک و مستغلات. “شما نگاه به عنوان یک سرایت مقابل به عنوان یک بازمانده.”

او گفت که او تا به حال قرار دادن “COVID-19 بازمانده” تی شرت دور.

احساس ننگ است نه آنچه که بسیاری از بازماندگان گفت که انتظار می رود پس از حملات سخت از بیماری است. آن را حمل خاص نیش داده در سراسر جهان بحث و گفتگو در مورد چگونگی بازگشایی جامعه خواهد لولا در بخشی از مردم با آنتی بادی قادر به بازگشت به کار و در مورد چه کسانی که بهبود یافته اند می تواند کمک نقاهت پلاسما برای درمان های تجربی از کسانی که هنوز بیمار است.

“وجود دارد یک دوگانگی بین احساس مانند شما می توانید رفتن به پلاسمای خود را به صرفه جویی در زندگی افراد دیگر اما احساس مثل شما نجس” گفت: شریل کرافت بهداشتی و روزنامه نگار در, Fairfield, کانکتیکات که نوشته شده در مورد زنده ماندن در COVID-19 و چگونه آن را تحت تاثیر سلامت جسمی و روانی او.

“ما مانند آنهایی که انتخاب شده,” او اضافه شده است. “ما می توانیم بازگشت به جامعه ما می توانیم اهدای پلاسما, ما بسیار با ارزش است. اما برای افرادی که ترس از ابتلا به آن ما مانند pariahs.”

Mark Levine, نیویورک عضو شورای شهر که منجر به سلامت کمیته با تجربه ویروس علائم در اواخر ماه مارس است. او در قرنطینه خانه تا زمانی که او بهبود از بیماری که تحت پوشش رسانه های خبری.

هفته پس از بهبود حال Levine که نشان دهنده بالا منهتن گفت که او شگفت زده شد زمانی که یک کارگر در محلی ماشین لباسشویی شروع به پریدن کرد و در نزد او.

“افرادی وجود دارند که واقعا فکر می کنم اگر شما آن را کردم شما اساسا باید زره های جادویی و هرگز نمی تواند بیمار دوباره — که خطرناک است — اما به وضوح وجود دارد که مردم نمی دانند شما دیگر مسری است اگر شما بهبود,” او گفت:. “این احساس که ما شکست خورده ام در آموزش و پرورش در هر دو طرف از آن است.”

در لانگ آیلند فلور Touloupis, 60, تجربه کرده, دو مهربانی و احتیاط از یک همسایه. پس از یک مورد از این ویروس که در سمت چپ او با دو جانبه ذات الریه و لخته شدن خون در پاها Touloupis گفت: او گرم توسط, در خانه, سوپ مرغ همسایه در لیندنهورست کاهش یافته است و پس از او تا به حال آزمایش منفی است.

اما زمانی که او پیامک در مورد بازگشت سوپ ظرف Touloupis گفت: او همسایه به او گفت آن را دور می ریزیم. بنابراین او sister-in-law, که کاهش یافته است برخی از عدس در یک ظرف است که او در سمت چپ Touloupis’ ایوان.

“من گفت:” آه خدای من, من احساس می کنم مثل یک مبتلا به جذام!'” Touloupis گفت. “من امیدوار هستم که افرادی که به طور معمول غذا خوردن در خانه من برای کریسمس را نشان می دهد در این سال است. این تقریبا باعث می شود شما احساس می کنید شرمنده.”

در طول 21 روز او گیر و منزوی در اتاق خواب خود را در لیکلند فلوریدا ویلیام بلند, 17 گفت: یکی از چیزهایی است که خود را نگه داشته ارواح بود تا این ایده از رفتن ماهیگیری با دوستان خود را هنگامی که او بهتر بود.

“من شماره 1 فکر,” او گفت:. “”من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت و سالم و اویختن با دوستان من است.'”

اما حتی دو هفته پس از بهبود حال او گفت: دوستان خود را به حال بازگشت پیام های متنی خود را. تنهایی و احساس طرد ویلیام گفت: تا به حال او را وادار به ثبت نام در سلامت روان, مشاوره و به دنبال دوستان جدید.

“من سه هفته در انزوا و سپس به دیدن هیچ کس ؟” او گفت:. “این واقعا دلخراش است.”

ویلیام و دیگر بازماندگان گفت: آنها درک اضطراب. آنها می دانند که وجود موارد ویروس در بیماران آزمایش مثبت برای بار دوم و این که این بیماری بسیار جدید بوده است نه به اندازه کافی زمان برای مطالعه چه مدت و یا حتی اگر هر مصونیت طول می کشد.

“مردم نیاز به ترس از این ویروس دلیل این که شما نمی خواهید به نگه داشتن اعداد پایین” Touloupis گفت. “اما آن را هنوز هم مضر.”

سامانتا Hoffenberg که زندگی در منهتن گفت که او درک کرد که چرا خانواده اش باقی مانده بود دور از او برای نزدیک به دو ماه پس از بهبود بود: پدرش نیز از این ویروس در ماه آوریل پس از عقد قرارداد آن در بیمارستان که در آن او پذیرفته شد به دلیل عوارض ناشی از زوال عقل است. او گفت: مصیبت شده بود عمیقا آسیب زا است.

پس از او آلوده شد او را متعهد به ماندن دور از عزیزان خود را حتی پس از بهبود او.

سپس در آوریل 23, وجود دارد, آتش سوزی در ساختمان. پس از اینکه بستری برای دود استنشاق او تا به حال یک سری از حملات هراس. یک مددکار اجتماعی در بیمارستان به نام Hoffenberg خانواده به آنها بگویید که او ویروس رایگان و می خواستم به آنها را ببینید.

آنها خودداری کرد.

“من هرگز در چنین غمگین محل تاریک پس از آن اتفاق افتاده است” Hoffenberg یک استخدام کارگزینی گفت. “و خانواده خود من این است که ترس از من است که آنها حتی قادر به دیدن از طریق این واقعیت است که من به تنهایی و از طریق این.”

حتی به عنوان او گاهی یک آغوش او گفت: او تا به حال همدلی برای افرادی که زخم خورده توسط ویروس و همچنین از دست دادن آنها.

“آنها در حال تبدیل به سنگ شده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de