آخرین: اسپانیا ویروس مرگ دو یک شبه به 288

ازبکستان اعلام کرد که بین المللی هوایی و بزرگراه ارتباطات قطع خواهد شد آغاز و تا روز دوشنبه و همه حوادث دسته جمعی از جمله مشاهدات از تعطیلات نوروز هستند لغو شده است.

قزاقستان با اعلام وضعیت اضطراری که بسته مرزها به تمام اشکال حمل و نقل و بسته و بازارها و سینماها و دیگر اماکن تجمع جرم.

___

تیرول اتریش است استان است سفارش مستند به مبارزه با کروناویروس در ابتدا برای یک دوره یک هفته.

استانی فرماندار Guenther صفحه گرامافون یکشنبه اعلام کرد که مردم را مجاز به ترک خانه های خود تنها به دلایل مانند خرید مواد غذایی و دارو و مراجعه به پزشک و گرفتن پول نقد و یا پیاده روی سگ.

تیرول منطقه آلپ است که بسیار محبوب است با اسکی بازان مرزهای شمال ایتالیا و یکی از بدترین آمار مناطق اتریش که در حال حاضر تا حد زیادی تعطیل عمومی زندگی است.

این مستند اقدامات آینه کسانی که در حال حاضر گرفته شده توسط ایتالیا و اسپانیا.

اتریش تایید کرده است 758 موارد جدید کروناویروس و یک مرگ.

___

مردم عمدتا کاتولیک لهستان به ویژه سالمندان توصیه شده است به دنبال یکشنبه توده در تلویزیون و یا در رادیو و جلوگیری از بودن در جمعیت میان شیوع کروناویروس.

کلیساها باز باقی می ماند اما بیش از 50 نفر می تواند شرکت در داخل خانه یک توده در یک زمان برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دولتی و خصوصی ایستگاه های تلویزیونی و اخبار پورتال بودند جریان زندگی می کنند خدمات اولیه یکشنبه از برخی از ورشو کلیساها. حوزه کلیسا دیده می شود می تواند خالی در طول خدمت.

لهستان دارای 111 تایید عفونت کروناویروس. سه نفر کشته و سیزده بهبود یافته اند.

___

سنگاپور اعلام کرده است که تمام ورود مسافران از کشورهای جنوب شرق آسیا و ژاپن و سوئیس و انگلستان و یا با یک سفر سابقه به این کشورها ظرف 14 روز پس از ورود را به خود منزوی تحت جدید تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

وزارت بهداشت و درمان گفت: این اقدام شروع یکشنبه نیز اعمال می شود به سنگاپور ساکنان. جنوب شرق آسیا بازدید کنندگان نیز ملزم به ارائه اطلاعات در مورد سلامت خود را برای تایید قبل از سفر خود را گفت.

دولت شهر است که ثبت 212 ویروس موارد در حال حاضر توقیف شده بازدید کنندگان از چین, ایران, ایتالیا, فرانسه, آلمان, کره جنوبی و اسپانیا. توسعه ملی وزیر لارنس وانگ گفت: اندازه گیری جدید را اعمال نمی شود به دریا و زمین گذرگاه با مالزی به دلیل بالا اینتر-وابستگی بین همسایگان.

___

سریلانکا بسته شده است همه از آن ملی, پارک, باغ وحش و باغ گیاه شناسی به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus.

جزیره اقیانوس هند کشور دولت می گوید که این کشور 26 ملی حیات وحش پارک دو باغ وحش و دو باغ گیاه شناسی بسته خواهد شد برای بازدید کنندگان به مدت دو هفته شروع یکشنبه.

سریلانکا تایید کرده است 11 نفر از coronavirus.

___

جمهوری کنگو که به سازمان بهداشت جهانی منطقه ای آفریقای مرکزی اعلام کرد از coronavirus.

دولت گفت: اواخر روز شنبه که یک دوئل فرانسه و جمهوری کنگو شهروند در بازگشت از پاریس در یک اتیوپی صدای پرواز هواپیمایی در 1 مارس. پس از به تازگی نشان دادن علائم آنها هشدار داده اند. دولت خواسته است که دیگران در آن پرواز به جلو آمده است.

مورد جدید به معنی 25 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر موارد ابتلا به ویروس.

___

ترکیه راه اندازی قرنطینه مکان برای بیش از 10,300 مردم بازگشت از زیارت به اسلام مقدس در عربستان سعودی است.

جوانان و وزارت ورزش گفت: تخت ساخته شده موجود در دانشگاه و خوابگاه در پایتخت آنکارا و آناتولی مرکزی شهر قونیه برای آن دسته از بازگشت از عمره حج است که می توان در هر زمان از سال است. عودت خواهد شد قرنطینه به مدت 14 روز در تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de