آخرین: MLB, NHL, Pac-12 به حالت تعلیق در رقابت با توجه به کروناویروس

این معلوم نیست چه این حرکت به معنی برای بقیه فصل به طور منظم و یا برگشتی.

جام استنلی اعطا شده است و هر سال از سال 1893 با دو استثنا: در سال 1919 هنگامی که نهایی لغو شد پس از پنج بازی به دلیل شیوع آنفولانزای اسپانیایی و در سال 2005 زمانی که فصل نامیده می شد به دلیل تحریم.

— آسوشیتد پرس

Pac-12 کنفرانس: Pac-12 پنج شنبه اعلام کرد آن است که لغو تمام مسابقات ورزشی مربوط به آن تیم ها از جمله بازی های باقی مانده از مردان بسکتبال مسابقات را تا اطلاع ثانوی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

Pac-12 پیوست چندین کنفرانس از جمله ساحل اقیانوس اطلس بزرگ ده بزرگ 12 و جنوب شرقی در حرکت به توقف بازی ها. در ضمن یک کنفرانس شرق بازی مسابقات بین سنت جان و کریقتن مخفیگاه آنان را به عنوان برنامه ریزی شده.

Pac-12 کنفرانس ساخته شده است که تصمیم به لغو مانده از Pac-12 مردانه مسابقات بسکتبال و تمام Pac-12 مسابقات ورزشی و Pac-12 قهرمانی حوادث بلافاصله موثر تا اطلاع ثانوی. این تصمیم شده است در مشاوره با ما عضو دانشگاه در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس و به نفع سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران پردیس پرسنل کار و رویداد پرسنل و همه کسانی که حضور Pac-12 حوادث.

لغو بسیاری از مسابقات افتتاح مسابقات NCAA هر چند هیچ اعلام رسمی. روز چهارشنبه این اعلام شده بود که مسابقات NCAA می توان در عرصه خالی.

– – – لوس آنجلس تایمز

PGA تور: تور PGA برنامه به نگه داشتن بازی فقط بدون هر کسی از خارج از طناب.

کمیسر جی موناهان روز پنجشنبه گفت که طرفداران اجازه داده نخواهد شد در سه روز نهایی مسابقات قهرمانی بازیکنان یا سه دیگر مسابقات — یکی در فلوریدا دو در تگزاس که منجر به استادان.

حتی به عنوان دیگر لیگ لغو شد مسابقات و رویدادها برای یک ماه یا بیشتر موناهان تکیه بر گلف نیست که یک تماس و در حال بازی در خارج از منزل در سراسر وسیع سطح زیرکشت به عنوان یک دلیل برای shut down به طور کامل.

“بازیکنان ما در حال ساخت راه خود را بیش از 400 هکتار” موناهان گفت. “از آنجا که از طبیعت که … و در طی یک دور بازیکنان ما به طور کلی فراموش اجتماعی فاصله خود ما احساس می کردم که با در نظر گرفتن این گام برای رفع این مشکل با ما, طرفداران ما در یک موقعیت که در آن ما می تواند همچنان به کار وقایع را به عنوان در حال حاضر.

“ما راحت داشتن بازیکنان ما همچنان به بازی در این زمان است.”

طرفداران شد و در TPC Sawgrass در روز پنج شنبه قبل از اعلام و اجازه داده شد به ماندن تا زمانی که آنها می خواستند. موناهان گفت: سیاست های موثر از طریق Valero تگزاس در آوریل 2-5. که رویداد نهایی قبل از کارشناسی ارشد است که توسط باشگاه گلف آگوستا ملی.

آگوستا ملی گفت: در هفته گذشته این بود که نظارت بر گسترش جدید کروناویروس. این باشگاه دارای سابقه نه تصمیم گیری سریع و به روز رسانی شد و انتظار می رود تا هفته آینده در اولین.

موناهان گفت: او با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و گفت: هر دو پشتیبانی از این طرح در ادامه بدون یک گالری.

تنها بار دیگر PGA Tour نگه داشته است طرفداران کردن گلف بودند برای آب و هوا مربوط به مسائل ایمنی در هنگام بالا باد سرنگون درختان در کنگره در سال 2012 و در Torrey سنبه در سال 2016.

او گفت: پرسنل کلیدی — فروشندگان, رسانه های داوطلبان و بازیکن کارکنان پشتیبانی — اجازه داده می شود در Sawgrass. او همچنین گفت: این وضعیت با COVID-19 بود به طوری که مایع است که قصد دارد به صحنه مسابقات هفته سه بعدی می تواند تغییر کند.

— آسوشیتد پرس

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im