آخرین: Ohio State cornerback جف Okudah می رود 3 به دیترویت در پیش نویس NFL

آخرین دور اول پیش نویس NFL.

___

شیرها دیترویت برداشت بالاترین امتیاز cornerback در سال جاری پیش نویس با در نظر گرفتن همه آمریکایی جف Okudah از ایالت اوهایو.

Okudah دوم گیاهی شبیه شاهبلوط هندی گرفته شده در اوایل سوم به طور کلی و یک نقطه در پشت لبه حمله کننده تعقیب جوان به واشنگتن است. بالا کلی انتخاب LSU کارفرمایی جو نقب زدن قبلا در ایالت اوهایو.

صاف و حضور فیزیکی در گوشه Okudah می توانید مسئولیت رسیدگی به تمام انواع پوشش. او 11th ایالتی اوهایو cornerback گرفته در دور اول از سال 1999. او آمار و ارقام برای شروع در یک بخش شامل مخالفت با گیرنده <url> آدامز و آدم Thielen.

___

Ohio State لبه حمله کننده تعقیب جوان است که رهبری به Washington Redskins.

بسیاری از پیشاهنگان و NFL پرسنل مردم معتقد جوان بهترین بود کلی استعداد در این پیش نویس است. با تمرکز سنگین در (وسواس؟) پیدا کردن quarterbacks جوان رفت و دوم کلی پشت LSU QB جو نقب زدن به سینسیناتی.

6-پا-5, 264 پوند جوان led ملت در کیسه با 16 1-2 و مجبور گیر میکنه با شش فصل گذشته. همه آمریکایی برنده معتبر Bednarik و Nagurski جوایز در سال 2019 منجر Buckeyes به عنوان ده.

او می پیوندد یک تیم که رفت 3-13 و اجازه 435 امتیاز.

___

هیچ جای تعجب در بالای این پیش نویس NFL به عنوان Cincinnati Bengals انتخاب شده اند جو نقب زدن, کارفرمایی از قهرمان ملی LSU به عنوان محور و در عین حال یکی دیگر از بازسازی ،

نقب زدن سومین مستقیم Heisman برنده جایزه گرفته با کلی برای اولین بار انتخاب می پیوندد یک تیم که رفت 2-14 در سال 2019 تحت اول سال سر مربی زک تیلور. این Bengals به ثمر رساند 279 امتیاز در فصل گذشته سوم بدترین در لیگ و همچنین رتبه 30 در کل جرم.

قبلی زمان سینسیناتی برداشت Heisman کارفرمایی برای باز کردن پیش نویس آن کالیفرنیای جنوبی Carson Palmer در سال 2003. پالمر رهبری Bengals برگشتی دو بار.

در دیدنی فصل نقب زدن انداخت 60 — بله 60 — touchdowns با تنها شش interceptions. ببر ضرب و شتم شش top 10 تیم در راه خود را به عنوان ملی.

___

ESPN تحلیلگر تاد McShay گفت که او نمی تواند بخشی از این شبکه پخش از پیش نویس NFL چون او دوره نقاهت بعد از coronavirus.

McShay در بیانیه ای گفت که او می خواهم به عقب و تشکر از کار خستگی ناپذیر از مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان خواستار آنها را “واقعا ما ملت قهرمان ایران.”

به دلیل همه گیر در سال جاری پیش نویس برگزار خواهد شد از راه دور و پخش, ESPN, ABC و NFL Network.

دور اول این است که پنج شنبه شب و McShay شده است که در ESPN از سال 2006 بود که میله میله به بخشی از ABC نخست-زمان پوشش شبکه.

___

NFL کمیسر راجر Goodell را ویژه مجازی دست کردن قبل از اعلام کلیولند اولین پیش نویس انتخاب کنید.

فلچر Rollinson, a 12-year-old Browns فن شده است که مبارزه با یک شکل نادر سرطان مغز را معرفی فیلم قبل از عبور بیش از همه چیز به Goodell که مجبور شده است برای خدمت به عنوان استاد از مراسم در زیرزمین خانه خود را در شهر نیویورک و حومه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

فلچر و خانواده اش زندگی می کنند در راکی ریور, اوهایو, نزدیکی کلیولند و نوجوان به تازگی به خانه بازگشت و پس از یک اقامت طولانی در بیمارستان کودکان سنت جود در ممفیس.

در سال گذشته فلچر تا به حال یک تومور برداشته و جوانی دستخوش یک سری پروتون درمانی و شیمی درمانی در طول درمان بهبود است.

در طول یک استراحت از درمان او بازدید Browns’ تسهیلات در فصل گذشته و زده یک دوستی با ستاره گیرنده گسترده ای Jarvis Landry که به فلچر یک جفت دستکش قبل از بازی اصلی. Landry همچنین عینک یکی از فلچر مچبند در طول هر سال 2019 بازی.

سنت جود و NFL همکاری برای هشت سال گذشته به منظور بالا بردن آگاهی و بودجه برای مراقبت از کودکان است.

___

شش تیم در حال برنامه ریزی برای نشستن دور اول پیش نویس NFL هر چند که می تواند یک سراب است.

بارگیریها قوچ تگزاسی اسکناس خرس و استیلرز خود را ندارد باز میدارد دور قبلی پس از معاملات. آنها قطعا می تواند تجارت را به دور است که می تواند البته هزینه آنها در سال آینده را بالا انتخاب کنید.

ایندیاناپولیس داد تا بالاترین نقطه هنگامی که آن معامله برای 13th انتخاب کنید به سان فرانسیسکو دفاعی برای مقابله با DeForest Buckner که پس از امضا قرارداد جدید به ارزش حدود 21 میلیون دلار در هر سال است.

دلفین ها که در سه دور اول انتخاب کردم شماره 18 به طور کلی از پیتسبورگ برای پشت دفاعی Minkah فیتزپاتریک که یک ستاره برای استیلرز در سال 2019.

19 نقطه متعلق به لاس وگاس — که اظهارات مردمی — به عنوان بخشی از 2018 قرارداد که فرستاده خلیل ماک به شیکاگو. شماره 20 متعلق به جکسون در ازای cornerback Jalen رمزی یک معامله ساخته شده در طول فصل گذشته با قوچ.

بوفالو به دست آورد گیرنده گسترده Stefon Diggs از مینه سوتا برای 22 نقطه و میامی هوستون اسلات شماره 26, از سال گذشته معامله برای مقابله با Laremy Tunsil.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de