The Gilded Age یک شیرینی‌فروشی درخشان است که بیشتر شبیه یک سلسله است تا یک ابی Downton.

[ad_1]

موضوع آهنگ “عصر طلایی” به طور قابل توجهی فاقد بخش پیانو است که گرما و ظرافت را به آهنگ مشخص جان لان برای “دانتون ابی” می بخشد. این اولین سرنخ است که نشان می‌دهد آخرین درام تاریخی جولیان فلووز ساخته‌ای متفاوت از نمایشگاه PBS او است و روح داستان را با بخش زهی قوی در گفتگوی شدید با برنج باریتون اعلام می‌کند.

یک کشور به اندازه پول جدید طلبکار و گستاخ است. صدای دیگر، صدای یک تأسیسات کنده شده و بی حرکت است. اما تارها مانند امواج طوفان بر برنج جاری می شوند.

برخی ممکن است فوراً از ترکیب جسورانه هری و روپرت گرگسون-ویلیامز خوششان نیاید، به این دلیل که با داستان بسیار خوب کار می کند. مانند دیدگاه Fellows از جامعه نیویورک در سال 1882، به طور غیرقابل توجیهی بیش از حد از آن وجود دارد، که با این وجود بر اساس آنچه قبلا بود.

مطالب مرتبط: Downton Abbey: مزخرف برای طرفداران

The Gilded Age اولین بار در سال 2012 به عنوان یک سریال NBC معرفی شد که برای بازسازی جادوی Downton طراحی شده بود که فقط در ردپای ادیت وارتون اتفاق می افتد. این تا حدی توضیح می دهد که چرا تصویر او از یک ثروت باورنکردنی خانوادگی به همان اندازه الهام گرفته از The Gossip Girl است و برای مخاطبانی ساخته شده است که ارزش یک نمایش معتبر جدید را روی جلد آن قدردانی می کند.

بنابراین، کریستین بارانسکی (“مبارزه خوب”) و سینتیا نیکسون (“درست مثل آن”) را داریم که نماینده گروه پول های قدیمی مانند اگنس ون راین و خواهر بزرگترش آدا بروک هستند که با آرسنیک و توری قدیمی تجسم یافته اند. آنها در طرف دیگر خیابان پنجم توسط جورج و برتا راسل زندگی می‌کنند، تیپ‌های واندربیلت که مورگان اسپکتور و کری کون بازی می‌کنند، و با خونسردی به لهجه‌ای از آتلانتیک میانه می‌گویند.

اگنس و آدا مفتخرند که تبار قدیمی نیویورکی دارند، خون آبی هایی که ادعا می کنند ریشه هایشان به دهه 1600 باز می گردد. از نظر آنها، راسل ها بارون-دزدان مبتذل هستند که از ناکجاآباد آمده اند، قصر فریادشان را با زباله های اشراف اروپایی تجهیز کرده اند و هرگز نباید دایره عمومی آنها را پر کنند.

سینتیا نیکسون و کریستین بارانسکی در عصر طلایی (آلیسون کوهن رز / HBO)

مهم نیست که خانه تازه ساخته شده راسل برای خودشان مجلل است، ساخته شده از ثروتی که بر ثروت خانواده سلطنتی نیویورک، مانند خانواده آستور، سایه افکنده است. آنها برای گارد قدیمی جامعه چیزی نیستند و برتا ماموریت خود را برای شکستن دروازه های قفل شده آن آغاز می کند.

“عصر طلایی” در نمودار ون نوعی همپوشانی بین “Dynasty”، “Downton” و “Bridgerton” عمدتاً جنسی زدایی شده دارد و برخی از مردم از آن متنفر خواهند بود. یکی تصور می‌کند که پاک‌شناسان ادبی تیراندازی می‌کنند، “خب، مطمئناً به سطح ادیت ما نزدیک نیست!” . . حق با آن هاست.

نقطه مقابل این است که بسیاری از بینندگان داونتون که آن را دوست دارند احتمالاً ادبیات بیشتری از جولیا کوین می‌خوانند – و لطفاً درک کنید که این چیز کمی نیست. Fellows یک طراح دراماتیک از دوره پوپولیستی است که می توانید او را در لباس ها و صحنه نگاری ببینید و در اسپری تند ناهنجاری ها در دیالوگ ها بشنوید.

