مدیر عامل شرکت تسلا ری استارت فرمونت کارخانه در میان آالمدا کانتی مستند

FREMONT — مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در توییتر تایید کرد که روز شنبه این شرکت با راه اندازی مجدد آن در کالیفرنیا کارخانه در نقض محلی دستور دولت است.

در بعد از ظهر جیر مشک نوشت که او را در خط مونتاژ و خواسته است که او دستگیر می شود اگر مقامات هر کسی را به زندان.

قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

این گیاه در فریمانت است که در جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23 زیر سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اوایل روز دوشنبه پارکینگ تقریبا کامل در کارخانه عظیم که در استخدام 10,000 کارگران و نیمه رانندگی شد خاموش لود شده با وسایل نقلیه است که ممکن است تولید شده قبل از خاموش کردن.

راه اندازی مجدد ممکن سفارشات از آالمدا کانتی در بخش بهداشت و درمان است که تلقی کارخانه غیر ضروری کسب و کار است که می تواند باز نمی شود تحت محدودیت های در نظر گرفته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

Alameda County Sheriff Sgt. ری کلی روز دوشنبه گفت که هر اجرای سفارش خواهد آمد از فریمانت ، ژنو جنگل ها, Fremont سخنگوی پلیس گفت: ماموران را به اقدام در جهت بهداشت و درمان شهرستان افسر. او با اشاره نظر بیشتر به بخش بهداشت و درمان که در آن AP چپ پیام به دنبال نظر.

وزارت بهداشت و درمان گفت: روز شنبه این بود که در مذاکرات با تسلا به بازگشایی این کارخانه با خیال راحت.

راه اندازی مجدد آمد و دو روز پس از تسلا شکایت این شهرستان در بخش بهداشت و درمان به دنبال سرنگونی آن سفارش و مشک را تهدید به حرکت تسلا عملیات تولید و ستاد از دولت است.

تسلا ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که آالمدا کانتی نمی تواند محدود تر از سفارشات از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. طرح دعوی در دادگاه می گوید: فرماندار coronavirus محدودیت اشاره به دستورالعمل های فدرال طبقه بندی تولید خودرو به عنوان ضروری کسب و کار است که مجاز به ادامه فعالیت است.

“رک و پوست کنده این نهایی کلش” مشک نوشت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.”

او نوشت که آیا این شرکت را نگه می دارد هر گونه تولیدی در فریمانت بستگی دارد که چگونه تسلا درمان در آینده است.

روز دوشنبه Newsom استادانی نمی دانم اگر تسلا بود بازگشایی شد. “آگاه (از) جزئیات است که” او گفت:.

“من باید انتظارات بزرگ است که ما می توانیم از طریق کار در سطح شهرستان” فرماندار گفت: در مورد درگیری های مربوط به فریمانت گیاه. او گفت county health مدیران مسئول محدودیت ها و زمان بندی هر گونه از سرگیری ساخت.

منطقه خلیج منظور در حال حاضر خواستار محدود بازگشت از کسب و کار و تولید با سلامت محدودیت, شروع, مارس 18 همان روز به عنوان دیترویت خودروسازان برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد مجمع گیاهان.

“ما نگاه به جلو به بسیاری از دهه است که رابطه” با تسلا Newsom گفت.

فرماندار بارها گفت که استان ها می تواند اعمال محدودیت است که دقیق تر از دستور دولت است. آالمدا کانتی بود در میان شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان که برای اولین بار در کشور به تحمیل stay-at-home سفارشات در اواسط ماه مارس.

در اوایل coronavirus بحران Newsom ستایش مشک به عنوان “مثال” از بخش خصوصی و کمک دولت در این بیماری همه گیر. نظرات خود را پس از مشک متعهد به ارائه بیش از 1000 دستگاه تهویه مصنوعی به بیمارستان کالیفرنیا یک واقعیت Newsom مکرر و اغلب به نام “تلاش قهرمانانه.”

اما آیا مشک ساخته شده خوب در وعده باقی مانده است در اختلاف است. چند هفته پس از Newsom شد touting هواکش دولت گفت: آن را تا به حال شنیده ام از هر تحویل داده شود. مشک پاسخ داد و خواستار در توییتر که Newsom درست ضبط و اشتراک گذاری عکسها و تصاویری از بیمارستان ها و لس آنجلس ضمن تشکر از او را برای ارسال تجهیزات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net