تگزاس می بیند مرگبارترین coronavirus روز تا کنون

دالاس >> Texas آن دیدم مرگبارترین COVID-19 بعد از coronavirus همه گیر تا کنون با مقامات دولتی گزارش 58 مرگ و میر در طول یک مدت زمان بین جمعه و بعد از ظهر امروز با توجه به حالت جدول بندی.

در کورپس کریستی, 63 کارگران از 747 کارکنان و پیمانکاران و فروشندگان در STX گوشت پردازش کارخانه آزمایش مثبت برای COVID-19, Nueces شهرستان مقامات بهداشت گفت.

همچنین دیوان عالی ایالات متحده اجازه ایستادن حاکم است که در حال حاضر تگزاس ندارد ارائه زندانیان در یک زندان با ضد عفونی کننده دست و ماسک و محدودیت دسترسی به صابون میان coronavirus بیماری همه گیر. دادگاه عالی تصمیم را تایید کرد یک دادگاه تجدید نظر حکم است که تا به حال قرار قبلی حاکم در خود نگه دارد.

در هوستون در ضمن $15 میلیون برنامه ای است که ایجاد شده است برای کمک به ساکنان شده اند که از لحاظ اقتصادی صدمه دیده توسط coronavirus و در حال تلاش برای پرداخت اجاره خود را از پول در 90 دقیقه پس از برنامه های کاربردی پذیرفته شدند آنلاین.

تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس رسیده 1,216 امروز از 1,158 چهارشنبه. دولت آمار و ارقام نیز نشان می دهد 116 COVID مربوط به مرگ و میر بیش از سه روز گذشته.

تعداد تایید coronavirus موارد گزارش شده به دولت افزایش حداقل 1800 نفر در یک روز به تقریبا 44,000 امروز. اما تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد می تواند آلوده و احساس بیمار.

بزرگترین جهش در تعداد موارد گزارش امروز آمد و در دالاس کانتی که در آن 243 مورد جدید گزارش شده آوردن مجموع آن به 6,602.

747 کارگران در STX گوشت گیاه مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 از روز شنبه از طریق شنبه Nueces County Health مدیر آنت رودریگز گفت. هیچ شواهدی پیدا شد از مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی که در ارتباط با کروناویروس انتقال, او گفت:, و شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از آلودگی گوشت.

در یک بیانیه STX گوشت گاو گفت: اجرای فوق العاده و اقدامات ایمنی از جمله ماسک های صورت, چهره, سپر, اجتماعی فاصله اقدامات در اتاق استراحت و دیگر اقدامات ایمنی.

چهارشنبه JBS ایالات متحده آمریکا کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در تگزاس تکدی قبول دولت در ارائه به آزمون کارکنان برای coronavirus به عنوان مقامات سعی کنید شامل یک خوشه از عفونت های متصل به مرکز. صدها مورد از COVID-19 مرتبط شده اند به Moore County کارخانه در نزدیکی زرد و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به طور خاص به این شهرستان به عنوان یک منطقه از نگرانی.

شیوع آمار گیاهان گوشت در سراسر کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است تا آنها را به باز باقی می ماند اما دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به نام این گیاهان در میان “ترین مکان های خطرناک وجود دارد در حال حاضر.”

عدالت ساموئل Alito تصمیم امروز پس از 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم که برگزار شد تا کمتر-حکم دادگاه تگزاس که باید اقدامات بیشتری برای حفاظت از سلامت زندانیان در یک زندان که خانه ها اکثرا مسن و ناتوان مردان است.

این کلاس اقدام کت و شلوار آورده شد و توسط دو مرد که ادعا می کنند شرایط در بسته واحد در نزدیکی ناواسوتا حدود 60 مایل (97 کیلومتر) شمال غرب از, هوستون, نقض حقوق اساسی.

پس از هفته دادخواهی و مرگ یک بسته واحد زندانی که تا به حال COVID-19 ایالات متحده در منطقه قاضی کیت الیسون دستور داده بود در تگزاس به تعدادی از مراحل اضافی برای محافظت از زندانیان در آنجا از ویروس. او نوشت: عدم انجام این کار نشان داد “بی تفاوتی عمدی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de