‘آنها یک نجات دهنده زندگانی’: گارد ملی کمک می کند تا بسته مواد غذایی در جعبه مواد غذایی محلی بانک

به گارد ملی کالیفرنیا شروع به پریدن کرد و روز شنبه به تلاش گسترده برای تغذیه Sonoma County, گرسنه, یک بحران است که غرق غذای محلی بانک ها پس از شروع 3-هفته-پناهگاه های قدیمی-در-محل سفارش مربوط به کوروناویروس.

حدود 40 ارتش ایالات متحده ذخیره عمدتا از شمال کالیفرنیا مستقر به ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی فقط در شمال سانتا رزا به بسته غذایی اضطراری جعبه به دست در 300 سایت در سراسر شهرستان. انتساب نشان دهنده Vallejo-بر اساس جوخه اولین ماموریت در حال انجام همه گیر و در نظر گرفته شده است بسیار مهم برای جلسه بی سابقه تقاضا در سواحل شمال, بزرگترین غذایی-سازمان امداد به عنوان نرخ بیکاری افزایش یافت و نیاز به شدت افزایش مییابد.

در مقایسه با آتش سوزی, سیل, برنامه ریزی, قدرت, بسته آف و همچنین 2008 رکود اقتصادی فعلی فاجعه بسیار بدتر با مقامات بانک غذایی گفت. تقریبا یک شبه غیر انتفاعی بود ارسال هر روز به همان اندازه غیر فاسد شدنی و مواد غذایی منجمد و همچنین میوه و سبزیجات تازه به عنوان آن توزیع در یک نمونه در ماه است.

درخواست گیج کننده بود. با مقامات برآورد که تولید نیاز به افزایش حداقل ده برابر به کافی و منظم داوطلبان — که بسیاری از آنها در حال سالمندان مراقبت از سلامت خود — افتادن این شهرستان به خارج از فرماندار برای تقویت.

“نیاز دارد و به همین دلیل آنها در اینجا. آنها یک نجات دهنده زندگانی” گفت: اریکا Carstensen ردوود امپراتوری زنجیره تامین مدیریت. “من در تلاش برای دیدن نور در انتهای تونل. و آنها را نشان می دهد و من کاملا می تواند نور را ببینید.”

بیرون زیر آفتاب بعد از ظهر به مردان و زنان با پوشیدن استتار خستگی و آبی دستکش های پزشکی ساخته شده و سریع کار خود را از هدف در بانک مواد غذایی را پشت پارکینگ. در کمتر از 30 ثانیه یک اهدا جعبه شراب خورده بود ضبط و تحت فشار قرار دادند پایین فلزی تسمه نقاله برای دریافت مجموعه ای از محصولات خشک که شامل 2 پوند کیسه برنج و یک می توانید هر یک از گوشت خوک و هلو و گلابی جعبه کشمش و کیسه خورش گوشت گاو.

تکرار 7,679 بار در سراسر دو خطوط مونتاژ و روز کار انجام شده است. سپس دوباره و دوباره آن را برای حداقل هفته آینده با توجه به زمان دستور از بالا, اما زمانی که ماه آینده و نیم اگر این وضعیت نیاز دارد.

سربازان در محدوده سنی 18 سال به اواخر 30s خود را و آموزش دیده در تدارکات مجاز توسط رتبه بندی خود را مامور به صحبت می کنند به یک خبرنگار. اما انگیزه های موسیقی انواع فیل کالینز به قاتلان از نزدیک بلندگو واحد تقسیم به دو تیم ء یکدیگر در رقابت و خوشخو و اندوه در میان متحدان قبل از شکستن برای ناهار.

سرهنگ ایان Panlilio خود واحد رهبر تأکید کرد که جوخه بودند مانند دیگران بی شماری رو به چالش های خود را پشت در خانه در پی coronavirus اما در حال حاضر متمرکز تنها در ماموریت در دست — تغذیه کسانی که نیاز دارند در سراسر منطقه است. این مرد 26 ساله در شرق خلیج بومی خود را یک دانشجو در دانشگاه برکلی مجبور شد قبل از موعد مقرر به پایان یک دوره آنلاین در توسعه وب به نشان می دهد تا برای انجام وظیفه.

“هر کس در اینجا یک زندگی غیر نظامی که خود اصلی ترین چیزی که ما تا به حال به رها کردن آن را به انجام این کار. در پایان روز ما رو به انجام ماموریت و ما امضا برای این” Panlilio گفت: از طریق یک سفید N95 ماسک. “صرف نظر از خود ما در زندگی شخصی ما همه اینجا هستیم برای ایجاد یک تفاوت. ما در حال انجام بهترین های ما برای کمک به جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>