تایلندی سرباز داد و بیداد مرگبار نشان می دهد امنیت ساقط

“چگونه می تواند به مقامات اجازه مقصر اجرا در سراسر کشتار مردم در اطراف شهر ؟ فقط تنها یک نفر” Khanpakwan گفت:, و اضافه کرد که “آنها مجهز با سلاح های, اما نمی تواند هر چیزی را برای او.”

آنتونی دیویس یک تحلیلگر امنیتی می نویسد که برای جین دفاع انتشارات گفت: آن شد و زودرس به قاضی پاسخ به محاصره.

“در پایان شما باید یک حرفه ای نظامی مرد با یک منبع بزرگ از مهمات پر از سوراخ در یک ساختمان بزرگ با مقدار ایده روشن در بخشی از نیروهای امنیتی چگونه بسیاری از مردم در حال رسیدن به,” دیویس گفت:.

“مدتها طول کشید اما در یک ساختمان بزرگ نمی تواند آنها را از خطر طوفان در و کشتار بسیاری از مردم,” او گفت:.

وجود دارد باقی مانده دیگر نگرانی در مورد چگونه بدترین جرم تیراندازی در تاریخ به کار گرفته شد به خصوص لغزش در امنیت است.

در شب محاصره پلیس محیط نگه داشته تماشاگران تنها 100 متر از تیراندازی در گوش رس خودکار تیراندازی انفجار در انفجار ناگهانی از یک موقعیت نیروهای امنیتی تلاش می کرد تا با دقت اشاره کردن.

حدود ساعت 8 صبح به صبح روز بعد, تایلندی, نیروهای ویژه, هنوز هم قادر به پیدا کردن دزد مسلح داوطلب خدمت سربازی به کمک یک روزنامه نگار هواپیماهای بدون سرنشین اپراتور برای یک تلویزیون محلی اخبار کانال. استتار سربازان تحت پوشش 28 ساله در همه طرف به عنوان آنها همراهی او را به بازار زیرزمین که در آن مقامات اعتقاد مسلح پنهان شده بود.

از آنجا خبرنگار مانور خود حرارتی-سنجش از هواپیماهای بدون سرنشین از طریق در هم شکسته ویندوز و به یک سوپر مارکت سردخانه, پخش تصاویر از Jakrapanth و چندین آشکار گروگان بازگشت به پلیس.

این اکشن’ باران آتش در فرد مسلح پس از آن آغاز شد و داد و بیداد به پایان رسید.

روز چهارشنبه در کمتر از 10 ساعت بعد یک خبرنگار خارجی بود و قادر به راه رفتن به بازار از طریق قفل درب که نیست پشت پلیس نوار.

___

پک گزارش از بانکوک. آسوشیتد پرس نویسنده Preeyapa T. Khunsong کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>