The Women of the Movement اگرچه ناقص است، اما به داستان امت تیل جان می بخشد

[ad_1]

شش قسمت “زنان جنبش” بر اساس این آگاهی روشن ساخته شده است که بیشتر آنچه در مورد امت تیل می دانیم در دو یا سه تصویر پوشانده شده است. یکی عکس زیبای پسر 14 ساله ای است که با افتخار کلاهی شیک بر سر دارد. دیگری نشان می‌دهد که نوجوان در کنار مادرش، مامی تیل‌موبلی، با بازویی که دور شانه‌هایش حلقه شده است، درخشان می‌درخشد.

دیگری که متأسفانه در آگاهی عمومی همه آشنایان با جنبش حقوق مدنی حک شده است، عکس جسد اوست – جسدی که غیرقابل تشخیص است. گوشت شکنجه شده او پس از گذراندن سه روز در کف رودخانه طلاهاچی دراز شد. این عکس ساخته شده توسط عکاس مجله جت که با انتشار عکس های دلخراش در تاریخ ثبت شد، ده ها بار تجدید چاپ شده است.

تصمیم مامی تیل موبلی برای نشان دادن آنچه نژادپرستان سفید با پسرش انجام دادند، توجه ملی را به جنبش حقوق مدنی جلب کرد و پایگاه حمایتی خود را فراتر از جنوب گسترش داد. اما انتشار گسترده این عکس همچنین به این معنی بود که امت در نهایت به یک نماد و قربانی تبدیل شد، به جای اینکه همان چیزی که بود باقی بماند: پسری که به طور سادیستی از مادرش جدا شده بود.

مرتبط: عدالت برای امت تایل: وزارت دادگستری پرونده را از سر می گیرد

همه اینها تصمیم خالق سریال Marisa Joe Serar را برای شروع سریال با صدای گریه Mamie (برنده جایزه تونی آدریان وارن) به خصوص تاثیرگذار می کند، زیرا این اشک ها ناشی از قتل امت در سال 1955 نبوده است. درد زایمان

همانطور که از عنوان پیداست، “زنان جنبش” در درجه اول بر روی مامی و قدرت الهام بخش او تمرکز دارد، ابتدا به عنوان یک مادر و سپس به عنوان شاهد مادی جنایات علیه مادران و کودکان در سراسر کشور. و وارن نگهبان مناسبی از شخصیت مامی است. ایجاد ناامیدی و امید به طور همزمان در طول این قسمت ها به روش هایی که شما را نزدیک نگه می دارد.

او در لحظه‌ها گرما را در جایی که نیاز دارد تشدید می‌کند تا با شمشیر و سپر مادرش با هر گونه توهین به میراث امت روبرو شود و بر محبت آسان و اشتیاق واقعی او تمرکز کند. به تصویر کشیدن زنی که هرگز قصد فعال شدن نداشت، به چنین چابکی نیاز دارد و وارن در آن ساعت ها به زیبایی از قلمروهای روانی عبور می کند.

قبل از انجام این سفر با او، سرار و کارگردان جینا پرینس-بایتوود مطمئن شدند که درباره شخصیت و روحیه امت، که بیشتر داستان ها نشان می دهد، اطلاعات بیشتری کسب کرده اند. این بالاترین خدمتی است که “زنان جنبش” انجام می دهد که با شیرینی مطمئن توسط سدریک جو ارائه می شود.

مدت کوتاهی پس از صحنه‌هایی از اولین دقایق او در این دنیا، با اجرای امت از جو به عنوان پسری شیکاگوی کاریزماتیک که وقت خود را صرف خواندن آهنگ‌های موتاون در خارج از ساختمان آپارتمان خود می‌کند تا دختران همسایه را تحت تأثیر قرار دهد، خود را تثبیت می‌کنیم. ما می بینیم که امت و مامی چقدر صمیمی هستند و چقدر از او محافظت می کند. وقتی او در پاسخ به دوست پسر مامی جین (ری فیشر) که به خواستگاری اش اشاره می کند، به عنوان یک مرد در خانه قرار می گیرد، حتی مادربزرگش آلما (تونیا پینکینز) سعی نمی کند آن را اصلاح کند.

و اینها ویژگی هایی است که سریال به منصه ظهور می رساند و امت را به عنوان یک جوکر بی گناه با یک رگه سرسخت معرفی می کند. بچه ای که خراب نبود اما سختی کار میدانی را دست کم گرفت که عمویش موزس (گلین تورمن) در طول این سفر به مانی، می سی سی پی از او انتظار داشت، مکانی که آنقدر کنجکاوی او را برانگیخت تا از مامی بخواهد که اجازه دهد او برای بازدید به جنوب برود.

مامی تمام تلاشش را کرد تا او را آماده کند تا رفتار کند تا در امان بماند. اما او یک احمق و کمی مجری در اطراف دوستانش بود. دانستن این جزئیات شخصی رنگ تراژیک تری به جنایتی می دهد که پس از معامله کوتاه امت با کارولین برایانت (جولیا مک درموت) در بازار محلی رخ داد.

وقایع دقیق هنوز تا به امروز مورد بحث است، اما خشونت نامتناسبی که امت ظاهراً برای کارولین برایانت سوت زده است یک واقعیت است. در پایان یک قسمت بدن پاره شده پسر را نشان می دهد که با احترام این کار را می کند. اما مدت ها قبل از آن، ما با امت و مرد جوانی که او در حال تبدیل شدن بود ارتباط برقرار می کنیم.