Fellowes در اینجا کمی با آنها دیوانه تر می شود، در واقع، زیرا او ریتم چارلز لدرر یا دیگر فیلمنامه نویسان عصر طلایی هالیوود را وارد دیالوگ می کند. کسانی که بیشتر از این سود می برند کون و اسپکتور هستند که از اوایل قرن بیستم نقش های خود را با هوای ستاره های سینما بازی کرده اند.

اسپکتور از جورج جادوگر می‌سازد، حتی زمانی که مردم را از بین می‌برد. او یک حرامزاده اما قابل تحسین است. وقتی نوبت به تجارت می رسد، یخ در رگ هایش است، اما دلش برای زن و بچه اش می سوزد. و او همخوانی کاملی با برتا دارد، مبارزی گستاخ که شش کلمه مورد علاقه اش از دو عبارت تشکیل شده است: “تا زمانی که بگویم” و “وقتی می گویم”. اینکه آنها را پیش از ترامپ خطاب کنیم دقیقاً به معنای نگرش است، اما با حیله گری و هوش آنها مطابقت ندارد.

“آیا می دانستی آنها به جسی جیمز شلیک کردند؟” جورج در حالی که روزنامه را می خواند با بی احتیاطی به همسرش گفت که او با خونسردی پاسخ داد: “او مشکلات خودش را داشت، من مشکلات خودم را دارم.” او را برای یک آغوش عاشقانه از پا در می آورد.

مانند نسخه قبلی خود در تلویزیون عمومی، آخرین نسخه Fellowes به طبقه بندی و تعصب طبقاتی از طریق یک لنز از طبقه بالا و پایین نگاه می کند، در حالی که چشم انداز را از یک خانواده به چندین خانواده گسترش می دهد، اما عمدتاً این دو را از طریق یک جفت خارجی خوش نیت هدایت می کند.

خواهرزاده مجرد و بی پول اگنس و آدا ماریان (لوئیزا جاکوبسون) پس از مرگ پدرش از پنسیلوانیا می آید تا با آنها زندگی کند و در راه با یک زن سیاه پوست به نام پگی اسکات (دنی بنتون) دوست می شود. ماریان کاملاً با قوانین هزارتویی طبقه اجتماعی گیج شده است، در حالی که پگی هم نعمت و هم بار نشستن در مرزهای خود را به عنوان یک ناظر دارد.

این خود «عصر تذهیب» را در میان انواع کرست و ابریشم قابل توجه می‌سازد، چرا که می‌خواهد، هر چند به کوچک‌ترین معنا، نژاد و تقسیمات طبقاتی عصر را بدون از دست دادن جذابیت قنادی‌اش به تصویر بکشد.

یک عصر طلاکاری شدهلوئیز جاکوبسون و دنی بنتون در عصر طلایی (آلیسون کوهن رز / HBO)

اگر به دنبال دقت در این زمینه هستید، “The Knick” درست تر به نظر می رسد. اما آنهایی که به دنبال سریالی هستند که شامل شخصیت‌های سیاه‌پوست به عنوان بخشی از فانتزی ثروت و موقعیت آنها باشد و نسخه‌ای واقع‌گرایانه از هر دو را در اختیارشان بگذارد، ممکن است متوجه شوند که این سریال در ابتدا کار شایسته‌ای را در توسعه این شخصیت‌ها با حس آزادی انجام می‌دهد. دنیای طبقه بالای سفیدپوستان که بیشتر تاریخ حول آن می چرخد.

از بین دو نقش اصلی، نقش بنتون در واقع جذاب‌تر است – به‌ویژه زمانی که او با آدری مک‌دونالد، همکار بارانسکی در جنگ خوب، که نقش متوسطی به عنوان مادرش دارد، کار می‌کند. و در این قسمت از داستان می توان ردپای تهیه کننده و کارگردان اجرایی سالی ریچاردسون-ویتفیلد را مشاهده کرد، زیرا پگی نویسنده ای با استعداد است که آرزو دارد در یک شهر، ایالت و در زمانی که رمان نویسان و روزنامه نگاران سفیدپوست از آن استقبال می کنند منتشر شود.

