که تهمت tweet? جمهوری خواهان ترجیح می دهند به آن را ببینید

واشنگتن >> در 161st بعد از سال چهارم مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری پس از رشد عادت کرده اند به قانونگذاران جمهوری خواه’ مورد علاقه بهانه ای برای امتناع از اظهار نظر در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین آتش زا جیر خبرنگاران با توسل به نادر تاکتیک.

آنها چاپ نسخه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن پست — این یک حاوی یک بی اساس پیشنهاد که یک معترض راندند و مجروح توسط پلیس در بوفالو بود antifa provocateur که صحنه خود حمله — برای هر جمهوریخواه که ممکن است سعی کنید به سقوط کردن به آنچه تبدیل به سهام پاسخ: “من نمی بینم صدای جیر جیر.”

آن کار نمی کند. حتی در مواجهه با شواهد مستند از رئیس جمهور التهابی سخن گفتن بیشتر خواهان برطرف زل زل نگاه کردن خود امروز کاهش به نظر آنها به عنوان darted از طریق راهروها از کاپیتول هیل و ظاهر شدن به آرزو دور چه شد بر روی کاغذ در مقابل آنها.

خود واکنشهای واضح ترین تصویر به تاریخ فوق العاده ای پویا میان انتخاب جمهوری خواهان شده است که ساختمان تقریبا از لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اداری — رفتار به عنوان اگر آنها هیچ ایده آنچه که او انجام یا گفتن. پس از هزاران توییتهایی حمل دروغ نژادپرستانه زبان و تحقیرآمیز barbs در برابر همکاران خود — نه به ذکر است گزارش های خبری, کتاب, گزیده ای یا سخنرانی که roiled این دولت — نمایندگان مجلس در حزب خود را تا حد زیادی حل و فصل در جهل سعادتمند به عنوان یک راه برای اجتناب از دفاع غیرقابل دفاع.

“من آن را ببینید — شما به من گفتن در مورد آن توضیح ، مارکو روبیو R-Fla. و مکرر کاربر از پلت فرم به گفته یک خبرنگار سی ان ان از پیام. “من به عنوان خوانده شده نمی توییتر من تنها نوشتن در آن است.”

دست یک کپی از پست دیابت کوین کرامر R-N. D. اسکن شده صفحه قبل گفت: “من حتی نمی دانم این قسمت او صحبت کردن در مورد.”

سناتور. تد کروز سناتور تگزاس که آموزش دیده به عنوان یک وکیل و اتحاد خود شده و هدفمند با مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر یک روند استدلال: او یک سیاست نیست اظهار نظر رئیس جمهور توییتهایی.

در کنفرانس خبری هفتگی خود دیابت میچ مک کانل R-Ky. و اکثریت سنا رهبر تیز مسیر گفتگو را به سمت بحث در مورد تلاش در تعمیرات اساسی و اجرای قانون در مورد چگونه سنا بود و در پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور است.

“به من گفت: آنچه که ما در حال بحث در سنای جمهوری خواه کنفرانس چیزی است که پاسخ ما فکر می کنیم مناسب است به حوادث دو هفته گذشته گفت: زمانی که فشار بر اینکه تهمت و توییتر پست مناسب بود.

در این قسمت منعکس در حال حاضر ریشه دوانده سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال برای جمهوری خواهان زمانی که در مواجهه با ظالمانه گفتاری از یک کینه جو جمهور که detests بودن انتقاد قرار داد. به جای پرداختن به محتوا و یا فرد مسئول خواهان مدتها پیش مشخص شد که حداقل پرتنش سیاسی در خیابان به چشم پوشی از آن در مجموع به این امید که خشم و انزجار روز به سرعت محو. آن ثابت شده است ثابت شرط با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر تحریکات تقریبا همیشه راه را برای دیگری اتشی اخبار چرخه اغلب تولید شده توسط خود رئيس جمهور. خصوصی و گاهی عموم آنها ابراز نا امیدی با داشتن برای پاسخ به هر زودی صادر شده است.

