تست اشتباهات فلج ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس گسترش

واشنگتن >> یک سری از اشتباه در کشور بالا آژانس بهداشت عمومی ناشی از کمبود بحرانی قابل اعتماد, تست های آزمایشگاهی برای coronavirus hobbling فدرال پاسخ به همه گیر در سراسر کشور گسترش مانند آتش سوزی یک همراه بررسی مطبوعات یافت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن آمریکایی اوایل این ماه که COVID-19 آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است “کامل” و این که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” اما بیش از دو ماه پس از اولین متحده مورد جدید بیماری تایید شد, بسیاری از مردم هنوز نمی تونم تست شده است.

در بحرانی ماه فوریه به عنوان ویروس شروع به گرفتن ریشه در جمعیت آمریکا CDC داده ها نشان می دهد دولت در آزمایشگاه فرآوری 352 COVID-19 آزمون — به طور متوسط تنها یک دوجین در هر روز.

“شما نمی توانید مبارزه با آتش بین” Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: در جلسه اخیر. “ما می تواند به توقف این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی که شامل CDC را آغاز کرده است یک بررسی داخلی به ارزیابی اشتباهات خود را. اما خارج از ناظران و مقامات بهداشت فدرال را با اشاره به چهار اولیه مسائلی که با هم مختل ملی پاسخ اولیه تصمیم به استفاده از تست تصویب شده توسط سازمان بهداشت جهانی, معایب, با پیچیده تر آزمون طراحی و توسعه توسط CDC دولت دستورالعمل های محدود که می تواند آزمایش می شود و تاخیر در تعامل با بخش خصوصی به سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

همراه با پیام از کاخ سفید به حداقل رساندن بیماری که سوخت بدون زرق و پاسخ است که از دست رفته شانس به سرعت گسترش ویروس گفتند.

“وجود دارد بسیاری از فرصت های به پایان رسید که در آن ما هستند” دکتر Ashish K. Jha مدیر بهداشت جهانی موسسه در دانشگاه هاروارد گفت: AP. “در واقع آنها در این زمان به عنوان کسب و کار به عنوان معمول است. … و دلیلش این است که این پیام از کاخ سفید شد این است که یک معامله بزرگ این است که هیچ بدتر از آنفولانزا.’ به طوری که پیام اساسا ایجاد شده هیچ حس فوریت در FDA و یا سی دی آن را حل کنند.”

حتی به عنوان خصوصی labs شده اند پاک توسط دولت تنظیم کننده به روند ده ها هزار نفر از آزمون های اضافی در دو هفته گذشته کارشناسان هشدار می دهند که این کشور هنوز هم در حال سقوط به خوبی کوتاه به اندازه کافی تست ظرفیت برای حفظ جلوتر از شدت ویروس مسری است. و آن را اغلب می تواند یک هفته فقط برای دریافت نتایج.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته رتبه دولت او در پاسخ به این بحران به عنوان یک کامل 10. اما Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CDC سیستم نیست طراحی شده برای تست و پیگیری گسترده شیوع آن او مشخص به عنوان “یک شکست.”

در مصاحبه با AP, دو, مقامات بهداشت فدرال با دانش مستقیم از این وضعیت گفت: CDC کارشناسان نمی دانم چرا بسیاری از آژانس کیت های آزمایش موفق به قابل اعتماد تشخیص ویروس است. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد چیزی را اشتباه رفت.

Stephen J. موریسون یک سیاستگذاری سلامت کارشناس در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن به نام مسائل مربوط به تست یک “افتضاح” کمک به آنچه که او به عنوان یک اشتباه و تاخیر فدرال و پاسخ به بحران است.

به عنوان یک نتیجه, او گفت:, CDC در حال حاضر شده است به حاشیه رانده شده در کاخ سفید — یک نگران کننده توسعه است.

“CDC به طور کلی در نظر گرفته شده است به عنوان بهترین بازی” موریسون گفت. “من فکر نمی کنم آنها پیش بینی مشکلات فنی و یا سرعت است که با ویروس حرکت کرده است. این ویروس بود مسابقه را جلوتر از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>