این فرشته پرنده که حادثه و احساسات تضاد در سرنوشت او

نیویورک >> دوربین دوچشمی خود در اطراف گردن خود را مسیحی کوپر مشتاق birder را در خود جای خوشحالی گفت: پارک مرکزی در طول فصل مهاجرت. او در تلاش بود به تمرکز بر روی زیتون طرفه flycatchers و قرمز شکم دارکوب — نه در آنچه اتفاق افتاده وجود دارد دو روز قبل از آن.

این زمانی بود که کوپر که سیاه و سفید است, خواسته یک زن سفید برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. وقتی که او نیست, او شروع به فیلمبرداری. در پاسخ فرمود: او را به پلیس بگویید که “یک آمریکایی آفریقایی تبار است و تهدید زندگی من” قبل از شماره گیری 911.

در روز سه شنبه ویدئویی ویروسی رفت در توییتر و دست آورد بیش از 40 میلیون انداز تنظیم کردن دردناک گفتمان در مورد تاریخچه خطرناک اتهامات نادرست علیه مردم سیاه و سفید ساخته شده به پلیس.

پرندگان بودند خوش آمدید انحراف از فکر کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده بود بعد: در آن روز پایان کار زن امی کوپر (بدون ارتباط) تا به حال تسلیم او سگ بود و اخراج شده از او در سطح بالا کار امور مالی. به عنوان او سرگردان پارک جنگل شمال روز چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از طلوع مسیحی کوپر گفت که او احساس خسته, در معرض و عمیقا در تضاد به خصوص در مورد سرنوشت او.

“هر یک از ما می توانیم — و نه لزوما یک نژادپرست اشتباه, اما یک اشتباه” او گفت:, “و به دست آوردن این نوع از موج جزر و مد در یک دوره فشرده از زمان آن را به صدمه دیده است. آن را به صدمه دیده است.”

خاکستری catbird darted در اطراف خود چکمه های پیاده روی.

“من نمی excusing نژادپرستی” او گفت:. “اما من نمی دانم اگر او زندگی نیاز به پاره از هم جدا.”

او دهان خود را باز کرد به صحبت می کنند بیشتر و سپس متوقف شده خود را. او تا به حال شده است در مورد به گفتن این عبارت که “این زن بیچاره” او بعدها اذعان کرد اما او می تواند خود را برای تکمیل این فکر می کردم.

“او رفت و نژادی است. وجود دارد برخی از تیره های اجتماعی انگیزه هایی است که او به عنوان یک زن سفید رو در یک درگیری با یک مرد سیاه و سفید که او فکر او می تواند مارشال را به نفع خود,” او گفت:.

“من نمی دانم اگر آن را آگاهانه یا چیز نمی,” او اضافه شده است. “اما او آن را انجام داد و او به آنجا رفت.”

در طول او تبدیل چشم خود را به دور از تاپس از لندن درختان چنار و ادامه داد: که در آن او را ترک کرده بودند:

“اگر این روند دردناک — اوه یک بالتیمور مرغ انجیر خوار فقط پرواز در سراسر!— کمک می کند تا به درست یا به ما طول می کشد یک قدم بیشتر به سمت پرداختن به زمینه نژادی وحشتناک فرض که ما آفریقایی آمریکایی ها برای مقابله با, و با آن برخورد برای قرن ها است که این زن به شنود گذاشته باشند و سپس آن را به ارزش آن را,” او گفت: تنظیم دوربین دوچشمی خود را در قفسه سینه خود را.

“متاسفانه, آن را به می آیند در هزینه های خود را,” او اضافه شده است.

در روز سه شنبه امی کوپر بود, اخراج توسط کارفرما, فرانکلین تمپلتون که در آن او تا به حال شده سر از پرتفوی بیمه مدیریت با توجه به صفحه مربوط به.

در کوهپیمایی پیاده روی پنج شنبه, مسیحی, کوپر گفت که او خوانده بود او عذرخواهی.

او آن را به نام “یک شروع است.” او گفت که او علاقه مند بود در ملاقات با او و یا در هر چهره به چهره آشتی.

آنچه او علاقه مند بودند و پرندگان مانند رویت در سال 2018 از نادر کیرتلند را سسک که به رهبری او را به با حداکثر سرعت دویدن را از دفتر خود را در میدتاون منهتن به پارک برای گرفتن یک نگاه اجمالی.

کوپر که در حال حاضر کار می کند در ارتباطات و زندگی در پایین سمت شرق دارای تغذیه شور و شوق خود را با کوهپیمایی سفر به پارک مرکزی و در سراسر جهان است و او در هیئت مدیره از شهر نیویورک Audubon Society.

او تا به توسعه یک هنرمند را به گوش خود را برای birdsong و می توانید آنها را شناسایی و با chirp. (“وجود دارد یک افسانه است که من بهترین گوش در پارک,” او گفت:. “این یک افسانه است.”)

به عنوان او به دنبال شور و شوق خود را, او شده است کاملا آگاه از این واقعیت است که وجود دارد به نظر می رسد برخی دیگر از مردان آمریکایی آفریقایی سرمایه گذاری در سرگرمی حذف شدند توسط همان ظریف پیام او می شود زمانی که او به دنبال آن است در اطراف مغازه است.

و او آگاه است که تصویر او کاهش — به عنوان یک مرد اغلب برروی آن بکشید رست پس از یک پرنده نادر با یک شی فلزی دوربین شکاری در دست خود را — می تواند به عنوان خوانده شده متفاوت برای یک فرد نسبت به یک فرد سفید.

آن او را متوقف کند.

“ما باید از اینجا. پرندگان متعلق به همه ما است.” “پرندگان اهمیتی نمی دهند چه رنگ شما هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>