TheBus در Kalihi به بازگشایی برای ناتوانی عبور اتوبوس پردازش تنها

  • CRAIG T. KOJIMA / MARCH 26 The city plans to re-open TheBus pass office at the Kalihi Transit Center on Wednesday but for disability bus pass processing only. A Honolulu city bus on East Manoa Road in March reminds the public to wash their hands.

    CRAIG T. کوجیما / مارس 26

    شهرستان برنامه را دوباره باز TheBus تصویب دفتر در Kalihi حمل و نقل مرکز در روز چهارشنبه اما برای ناتوانی عبور اتوبوس پردازش تنها. یک شهرستان هونولولو اتوبوس در شرق Manoa جاده در مه به یاد مردم به دست خود را بشویید.

شهر و شهرستان هونولولو قصد دارد دوباره باز TheBus تصویب دفتر در Kalihi حمل و نقل مرکز در روز چهارشنبه اما برای ناتوانی عبور اتوبوس پردازش تنها مسئولان شهرستان امروز اعلام کرد.

ناتوانی دارندگان کارت قادر خواهد بود به تجدید عبور خود را قبل از ژوئن 1 و جدید, ناتوانی برنامه های کاربردی را نیز پردازش می شود بر اساس یک برنامه به ترتیب حروف الفبا (پایین را ببینید) گفتند.

TheBus تصویب دفتر ساعت باز خواهد بود 7:30 صبح تا 4:00 بعد از ظهر, دوشنبه تا جمعه به جز روز یادبود در مه 25.

مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و باید در خط با 3 p. m., مقامات گفت.

آنها گفتند: ارشد, اتوبوس, تصویب تمدید هستند توسط پست تنها اما جدید ارشد برنامه باید در فرد و پردازش خواهد شد شروع در 8 ژوئن TheBus تصویب ،

دفتر نخواهد بود فروش فیلم و جوانان اتوبوس می گذرد که در دسترس هستند در همه TheBus رسانه های فروش.

HOLO کارت کاربران قادر به بارگذاری مجدد کارت های خود را برای ماه ژوئن شروع روز چهارشنبه در www.holocard.net با تماس با 768-4656 یا در 14 HOLO کارت مکان های خرده فروشی.

برای ناتوانی اتوبوس عبور در دسترس شروع روز چهارشنبه در اینجا این است که این برنامه به ترتیب حروف الفبا بر اساس نام گذشته آغاز با حروف:

>> A-C, چهار شنبه

>> D-H, پنجشنبه

>> I-L, مارس 22

>> M-O, مارس 26

>> P-SK, مارس 27

>> SL-Z, مارس 28

>> باز, برنامه, مارس 29.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de