آمریکا بازگشایی راه است اما “طبیعی” است که هنوز هم یک راه

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ شود. و در حالی که بسیاری از نقطه به یک واکسن به عنوان مطمئن ترین مسیر به حالت عادی و کارشناسان بهداشت عمومی راه دیگری را ببینید که هیچ کمتر دلهره آور: میلیون ها نفر بیشتر تست های 100 ، 000 یا بیشتر سلامت کارگران برای پیگیری و منزوی کردن آن در معرض COVID-19 و بدون درز اطلاعات شبکه به منظور هماهنگی تلاش است.

آمریکا تا کنون از اجرای این. بنابراین در صورت عدم وجود واکسن و یا دیگر اقدامات اطمینان بخش و در صورت یک تهدید است که تا حد زیادی نامرئی — چگونه آمریکایی ها بر این باورند که آن را امن برای بیرون رفتن دوباره ؟

“شما می دانید که هنگامی که سیل وجود دارد و هنگامی که آن را رفته است می گوید:” استیون تیلور یک استاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا نوشت که “روانشناسی بیماری های همه گیر.” او پیش بینی اعتماد به نفس خواهد گشت زمانی که مردم می بینند دیگران بغل کردن و یا تکان دادن دست و ازدحام به آسانسور — و نه بیمار شدن.

در حالی که تیلور معتقد است اکثر مردم گزاف گویی خواهد شد به سرعت او اشاره می کند که برخی از فجایع مانند رکود بزرگ باعث تغییرات پایدار عادات.

چه محو خواهد شد و چه خواهد شد زنده ماندن پس از coronavirus? جمعه شب در رستوران که در آن جداول فقط چند اینچ از هم جدا jostling فضا در عرق کاباره ها یک پک-در-این-گونه سلام? آنچه در مورد sleepaway camp و دانشجویان سال اول bunking با هم در خوابگاه و همیشه در حال کوچک شدن صندلی در کلاس اقتصاد ؟

مورخ فرانسیس برمر نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آیا طبیعی جدید هرگز به معنای پایان دادن به “انجام تاریخچه از اتاق ناهار خوری.” مانند بسیاری دیگر استاد بازنشسته تاریخ در پنسیلوانیا میللرسویلل ستلمنت دانشگاه پیدا کرده است که بسیار می توان از راه دور — در مورد خود را از طریق به سرعت در حال گسترش آنلاین در دسترس بودن اسناد تاریخی.

سرنخ دروغ در مکان هایی که هفته ها و حتی ماه های آینده ایالات متحده در این تجربه جهانی است.

در چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته مردم اثبات شده و سالم می تواند به طور کلی حرکت در اطراف در خود شهرستانها در حال حاضر ردیابی توسط برنامه های تلفن همراه و نظارت با درجه حرارت چک در. آلمان دیده می شود بسیار کمتر مرگ و میر ناشی از بسیاری از همسایگان اروپایی, اما زندگی همچنان محدود: در حالی که این اجازه را کوچکتر مغازه ها به بازگشایی در هفته گذشته آن گیر کرده به سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل و ادامه داد: به طور گسترده ای نیاز به ماسک صورت ،

به عنوان بهار شکوفه های آمریکایی نگاه کنید به مجموعه ای کاملا جدید از فعالیت های آنها امید نمی شود آنها را منع از. کالیفرنیا آب گرفتگی سواحل و رودخانه جبهه این آخر هفته گذشته به عنوان درجه حرارت افزایش یافت و باعث هشدار که آنها ممکن است از دست دادن چند دسترسی دارند.

اما در پنسیلوانیا شماره گیری در حال گردش است و راه دیگر. رژیم صهیونیستی. تام Wolf روز دوشنبه اعلام کرد او را به بلند کردن برخی از محدودیت در هوای آزاد, تفریح و سرگرمی. نه فقط به این دلیل که ویروس شروع شد شامل می شود بلکه از آنجا که مردم به سادگی آن مورد نیاز است.

“به عنوان آب و هوا گرم و تابستاني بلند,” گرگ گفت: “با بهره گیری از زمان در خارج از منزل است که یک راه مهم برای مدیریت استرس است.”

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>