‘مرد برای مردم’: ملوانان ستایش دریایی کاپیتان از سانتا رزا

اما حذف Crozier به احتمال زیاد یک اثر سرما بر تمایل فرماندهان را به اخبار بد به مافوق خود.

“وجود دارد هیچ سوال آنها این قدرت را داشت که حذف او” کاتلین H. هیکس سابق top رسمی پنتاگون در دولت اوباما گفت: در یک ایمیل. “مسئله این است که یکی از قضاوت ضعیف در انتخاب به انجام این کار. آنها در حال دامن زدن به بی اعتمادی در رهبر شفافیت در میان خدمات اعضای خانواده و اطراف آن/میزبانی جوامع است.”

هیکس که در حال حاضر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در واشنگتن افزود که قسمت “میسازد لخت گسترده تر ناسازگاری در وزارت دفاع را دو آهنگ رویکرد تلاش برای محکم کنترل و تمرکز آن ارتباطات استراتژیک در همان زمان آن را اتخاذ کرده است بسیار غیر متمرکز با رویکرد مبارزه با کروناویروس.”

تشکر. روبن Gallego, D-Ariz., سابق است داوطلب خدمت سربازی دریایی که دیدم سنگین جنگی در عراق است. در مصاحبه روز شنبه وی با تشریح نیروی دریایی اقدامات در شلیک Crozier به عنوان “خطرناک است.”

“برای مردان و زنان در روزولت و در سراسر نیروی دریایی این پیام این است” Gallego گفت. “اگر فرمانده به دنبال شما می کند و در مورد آن به راه راست او برای به دست آوردن ، آن را برای رفتن به تاثیر روحیه و حفظ نرخ.”

Gallego با اشاره به اخراج از فرماندهان جان مک کین و فیتزجرالد, دو ناوشکن که درگیر در تصادفات منجر به مرگ در سال 2017 که به کشته شدن 17 ملوان. کسانی که اخراج آمد که پس از تحقیقات و در حالی که Crozier اخراج شد در ظرف سه روز از نامه خود شدن ،

هنوز برگ برنده دولت در چندین بالا مشخصات جنایات جنگی موارد انتخاب شده به آن متهم کرده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال اعطا بخشش به Chief Petty Officer ادوارد گالاگر مهر و موم نیروی دریایی بود که تبرئه از قتل در سال گذشته اما محکوم به کمتر از جنگ و جنایت.

نظامی, هسته ای مسئله ای است که به عنوان ویروس گسترش می یابد, آن را می شود به طور فزاینده دشوار است برای حمل با آموزش و ماموریت.

در ایالات متحده پایگاه نظامی در سراسر جهان, فرماندهان را متوقف کرده اند در کنار آموزش نیروهای محلی و نهاد دیگر اقدامات برای مهر و موم کردن نیروهای نظامی خود را از ویروس. حتی پس از این حرکت در نهایت نیمی از اقدامات را به عنوان نظامی به خصوص کسانی که در حال مستقر در زندگی مشترک فاصله و به سختی می توانید تمرین های اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت هایی که کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این مشکل تنها در تقویت نیروی دریایی است.

هر کشتی — با محدود پهلوگیری مناطق ظروف سرباز یا مسافر سالن و حمام مشترک — یک تنگ سلول که در آن اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است. هنگامی که این ویروس می شود در یک کشتی آن است که محدود به گسترش هر دو مقامات نظامی و کارشناسان بیماری های عفونی می گویند. در حال حاضر نیروی دریایی مقامات نگران هستند که کشتی های دیگر ممکن است آلوده شوند.

دیگر شاخه های نظامی با داشتن مسائل را به عنوان به خوبی.

نیروی هوایی جنگنده های در حال پرواز کمتر ماموریت و انجام کمتر آموزش عامل با تقسیم شیفت و تقسیم خدمه به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از پرسنل به ویروس. ارتش را متوقف کرده است, آموزش برای برخی از واحدهای بهتر است به منظور محدود کردن شانس ابتلا به ویروس.

به عنوان بخشی از خود را تمدید توضیح که چرا او برداشته Crozier, Modly اظهار داشت در یک کنفرانس خبری پنج شنبه که انتشار Crozier نامه دست پاچه شده بود خدمه و اعضای خانواده و خجالت نیروی دریایی رهبری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im