مناقصه نشانه سلامت نقطه عطف

سام جونزغرب استرالیا

Health Minister Roger Cook and Pilbara MLA Kevin Michel.
آیکون دوربینوزیر بهداشت راجر طبخ و Pilbara MLA کوین میشل. اعتبار: تام Zaunmayr.

مدتها در انتظار نیومن بیمارستان است یک گام نزدیک تر پس از McGowan دولت منتشر مناقصه جلوتر از برنامه هفته گذشته است.

دلار 53.7 میلیون سرمایه گذاری در این پروژه می توانید تمام بالینی امکانات به روز رسانی به صورت یک هدف جدید ساخته شده در بیمارستان از جمله 12 تخت بستری شش بخش اورژانس خلیج, دو, صندلی دندانپزشکی, شش GP مشورت فضاها و تصویربرداری پزشکی, آسیب شناسی و روش اتاق.

انتشار اصلی این نسخهها کار بسته مناقصه نشانه یک نقطه عطف مهم برای توسعه مجدد با های موجود در محوطه مجموعه برای عملیاتی باقی می ماند در طول برنامه کار می کند.

بیمارستان جدید نیز بهره مندی از آخرین نوآورانه بهداشت و درمان فن آوری از جمله تلگراف و ویدئو کنفرانس قابلیت اتصال محلی پزشکان به متخصصان در منطقه شهری.

عضو برای Pilbara کوین میشل گفت: این تعهد بخشی از گسترده تر فشار را به بهترین شکل ممکن مراقبت های بهداشتی به Pilbara.

“جدید نیومن بیمارستان ارائه خواهد شد مردم با بسیار بهبود یافته دسترسی به متخصص مراقبت از طریق بهداشت جهانی, تکنولوژی,” او گفت:.

“این خوبی توسعه خواسته شده توسط نیومن جامعه در دهه های من افتخار ما قادر به ارائه یک بیمارستان جدید برای نیومن جامعه است.”

وزیر بهداشت راجر کوک گفت که او نگاه به جلو به دیدن معاصر خدمات سلامت و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“با نزدیکترین عمده بیمارستان در حال حاضر 450 کیلومتری در جنوب هدلند این خوبی توسعه را ببینید مردم محلی بهره مندی از بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی در های معاصر, مناسب-برای-هدف تسهیلات,” او گفت:.

“این نشانه یک نقطه عطف مهم برای نیومن خدمات بهداشتی و جامعه محلی به اشتراک گذاری در شور و شوق خود را برای دیدن معاصر خدمات سلامت و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و خوشحالم برای دیدن WA کشور خدمات سلامت پیشرفت اصلی کار می کند بسته به مناقصه.”

فعلی بیمارستان ساخته شده بود در سال 1970 و همواره در خط مقدم جامعه نگرانی بیش از 10 سال گذشته است.

شایر از شرق Pilbara جمهور Lynne Craigie گفت شایر و ساکنان منتظر بودند اما خوشحال بودند برای دیدن توسعه دریافت کردن علامت.

“اگر چه ما عالی پزشکی حرفه ای در خدمت جامعه ما موجود بیمارستان در نیومن است که به سادگی مناسب برای هدف, بنابراین من بسیار هیجان زده هستم که این پروژه در نهایت شروع به حرکت به جلو,” او گفت:.

“اعضای جامعه می تواند به دنبال پیشرفت این پروژه با دیدن من سالم Pilbara Facebook page.”

یک دلار چند کلنگی نیومن سلامت پردیس اعلام شد برای اولین بار توسط بارنت دولت لیبرال در سال 2016.

در مجموع $53.7 میلیون بود و در نهایت اختصاص داده شده به این سرویس توسط McGowan دولت که شامل یک مبلغ 15 میلیون سهم توسط معدن غول پیکر اسب بخار است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>