‘سخت ترین وضعیت در زندگی حرفه ای من’: Sonoma County health افسر نشان دهنده در ستایش مقاومت

رانندگی و از او Santa Rosa, اتاق کار دکتر Sundari Mase می بیند توقیف مغازه و کسب و کار مبارزه و نگرانی در مورد آنها.

“من تعجب می کنم چگونه است که در رستوران در حال انجام است, چگونه است که سالن مو در حال انجام است” گفت: Mase که اتفاق می افتد به فرد مسئول برای بسته شدن آن کسب و کار در وهله اول به سه ماه پیش است. “من تعجب می کنم اگر آنها در حال رفتن به آن را. من فکر می کنم در مورد که بسیاری.”

Mase منطقه سونوما کانتی سلامت افسر است همدلانه بدون در نظر گرفتن چگونه برخی از منتقدان توصیف او. اما او نیز بسیار مورد توجه اپیدمیولوژی یک “بیماری کارآگاه” به عنوان شهرستان سرپرست جیمز گور به نام او اختصاص داده شده به “پیروی از علم است.”

علم منجر شده است Mase به برخی از مشکل منفور ، به عنوان شهرستان میدان به طور کلی در مبارزه با پاتوژن است که به کشته شدن چهار ساکنان منطقه و حدود 120,000 مردم در سراسر کشور, 53 ساله صادر کرده است یک سری از جارو سفارشات که پهن coronavirus منحنی در اینجا — COVID-19 عفونت و مرگ و میر پایین هستند در سونوما کانتی نسبت به آن منطقه خلیج همسایه. در همان زمان تصمیم گیری های دشوار بازیگران دهها هزار نفر از کار.

گردباد از عدم قطعیت را قطعی نوبه خود در چند هفته گذشته هنگامی که Mase مجاز امواج بزرگ از بخش های کسب و کار برای بازگشایی, از جمله سالن های رستوران ها برای داخل سالن ناهار خوری و شهرستان تاج جواهر صنعت شراب می تواند در خدمت بازدید کنندگان مراسم تست از vintages های مورد علاقه بدون نیاز طرف از مواد غذایی است. و کلیساها استقبال مردم در داخل برای خدمات مذهبی تا 100.

او هرگز-a-کسل – لحظه تصدی به عنوان شهرستان افسر بهداشت آغاز شد و در مارس 10. روز بعد COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است. Mase شده است “در پاسخ حالت” همیشه پس از سنگ زنی از طریق 16 ساعت در روز تهیه پیش نویس سیاست های او می داند که مردم را امن تر و حتی آنها را به عنوان برخی از همان افراد عصبانی است.

“من احساس می کنم واقعا خوب در مورد همه چیز را ما انجام داده ایم تا کنون” Mase گفت: در مصاحبه ای در هفته گذشته “از آنجا که من می دانم که ما مانع از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به ویژه در جمعیت های آسیب پذیر.”

در همان زمان او رفت و در “این است که احتمالا سخت ترین وضعیت در زندگی حرفه ای من.”

یک پزشک سابق خودش عادت کرده است به “کمک به مردم تصمیم گیری بین دو انتخاب بد” او گفت:. “من انجام داده ام تعداد زیادی از آن.”

او سه دهه در پزشکی اخیرا در که و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری قبل از آن. اما در سه ماه گذشته شده اند سخت ترین حرفه ای خود را به او گفت. “به دلیل انجام یک چیز است مستقیم تاثیر منفی بر چیز دیگر. هیچ میانه زمین است.”

برای خفیف ادب دانشمند و مادر سه که اصرار دارد در پخت و پز شام برای خانواده اش مهم نیست چقدر دیر او به خانه از محل کار Mase تبدیل شده است قابل ملاحظه ای پلاریزه رقم در شهرستان ها است. در طول این شهرستان با هیئت ناظران جلسه روز سه شنبه Mase جلب ستایش بالا بلکه در آمد برای انتقاد بود که سخت و در برخی موارد unhinged. یکی از ساکنان به نام برای او به زندان به جرم “جنایت علیه بشریت است.”

سلامت افسر در خدمت به عنوان یک نوع از پزشک برای کل شهرستان است. در حالی که بهداشت عمومی ماموران پس از تاريخيش در گمنامی نسبی خود را اندازه نقش را در مبارزه با کروناویروس محوری است آنها را به ناآشنا و گاهی اوقات ناخواسته نور افکن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>