‘بازگشایی یک زخم که هرگز شفا’: چرا یک مرد اعتراض در سانتا رزا

در سانتا رزا Junior, کالج, باز تحت مطالعه قرار اساتید که توصیف جرم حبس است که eviscerated سیاه, فرهنگ و توضیح داد: ریشه های مدرن پلیس در این شکارچیان فضل که در خدمت صاحبان برده. از طریق دخالت خود را در این اتحادیه دانشجویی در SRJC او کشف کرد که پلیس تجارب آمریکایی های آفریقایی تبار بودند خیلی بیشتر مشکل از خود است.

باز شد و هنوز هم در SRJC در سال 2013 زمانی که Sonoma County Sheriff معاون Erick Gelhaus به ضرب گلوله کشته و اندی لوپز, a 13-year-old boy حمل اسلحه بورس طراحی شده به مانند یک AK-47 در یک تا حد زیادی مکزیکی آمریکایی محله در جنوب غربی سانتا رزا. باز وحشت زده شد.

او بخشی از 21-فرد سونوما کانتی جامعه و اجرای قانون محلی نیروی کار شکل گرفته در پی تیراندازی و بعد از آن صندلی از تعامل جامعه و شفا فرعی.

کلید ماموریت که فرعی بود canvassing بابا Rosans به خصوص اقلیت ها در تعامل خود را با پلیس است.

“نود درصد فقط افتضاح تجربیات میان همه مردم در همه زمینه های” باز گفت. “و آن را تقویت این ایده که این سونوما واقعیت تا آنجا که در هر نقطه است.”

او می داند که برای آمریکایی های سیاه و سفید, خشونت شده است ناگسستنی زنجیره ای. Trayvon Martin. اریک گارنر. مایکل براون. Tamir برنج. Philando کاستیا. Stephon کلارک. جورج فلوید با تعداد بی شماری از ناگفته قربانیان قبل از آنها.

هنگامی که باز شنیده فلوید مرگ او نمی تواند تماشای این ویدئو برای اولین بار در. او می دانست که این امر تنها او را به گریه. هنگامی که او در نهایت به تماشای یک زن و شوهر روز بعد واکنش او این بود: “چه (بوق)?'”

او تنها نبود. آمریکایی ها به خیابان آمده اند در عظیم ترین موج اعتراض حداقل از زمان جنگ ویتنام. در بسیاری از شهرستانها پلیس را ملاقات چالش با نیروی.

اتفاقا اندی لوپز تولد (آن شده اند که خود را 20) کاهش یافت و در روز سه شنبه به عنوان اعتراض خروشان. عمر و Raquel پیوست عزاداران در سباستوپول جاده و سپس راهپیمایی با جمعیت به مرکز شهر سانتا رزا. به عنوان روز تبدیل به شب عمر پیشنهاد رفتن به خانه. او گرسنه بود و لگن درد بود از همه راه رفتن.

اما Raquel تنها چند روز پس از اتمام کارشناسی ارشد در اجتماعی کار در ساحل, دولت, شد مشتاق به ارتباط مجدد با جامعه است. و عمر دانستن وجود داشته است بازداشت و برخی از خشونت نیست در مورد به رها کردن او.

باز گفت این تظاهرات که شب شد همه چیز او می خواست آن را به بزرگ, پرشور, متمرکز, صلح آمیز است. او بعدها توصیف دیدن یک گزارش به Sonoma County هیئت ناظران حاکی از تظاهرکنندگان پرتاب کردند سنگ در پلیس و تخریب اموال آن شب.

“من وجود دارد و من نمی بینم که آن را” باز گفت. او شاهد هیچ چیز بدتر از او گفت: از چند بطری راکت و معترضان کوبیدن اسکیت در خیابان نشانه.

در این تا حد زیادی سفید, حرفه ای, محله اطراف SRJC پاز گفت: ساکنان تحسین راهپیمایان. برخی از دعوت مردم به استفاده از حمام و گرفتن یک بطری آب. اما او متوجه حق دور, چگونه مرزی و افسران پلیس بودند. برای چند شب آنها تا به حال دیده می شود نشانه های مطلب “All Cops Are Bastards” و “F*ck 12” — یک مرجع به مواد مخدر جوخه و شنیده شعارهای “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” اغلب فریاد حق را در چهره خود را.

“آنها عصبانی” باز گفت. “آنها آماده بودند در شورش دنده به جلو و محرک. بر خلاف دیگر شرایط آنها به وضوح در پاسخ به هر گونه تضاد. فقط به نظر من آنها به طور کامل آماده برای چیزی است که من فکر نمی کنم تا کنون میخوام اتفاق می افتد. که فقط بیشتر خشونت بی معنی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>