“بسیاری از ما در اینجا ترجیح نمی شود سیاسی مفسران بر این رئیس جمهور توييتها” گفت: سناتور. جان Thune از داکوتای جنوبی در شماره 2 حزب جمهوری خواه در مجلس سنا. “این که یک ورزش روزانه که چیزی است که شما همه آنها را پوشش دهد.” (Thune اذعان کرد که او را دیدم هر دو توییت و تصویری از حمله و تلقی این پست “یک اتهام جدی.”)

حتی علامت مراتع, یک نماینده سابق و در حال حاضر کاخ سفید رئیس ستاد حفظ کرده است استفاده از تاکتیک گفتن خبرنگاران به عنوان او را ترک کاپیتول هیل امروز که او تا به حال آموخته وقت پیش به نظر توییتهایی.”

و در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن, خوراک توییتر, غیر ممکن است برای جمهوری خواهان را نادیده بگیرد. اتهام زبان برگ برنده استفاده می کند و رسانهها معاشرت در خوراک توییتر خود — که 81.9 میلیون پیروان — با به روز رسانی انتقادی در پرسنل (ناگهانی شلیک یک دولت رسمی به عنوان مثال) و تغییر سیاست (از جمله افزایش تعرفه و به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت در بلندی های جولان.)

اما مجلس اصرار داشت که آن را به مراتب سازنده تر, به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و در میان خواسته های رو به رشد برای عمل به آدرس خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در این کشور باقی می ماند متمرکز در جای دیگر.

“اگر ما نشسته در اطراف در تمام طول روز و فقط نگران در مورد آنچه که رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت به جای وضع و سپس ما می تواند گرفتار در گرداب” کرامر در مصاحبه ای گفت: بعد از خواندن توییت. “بیشتر از زمانی که رئیس جمهور توییتهایی چیزی است که به نظر می رسد دیوانه کسی دیگری به من می گوید.”

“من معنی نیست که به سبک,” او اضافه شده است. “وقتی که من از خواب بیدار در صبح, رئیس جمهور توييتها در بالا 100 چیزهایی که من در مورد فکر می کنم.”

پرسید که آیا آن را غیر معمول برای قانونگذاران به باقی می ماند غافل از آنچه دستورات مغلوب ساختن پیشی جستن, ظاهرا رهبر حزب خود است پخش در توییتر کرامر متوقف شد.

“من فکر می کنم آن را عجیب و غریب,” او گفت: “که مردم فکر می کنم ما زمان زیادی را صرف نگاه کردن به آن.”

چند خواهان که ارائه مختصر در سوئیس از رئیس جمهور جیر صبح امروز بودند تعداد انگشت شماری بود که از مدتها پیش تاسیس خود را به عنوان مایل به شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که آنها آن را باور موجه است. اما با شش ماه در سمت چپ در مغلوب ساختن پیشی جستن مدت حتی آنها به نظر می رسید خسته از اینکه صدای تنها محکومیت خفیف.

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا وحی خواندن پرینت از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ارائه شده به او توسط یک خبرنگار سیاسی سپس gasped: “اوه خدای اوه.” (Murkowski که متحمل شده توییتر ملامت از رئیس جمهور در هفته گذشته بیش از نظرات انتقادی قبلا به خبرنگاران گفت که “من نمی توانم در ترس زندگی می کنند از یک صدای جیر جیر” پس از آن حمله است.)

و از سوی دیگر ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا تیز را رد کرده و پاسخ سهام است که بسیاری از همکاران او متوسل شده بود به در اجتناب از وزن.

“من تو را دیدم, صدای جیر جیر,” او گفت:.

“این شد یک چیزی که تکان دهنده گفت:” او افزود: “و من نمی شان و مقام دادن آن با هر نظر بیشتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>