این کسب و کار کالیفرنیا است که می تواند بازگشایی و این قوانین

پس از دو هفته اقامت در خانه, سفارشات, کالیفرنیا اجازه خواهد داد که برخی از فروشندگان به بازگشایی در روز جمعه.

در اینجا چیزی است که باز است و چه شده است بر اساس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح:

باز با منظقه خدمات

کتابفروشی ها

فروشگاه های موسیقی

فروشگاه اسباب بازی

گل

لوازم ورزشی فروشندگان

فروشگاه های لباس

دیگر “کم خطر” خرده فروشان

دفتر والی گفت: همچنین امیدوار بودم اجازه می دهد تا برخی از تولید و لجستیک کسب و کار برای بازگشایی اجتماعی فاصله و قوانین ایمنی.

راهنمایی برای کسب و کار قبل از آنها بازگشایی

انجام دقیق ارزیابی ریسک و پیاده سازی یک سایت خاص حفاظت و برنامه ریزی آموزش کارکنان در مورد چگونگی محدود کردن گسترش COVID-19 از جمله چگونه به صفحه نمایش خود را برای علائم و ماندن در خانه اگر آنها themImplement فردی اقدامات کنترل و screeningsImplement ضد عفونی protocolsImplement فیزیکی فاصله guidanceBest شیوه برای بازگشایی

خرده فروشان باید افزایش وانت و تحویل خدمات گزینه ها و تشویق فیزیکی فاصله در طول وانت — مانند در حال بارگذاری اقلام به طور مستقیم به مشتری تنه و یا خروج اقلام در درب خود را.

خرده فروشان باید نصب رایگان به دست دستگاه های, اگر ممکن است, از جمله, حرکت, سنسور چراغ, تماس, پرداخت, سیستم, اتوماتیک, صابون و حوله کاغذ و چوب لباسی و timecard سیستم.

شرکت های تولید باید اتاق استراحت, استفاده از موانع و یا افزایش فاصله بین میز و صندلی برای جدا کردن کارگران و مانع از تجمع طول می شکند. در صورت امکان, ایجاد, هوای آزاد, شکستن مناطق سایه را پوشش می دهد و صندلی است که تضمین فیزیکی فاصله.

انبارها باید حداقل رساندن زمان تراکنش بین کارکنان انبار و حمل و نقل پرسنل. انجام دروازه حضورها و مدارک دیجیتالی در صورتی امکان پذیر است. انبار کارگران باید تمیز تحویل وسایل نقلیه و تجهیزات قبل و بعد از تحویل حمل اضافی و بهداشت مواد در هنگام تحویل و استفاده از تمیز کردن تجهیزات حفاظت شخصی برای هر یک از تحویل متوقف شود.

(منبع: ایالت کالیفرنیا)

آنچه در آینده بعدی

Newsom است گفت که او امیدوار است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رستوران ها در روزهای آینده. مدارس می تواند بازگشایی تحت تغییرات در تابستان.

آنچه باقی می ماند بسته

دفاتر و مراکز خرید و ناهار خوردن در رستوران ها هنوز دستور داد بسته است. نظافت شخصی و کسب و کار و سرگرمی سالن کنسرت زنده و ورزشی نیز شامل نمی شود در فاز اول Newsom را بازگشایی طرح است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de