ده مناطق در حال حاضر اعلام کرد کمبود آب پس از دو سال خشک

Dams across the Great Southern have run dry
آیکون دوربینسدها در سراسر بزرگ جنوبی اجرا خشک اعتباری: لوری بنسون

آب وزیر دیو کلی اعلام کرده است بی سابقه دهم WA منطقه کمبود آب در حالی که توصیف بزرگ جنوبی یکی از مهمترین و سخت ترین ضربه مکان بر روی این سیاره با کاهش بارندگی از تغییر آب و هوا.

Mr کلی اعلام ماهی قزل آلا لثه در شایر اسپرانس به عنوان کمبود آب در تعطیلات آخر هفته در حالی که نشان می دهد وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر از این اعلامیه ها آمده است.

یک کمبود آب اعلام این معنی است که دولت را, سبد آب به این منطقه به عنوان یک اورژانس عرضه دام. اعلامیه ساخته شده به عنوان یک رفت و آمد مکرر گذشته پس از ادامه شرایط خشک تهی شده اند در مزرعه و جامعه محلی منابع آب.

دیگر نه مناطق اعلام می شود کمبود آب در گذشته 10 سال شامل مناطق درون Shires از Ravensthorpe دریاچه گریس, Kent, Jerramungup, اسپرنک و Dumbleyung.

“بزرگ جنوب منطقه کشاورزی است که تجربه بی سابقه ای در شرایط خشک پس از دو سال و زیر متوسط بارندگی سالانه” آقای کلی گفت.

“10 همزمان کمبود آب در حال حاضر در محل در سراسر منطقه صرفا که بزرگ جنوب منطقه کشاورزی یکی از مهمترین و تحت تاثیر مکان بر روی این سیاره برای کاهش بارندگی با توجه به تغییر آب و هوا.”

Dams across the great southern are dry or virtually dry, meaning water is being carted for livestock. This dam was pictured at Many Peaks.
آیکون دوربینسدها در سراسر بزرگ جنوبی در حال خشک یا تقریبا خشک به معنی آب است که carted برای دام است. این سد در تصویر در بسیاری از قله. اعتبار: لوری بنسون

با توجه به بارش ارقام از اداره هواشناسی ماهی قزل آلا لثه ایستگاه 2019 شد و در سوم خشک ترین سال در تاریخ ثبت شده.

Mr کلی گفت: پیش از این هرگز تا به حال وجود چنین بوده است تقاضای بالا برای آب حمل در کشور با هزینه حمل آب برای نوشیدن عمومی و رفاه حیوانات نیاز تخمین زده می شود بیش از 4 میلیون دلار پس از ژانویه 2019.

در 12 ماه گذشته دولت به سرمایه گذاری بیش از 1.5 میلیون دلار در 34 پروژه های طراحی شده برای بهبود جامعه و منابع آب از جمله کار در سدهای حوضه و خسته کننده است.

دولت خواستار دولت فدرال برای حمایت از گسترش این کار از طریق جدید آینده خشکسالی صندوق.

اگر چه بسیاری از دولت دریافت خوش آمدید باران در دو هفته گذشته به اندازه کافی رسیده خشک بزرگ جنوبی به کاهش بیش از حد خشک و شرایط Mr کلی گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im