اولین بارش باران در تقریبا یک ماه پیش بینی شده برای روز شنبه

آفتابی, سرد, روز مادر می رود که راه را برای بارش باران در روز دوشنبه است که می تواند آویزان در اطراف منطقه سونوما کانتی از طریق اواسط هفته با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

باران اولین قطره به سقوط در اینجا تقریبا یک ماه باید شروع صبح روز دوشنبه وجود دارد و می تواند طولانی دوش به روز شنبه گفت: آنا اشنایدر یک هواشناس با سرویس آب و هوا در شهرستان مونتری.

پیش بینی خواستار 0.25 0.50 اینچ باران دوشنبه اشنایدر گفت. بارش مورد نیاز است به دلیل آن نیست بارید در سانتا رزا از آوریل 12 0.25 اینچ کاهش یافت.

پس Oct. 1 تنها 18.06 اینچ از بارش باران ثبت شده در Charles M. Schulz–Sonoma County Airport است که به سختی به بیش از نیمی از متوسط تاریخی از 34.83 اینچ طریق ممکن است 10. اوایل هفته سیستم آب و هوا نیز باید کولر با درجه حرارت بالا در 60 و یک شبه پایین در اواسط 40s به پایین 50s. “آن هنوز هم باقی بماند seasonably نسبتا سرد” اشنایدر گفت.

در اواخر هفته آفتابی آسمان باز خواهد گشت با گرمتر هوا. توسط جمعه دماهای انتظار می رود در اواسط 70s به او گفت: اگر چه بیشتر باران می تواند رفت و برگشت از طریق منطقه آخر هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de