آزمایش نشان می دهد محدود جامعه گسترش coronavirus در سونوما کانتی

با وجود اعلام افزایش تعداد موارد فعال در شهرستان مانده است نسبتا با ثبات که مردم بعد از بهبود از ویروس. وجود دارد و 89 فعال موارد به عنوان پنج شنبه.

از اواخر هفته گذشته مقامات بهداشت شهرستان شده اند گفت: بیشتر جمعیت مورد شهرستان مواردی خواهد بود که در دسترس ساخته شده در شهرستان COVID-19 وب سایت. این اطلاعات می تواند شامل سن خرابی برای کسانی که در بیمارستان بستری شده است انواع علائم به نمایش گذاشته و زمینه ای شرایط پزشکی.

Mase گفت: در این کنفرانس خبری که در شهرستان اپیدیولوژی هنوز هم در حال کار بر روی ارائه داده که با دقت. وقتی پرسیده شد که اگر بخش موارد را نشان داد و هر گونه نابرابری در میان قومی یا اجتماعی-اقتصادی گروه های Mase هشدار داد در برابر نقشه کشی گسترده نتیجه گیری در مورد چنین خرابی.

“از آنجا که ما فقط مانند 137 موارد, آن را هنوز هم به سخت خواهد بود برای آمدن به نتیجه گیری در مورد این نوع از داده ها,” او گفت: چند ساعت قبل از این شهرستان اضافه شده و پنج بیشتر موارد به آن چوب خط حساب کردن. “در حال حاضر زمانی که شهر نیویورک را می دهد اطلاعات خود را شاید خواهد بود که نماینده بیشتر.”

به عنوان بخشی از یک countywide تلاش برای رسیدن به یک انتظار افزایش COVID-19 بیماران بیمارستان های محلی را آغاز افزایش برنامه های که اضافه کردن حدود 350 تخت بیمارستان موجود 689. Mase گفت: بیمارستان های محلی در حال “به خوبی در جریان” با افزایش برنامه های هر چند او نمی ارائه هر گونه اطلاعات خاص در مورد چگونه بسیاری از تخت اضافه شده بود به تاریخ.

“ما در حال نهایی نیست در این برنامه ریزی من نیست باید نهایی اعداد برای شما, اما این افزایش ظرفیت برنامه ریزی است که قطعا به خوبی به انجام,” او گفت:.

بیمارستان خروش برنامه را به تعدادی از دسترس تخت بیمارستان به حدود 1000. شهرستان مقامات گفته اند که آنها نیاز به حدود 1 ، 500 تخت در دسترس زمانی که تعداد COVID-19 موارد قله بین اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

در اوایل این هفته شهرستان امضا $5 میلیون معامله با دانشگاه ایالتی سونوما برای دسترسی به حداقل 580 تخت.

در ضمن در Mendocino County, مقامات بهداشت به زودی به سهولت برخی از پناهگاه در محل محدودیت وجود دارد. در طول یک مجازی توسط سناتور. مایک مک گوایر, D-هلدزبرگ Mendocino County Health افسر دکتر Noemi Doohan روز چهارشنبه گفت که او برنامه ریزی شده به موضوع راهنمایی های جدید برای شل کردن او سفارش اولیه است که در اثر مارس 18 اما تصحیح شد مارس 24 به آینه ایالت سفارش.

Doohan در یک ایمیل اواخر روز پنجشنبه گفت: نظم جدید خواهد بود صادر صبح جمعه. به تاریخ Mendocino County چهار تأييد coronavirus موارد است.

مجلس جیم چوب D-سانتا رزا گفت که او تا به حال شنیده در مورد تغییر قریب الوقوع بنابراین او نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات. اما او گفت: روستایی شهرستانهای با کمتر, تراکم ممکن است بهتر مجهز به توجه اجتماعی فاصله دستورالعمل با شاید بیشتر قوانین انعطاف پذیر.

“من فکر می کنم گاهی اوقات ما one-size-fits-all رویکرد به چیزهایی که واقعا بازتابی از آنچه که دولت به عنوان یک کل” گفت: چوب که منطقه شامل Mendocino County است.

Sonoma County هیئت ناظران معاون سوزان فرودگاه گرین گفت: هر گونه بحث آرامش اجتماعی فاصله قوانین خواهد بود زودرس در سونوما کانتی با استناد به مدل سازی نشان می دهد که این شهرستان هنوز به طور پیوسته نزدیک شدن به اوج خود.

“من گمان می کنم که اگر در واقعیت تعداد موارد نمی کند تشدید می شود به طور قابل توجهی ممکن است ما با داشتن این مکالمه هر چه زودتر به جای بعد” فرودگاه گرین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>