تصویر وارن ما را به عنوان یک پسر و یک پسر روی امت متمرکز می کند. این، همراه با عملکرد و رفتار سبک جو، به اندازه‌ای تاثیرگذار است که حضور او در صحنه‌ها را تثبیت کند، حتی زمانی که امت فقط در روح و حافظه حضور دارد.

از آنجایی که داستان امت تیل داستانی از عدالت انکار شده است، لازم است روند قتل و پوشش رسانه ای این پرونده به تصویر کشیده شود. اما این همان جایی است که زنان جنبش بسیاری از شتاب خود را از دست می دهند، زیرا تمرکز از مامی به وارن و خانواده اش تغییر می کند تا ما را به بحث بین خبرنگارانی که این پرونده را پوشش می دهند، از جمله یکی با بازی دن برد، و همچنین وکلای شرکت کننده، ببرند. با بازی تیموتی هاتون و گیل بلوز).

این واقعیت که هر بازیگر سفیدپوستی که نقش جنوبی را بازی می‌کند، مناسب می‌داند که تعابیر بد لهجه‌های منطقه‌ای را که باید در یک سطل چرب همراه با سالاد و پوره سیب‌زمینی عرضه شود، حذف کند. با این وجود، دقایقی که با این شخصیت ها در جلسات استراتژیک عمیق یا بحث های هیئت منصفه سپری می شود، توجه مامی را از بین می برد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


ممکن است زمان بهتری با متحدان و حامیان جنبش مانند مدگار اورز (تونگای چیریسا) و شورای منطقه ای رهبران سیاه پوست او، دکتر تی آر ام هاوارد (الکس کویر) سپری شود که در اینجا به عنوان میزبان خانه ای امن برای سیاه دیده می شود. خبرنگاران و شاهدان مرتبط با این پرونده.

بیش از آنچه در اینجا می بینیم، نام های اورز، هاوارد و دیگر نام های معروف در زنان جنبش گنجانده شده است. البته، هیچ راهی برای پوشاندن کامل بیوگرافی آنها در داستان های فرعی که در این شش ساعت نوشته شده اند، وجود ندارد، اما کشف چیزی بیش از آنچه که آنها به عنوان یک انسان بودند – جزئیاتی که در طول سال ها به وفور شرح داده شده اند – بیشتر در راستای آن است. با روح موضوع مشترک

با این حال، این حواس‌پرتی‌های کوچکی هستند که برای محو کردن تأثیر اجرای عضلانی وارن، تورمن، پرایس و دیگر بازیگران کلیدی، که با کارگردانی امن پرنس بایت‌وود، کاسی لمونز، تینا مابری و جولی دش تکمیل می‌شوند، کافی نیستند. انتخاب زنان سیاه‌پوست برای مجسمه‌سازی بصری داستان یک مرد سیاه‌پوست دیگر سودهایی را به همراه دارد که در جزئیات شاهد آن بودیم، مانند تصویر غوطه‌ورانه شاهزاده بایت‌وود در زمین، مزارع و آب‌های می‌سی‌سی‌پی در اپیزود افتتاحیه، که همگی توسط یک فیلتر خورشیدی طلایی گرم شده‌اند. .

لنز او به ما یادآوری می کند که با وجود قوانین جیم کرو و خشونت نژادپرستانه، نمی توان زیبایی جذاب این مکان را انکار کرد. لمون ها، داش و مابری این حس صمیمیت را در کلاس های خود حفظ می کنند، حتی در صحنه های دادگاه و پشت صحنه که برای تأکید بر هوای خفه کننده و کنشی که در داخل رخ می دهد، روشن می شوند.

اگرچه ABC از خبرنگاران خواسته است تا به راحتی وارد جزئیات نقشه شوند، اما مردم نام امت تیل را برای نزدیک به سه ربع قرن می گویند زیرا داستان قتل او و مراحل دادگاه رایج است. پرونده او ریشه دلیلی است که مردم تردید دارند که مردانی که احمد آربری را شکار و کشتند مجرم شناخته شوند. همانطور که آلما به مامی می گوید، گرفتن کیفرخواست در مورد امت یک معجزه بود. او گفت، اما جملات برای افرادی مثل ما اتفاق نمی افتد.

متاسفانه این موضوع بارها و بارها ثابت شده است. ماه گذشته، وزارت دادگستری تحقیقات سرد خود را در مورد قتل او پس از از سرگیری مجدد آن در سال 2017 پایان داد. خون امت تیل در همان سال منتشر شد و نویسنده تیموتی تایسون نوشت که برایانت از شکایت خود کناره گیری کرده است. روی او او بعداً تسلیم شدن از FBI را رد کرد. او هنوز در رالی، کارولینای شمالی زندگی می کند و هرگز در این پرونده متهم نشده است.

پروژه های گذشته ABC، با اشاره به فصل هایی از مبارزه طولانی و مداوم آمریکا برای عدالت و برابری، از این رویکرد خرسند بوده است. «زنان جنبش» می‌توانست در همه جا همان لحن تعلیمی را اتخاذ کند، و گاهی این کار را می‌کرد و در نتیجه بخشی از ابعاد برنده‌اش را از دست می‌داد. او اغلب به هدف خود یعنی بازگرداندن دوران کودکی امت تیل دست می یابد. و اگر این اولین تلاش یک گلچین برنامه‌ریزی‌شده باشد، باید بینندگان را برای دیدن آینده‌ای خوشبین کند.

دو ساعت اول “زنان جنبش” روز پنجشنبه 6 ژانویه از شبکه ABC پخش شد و روز بعد از شبکه Hulu پخش شد. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Bet6S1QFeeg

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر