نشان می دهد باید برای Mordallup آنگوس’ سالانه bull فروش

باب Garnantمیهن

Mordallup Angus stud co-principal Mark Muir.
آیکون دوربینMordallup آنگوس, گل میخ, شرکت-علامت اصلی Muir. اعتبار: باب Garnant/میهن

یک Manjimup گل چهارم سالانه yearling bull فروش آورده شده است به جلو تقریبا یک هفته در تلاش برای اطمینان از آن می رود در میان COVID-19 عدم قطعیت است.

Mordallup آنگوس حال برنامه ریزی برای برگزاری حراج در Boyanup saleyards در مارس 15, اما, انتخاب مجدد به برنامه آن را برای آینده پنج شنبه, مارس 9.

تصمیم می آید را به عنوان دولت فدرال بست پایین در تجمعات و دولت اجرا منطقه ای محدودیت های مسافرتی در و برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با WA روستایی سفر محدودیت اجرا در شنبه Mordallup گل میخ علامت اصلی Muir نیز تصمیم به ترکیب فروش با AuctionsPlus برای کمک به خریداران علاقه مند پیشنهاد از خانه.

“ما باید مطابق با کدهای عملیات برای انجام فروش ما,” او گفت:.

“فقط خریداران واقعی دام عوامل و دو Mordallup نمایندگان خواهد بود و مجاز به شرکت در فروش است.”

آقای Muir گفت: دام عوامل می تواند کمک به مردم محل پیشنهادات خود را از طریق AuctionsPlus. “با کشاورزی تلقی یک کسب و کار ضروری و گل میخ فروش گنجانده شده در آن دسته ما قادر به انجام فروش ما,” او گفت:.

“این Mordallup فروش تیم yearling گاو است که به دنبال بسیار خوب خواهد شد و در حال حاضر بسیار خوبی در فروش روز حراج شروع در ساعت 12: 30 pm.”

آقای Muir گفت بولز بود و برجسته رشد و بلوغ و آماده به کار.

“این سال ما در حال ارائه جدید صنعت پیشرو در علم ژنتیک در جهان مشهور سیلمی از جمله SAV شهرت دلاور از استرن و LD سرمایه داری 316,” او گفت:.

“خانه ما تربیت سیلمی شامل Klooney N36 رعد H131, برو F480, Harvestor L141, Gidgee K216 تراکم K210, Harvestor M51 و دیگران است.”

آقای Muir گفت: پسران زایمان-سهولت سیلمی Beastmode و عقیق سیاه و سفید و از اولین زایمان N زنان برجسته بودند فروش گاو نر. همه Mordallup گاو شده بود DNA پدري تایید و HD50K ژنومی تست شده برای بهبود ارزیابی برآورد پرورش ارزش ها از جمله رشد مادران بارداری و carcase صفات.

آقای Muir را تشویق می کند بازرسی از فروش بولز در اموال تنها با وقت قبلی. فروش کاتالوگ در دسترس بر روی خط در mordallup.com.au, برای اطلاعات بیشتر, با علامت Muir در 0427 691 001.

خریداران علاقه مند نیز می توانید تماس Nutrien عامل بن کوپر در 0428 499 648 یا بازدید Mordallup را Instagram و Facebook pages.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>