‘ما بیشتر باز بیشتر موارد ما را ببینید:’ مسئولان شهرستان بیش از صدا هشدار ویروس خطر

افزایش ترافیک از اواخر سال در جاده های محلی به عنوان شواهد بیشتری است که سونوما کانتی ساکنان جسارت از خانه های خود را در تعداد بیشتری را فعال کنید توسط قوانین جدید اجازه می دهد کسب و کار بیشتر و پارک های محلی برای بازگشایی شده است.

اما آزادی جدید می آید با خطر قابل توجهی در این شهرستان بالا سلامت رسمی روز دوشنبه هشدار داد که رهبران در راس coronavirus بحران بریس برای یک چشم انداز مثبت در بیماری آنها می گویند قطعا خواهد آمد در میان سست محدودیت به معنای احیای اقتصاد محلی وارد نهمین هفته از خاموش کردن.

“ما باید به تعادل باز با خطر ابتلا به مردم” افسر بهداشت Sundari Mase گفت: دوشنبه طی مصاحبه ای با مطبوعات دموکرات هیئت تحریریه. “و آنها اساسا در تقابل با یکدیگر است. بیشتر ما باز بیشتر موارد ما را ببینید.”

Mase ملحق شد روز شنبه توسط هیئت ناظران معاون سوزان خور و وزارت بهداشت خدمات مدیر باربی رابینسون. آنها در مورد این مشکل تعادل بین احیای اقتصاد محلی و حفاظت ساکنان بهداشت در زمانی که caseload از ساکنان محلی بیمار توسط COVID-19 همچنان به رشد. آن باقی مانده در 309 دوشنبه زمانی که شهرستان گزارش شده یک چهارم مرگ یکی دیگر از سالمندان ساکن گرفته شده توسط جهانی همه گیر.

بدترین سناریو Mase گفت: می توان مردم را آرام به باور ویروس دیگر تهدیدی برای این شهرستان ساکنان به خصوص کسانی که بیشتر در معرض این بیماری است. مردم باید هوشیار باشند در مورد حفاظت از خود و دیگران توسط پوشش چهره که در شستن دست های خود و محدود کردن تماس نزدیک با کسانی که در خارج از خانواده Mase گفت.

فرودگاه گرین گفت که او و همکاران او هستند “کشتی” با چه اجازه می دهد تا بازگشایی طیف وسیع تری از کاهش ریسک کسب و کار از جمله سگ groomers کارواش و سالن مو. کسب و کارهای کوچک درایو اقتصاد محلی را گرفته اند و بیشترین ضربه را از اقامت در خانه, سفارشات, او گفت:.

“ما می شنویم از کارکنان و صاحبان کسب و کار گفت: اگر این رود بسیار طولانی من رفته من نمی تواند زنده بماند و حتی با کمک دولت” فرودگاه گرین گفت.

Mase اذعان قوانین در بهداشت عمومی سفارشات در بسیاری از موارد تعطیل کردن کسب و کارهای محلی در حالی که اجازه می دهد بزرگ زنجیره ای خرده فروشان که فروش کالاهای اساسی به باز باقی می ماند و باعث “احساس وحشت و نگرانی وجود دارد و نا امیدی است.”

“همانطور که ما حرکت رو به جلو ما در حال رفتن به سعی کنید به نگاهی که به حساب و به صورت عادلانه به عنوان امکان پذیر است” Mase گفت: با توجه به رویکرد مرحله به مرحله است که این شهرستان در طول هفته گذشته است. “کسب و کار خرده فروشی باز برای منظقه وانت و تحویل اولین گام است.”

در همان زمان بیش از یک چهارم از جمعیت شهرستان است که بیش از 60 یک براکت سن بیشتر احتمال دارد دچار بیماری جدی از عفونت با کروناویروس گفت: فرودگاه گرین, 68.

این شهرستان در حال توسعه اضافی مورد نیاز شرکت ها باید به دنبال به منظور بازگشایی از جمله نظارت بر کارکنان برای نشانه های بیماری از طریق غربالگری به طور منظم مانند دما چک رابینسون گفت.

رابینسون گفت: الزامات لازم است “با توجه به این واقعیت است که ما لازم نیست که درمان ما لازم نیست که یک واکسن.”

“کسب و کار می خواهید به اعتماد مصرف کنندگان به منظور باز کردن و ما معتقدیم این نوع اقدامات در حال رفتن به اجازه می دهد که” رابینسون گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de