‘افزایش اسکای واکر’ به آمار دیزنی به علاوه در مارس 4

  • This image released by Disney/Lucasfilm shows Daisy Ridley as Rey in a scene from “Star Wars: The Rise of Skywalker.” The film will begin streaming on Disney Plus on May 4, about two months earlier than scheduled. (Disney/Lucasfilm Ltd. via AP)

    این تصویر منتشر شده توسط دیزنی/لوکاس فیلم را نشان می دهد دیزی ریدلی به عنوان ری در یک صحنه از فیلم “جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر.” این فیلم آغاز خواهد شد جریان در دیزنی به علاوه در مارس 4, حدود دو سال زودتر از برنامه ریزی شده. (دیزنی/Lucasfilm Ltd. از طریق AP)

نیویورک >> “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” آغاز خواهد شد جریان در دیزنی به علاوه در مارس 4, حدود دو سال زودتر از برنامه ریزی شده.

والت دیزنی Co. امروز گفت که “ظهور اسکای واکر” به زمین در جریان خدمات بهنگام به آنچه که به عنوان “روز جنگ ستارگان” پس از شعار “ممکن است چهارم با شما باشد.” آزادی را به طرفداران این گزینه از جریان کامل نه-بخش حماسه در سالانه “جنگ ستارگان” تعطیلات.

“ظهور اسکای واکر” منتشر شد به صورت دیجیتال اجاره و تصویری بر روی تقاضا در ماه مارس, بنابراین زمان آن جریان ورود غیر معمول نیست. این فیلم به کارگردانی J. J. Abrams شد بدترین بررسی نه “جنگ ستارگان” اقساط با 52% تازه نمره در گوجه فرنگی فاسد است. آن فروش بیش از 1 میلیارد دلار در آن تئاتر اجرا آغاز شده در Dec. 20.

در طول همه گیر دیزنی منحرف شده است چند تا از آن به عنوان جریان آن خدمات اولیه برای housebound بینندگان. آن را نیز فرستاده “یخ زده 2” و “بعد” به دیزنی به علاوه اولیه و طرح برتر “Artemis Fowl” در جریان پلت فرم ممکن است در محل تئاتر آزاد است. دیزنی به علاوه تعلق دارد حدود 50 میلیون مشترک پس از راه اندازی در اواخر سال گذشته.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>