بنتون تفسیر محکمی از پگی به عنوان زنی ارائه می دهد که می داند او کیست و چه می کند، و این شامل قرار دادن خود در دنیایی است که مصمم است با او به عنوان یک کودک رفتار کند. اما هم او و هم ماریان دیدی کلی از آنچه ما به عنوان تاریخ می‌دانیم دارند، با ماریان که با مادرسالاران آستور و کلارا بارتون راه می‌رود و به شایعات مفتضحانه درباره افرادی مانند جی‌پی مورگان گوش می‌دهد، در حالی که پگی از ردیف اول شهر منظره‌ای دارد. دلالان قدرتمندی که کیس ها و شیرین کاری هایشان چیزهای بزرگی می سازد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در غیر این صورت، فلوس بسیاری از انواع شخصیت های داونتون را مدرن می کند، بارانسکی نقش یک کنتس بیوه را بازی می کند و نیکسون نقش فویل مهربان او، ایزوبل کراولی را بر عهده می گیرد. این همچنین به این معنی است که بسیاری از بهترین مبادلات را دریافت می کند و از نوعی سم مودبانه چکه می کند که فقط افعی های یک محصول خاص می توانند آن را اسپری کنند.

دوران طلایی همچنین یک خدمتکار زن جذاب و چندین خانه دار ظریف، یک قهرمان همجنس گرا بسته که مصمم به بهبود موقعیت خود است و یک تبر جنگی یک خانه دار دارد. شاید این باعث شود که طرح های فرعی مختلف آنها قابل پیش بینی باشد. احتمالا نه. به نوبه خود، یاران تلاش نمی کند بازگشت خود به معدن را برای فرمولی که او را ثروتمند کرده است پنهان کند. “خدمت زن انتقامجو!” یکی از سخنان او به آقا پس از شنیدن شایعات در مورد دسیسه داخلی رقیب، اضافه کرد: “در ملودرام مانند یک قهرمان به نظر می رسد.” ها، ها

چیزی که برای بیننده مهم است این است که آیا این بازسازی‌ها را خواهید دید و از نحوه استفاده از آن‌ها در مرحله‌ای گسترده‌تر و آشکارتر لذت خواهید برد یا اینکه به ظهور تقریباً دقیق Fellows از وارتون یا مرد معاصرش هنری جیمز خواهید خندید.

یکی از جبهه هایی که عصر طلایی ما را به چالش می کشد این است که تشخیص دهیم کدام طرف در نبردهای جامعه ارزش حمایت را دارد. همانطور که در مورد فیلوز با فیگورهایش اتفاق می‌افتد، در اینجا کلاه سیاه خالص وجود ندارد، اگرچه او خانواده راسل را به گونه‌ای ساخت تا برای مخاطبان مدرن جذاب‌تر از اگنس و جهنم، که به‌طور غیرمعمولی بی‌طرفانه اما هنوز جامعه بسیار قدیمی هستند، جذاب‌تر شوند. .

همه اینها به نوعی از حامیان “شاهکار” جرأت می کند که از عدم سکوت نسبی روستاهای انگلیسی و انتقاد از جزئیات سخنرانی شکایت کنند. بقیه ما راضی خواهیم بود که بر سر هر یک از لباس های عالی برتا آب دهان بیاندازیم یا در بازگشت سریع اگنس پوزخند بزنیم. ما همیشه Granthams را خواهیم داشت. در واقع، دنباله فیلم آنها قرار است امسال اکران شود. اما در حال حاضر، به تعبیر برتا، خیلی خوب است که دوستان جدیدی بخواهید، حتی آنهایی که نفس و شخصیت آنها فقط توسط یک ارکستر با قدرت کامل قابل تسخیر است.

اولین نمایش “عصر طلایی” از ساعت 21 دوشنبه 24 ژانویه از شبکه HBO آغاز می شود.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر