در کلگورلی-تخته سنگ حوادث در شک با توجه به coronavirus نگرانی

Tegan اکلاهماکلگورلی خیش

Kalgoorlie-Boulder Community Fair 2019.
آیکون دوربینکلگورلی-بولدر جامعه عادلانه 2019. اعتبار: Kelsey رید / کلگورلی خیش

در کلگورلی-بولدر جامعه عادلانه تبدیل شده است اولین و مهمترین رویداد محلی برای قربانی به نصب تهدید coronavirus با برگزارکنندگان اعلام رویداد لغو شد برای سال 2020 است.

عادلانه جامعه از رئیس جمهور شکایت دیوی دیروز تایید این رویداد بود که به جای برنامه ریزی شده در مارس 27 و 28 می توان برای اولین بار در آن از 65 سال سابقه با توجه به افزایش نگرانی عمومی.

Ms دیوی گفت: تصمیم گیری نشده بود ساخته شده است بدون یک مقدار قابل توجهی از “بازتاب و پریشانی”.

“ما درک است که لغو این نمایشگاه یک ناامیدی بزرگ برای جامعه ما … اما ایمنی و رفاه مشتریان ما شرکت کنندگان و بازدید کنندگان اولویت ما است و احتیاط آن تصمیم گرفته شده است این است که بهترین عمل” او گفت:.

“ما درک خود را درک و صبر به عنوان تیم ما با این نسخهها کار از طریق تدارکات و مسائل است که با لغو یک رویداد از مقیاس و پیچیدگی های این نمایشگاه است.”

اعلام می آید به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون توصیه این کشور به میزبان تجمع جمعی از بیش از 500 نفر است.

شهر کلگورلی-بولدر اجرایی جان واکر دیروز گفت: این شهرستان نمی خواهد انجام هر گونه رویداد در تناقض به نخست وزیر فرمان و تشویق دیگر برگزارکنندگان رویداد را به انجام همان.

در حالی که هیچ شورای رویداد تا به حال هنوز به طور رسمی لغو آینده آینده Goldfields KidsFest که جذب هزاران نفر از خانواده ها هر سال آویزان در تعادل می باشد. آن است که این رویداد در شهر تقویم.

آقای واکر گفت: این شهرستان ادامه خواهد داد برای نظارت بر دولت مشاوره به دلیل آن را تغییر انتظار می رود در روزهای آینده.

“در این مرحله آن است که هنوز هم تا به هر سازمان به عنوان اینکه آیا آنها در ادامه با حوادث خود,” او گفت:.

ژان پل کالج همچنین اعلام کرد که کسب و کار پس از ساعت رویداد با توجه به برگزار می شود, در مدرسه خواهد بود به تعویق افتاد.

“ما امیدواریم که برای برگزاری این رویداد بعد از آن در سال در یک تاریخ به توصیه” یک سخنگوی گفت.

این Goldfields کودکان موسسه خیریه توپ کمیته هنوز خانههای گلی خالی بیش از آینده مارس 21 رویداد که با حضور حدود 1000 نفر در هر سال ارسال در Facebook دیروز بعد از ظهر که از آن صحبت شد با مقامات مربوطه و به روز رسانی به جامعه در آینده از توپ به عنوان به زودی به عنوان آن می تواند.

“سلامت و رفاه از حامیان مالی ما و مهمان است و اولویت اصلی ما به عنوان تعهد به حمایت از خانواده ها و سازمان ها” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

“ما ارائه اطلاعات به عنوان ما می توانیم اما ما بخواهید صبر در حالی که ما به دست آوردن توصیه های لازم و اطلاعات است.”

آقای واکر گفت: احتمالات در محل برای اطمینان از همه مهم شهرستان خدمات و امکانات را عملیاتی باقی می ماند اگر کلگورلی-تخته سنگ شد تحت تاثیر COVID-19.

“ما باید یک واکنش سریع برنامه در محل برای کمک به ما اطمینان حاصل شود هر جا که ممکن است سلامت شهرستان از کلگورلی-تخته سنگ کارکنان و پیمانکاران و جامعه گسترده تر در حالی که در ادامه به خدمات و نیازهای جامعه در این سرعت در حال تحول همه گیر رویداد,” او گفت:.

“این طرح مسائل که ممکن است بوجود می آیند در طول این دوره از یک بیماری همه گیر شیوع در کلگورلی-تخته سنگ و چگونه برنامه های شهر به آدرس این برای اطمینان از تداوم خدمات کلیدی به جامعه مانند فرودگاه جمع آوری زباله و فاضلاب خدمات. برخی از این اقدامات خواهد بود فوری و یا یک بار خاموش, در حالی که دیگران خواهد بود پیوسته به ما پاسخ به مسائلی که بوجود می آیند.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im