به طور موقت خارج از دسته سه تایی سگ پارک باز می شود در Kakaako

Kakaako صاحبان سگ می توانید اجازه دهید سگ خود را پرسه زدن رایگان جدید در خارج از دسته سه تایی سگ پارک که امروز افتتاح شد.

با untying از یک شب عروسی لی این صبح هونولولو شهردار کرک کالدول و دیگر مقامات جشن افتتاح یکی دیگر از خارج از دسته سه تایی سگ در پارک مادر Waldron پارک.

این 7,900 فوت مربع پارک شهر هفتم خارج از دسته سه تایی سگ پارک واقع شده است در کنار یک گردشگاه در کنار فیشر هاوایی با یک دروازه ورودی از Pohukaina خیابان. پارک افتتاح چند هفته قبل از جشن و در حال حاضر تبدیل به یک نقطه جلسه برای ساکنان نزدیک و سگ.

Kakaako ساکن راسل Ryan آورده سگ خود را Pippa به بازی در پارک این بعد از ظهر.

“او واقعا دوست دارد, پارک,” او گفت:. “… آن را به یک منبع فوق العاده ای برای همه ما در اینجا قادر به سگ اجازه اجرا در اطراف و دیدار با هر یک از دیگر.”

پارک ارائه می دهد یک منطقه برای هر دو کوچک و بزرگ و سگ بازی و بدون آب چشمه یا پارکینگ اختصاصی, اما مقدار زیادی از اتاق را برای اجرا بر روی چمن احاطه شده توسط یک مستطیل زنجیره ای پیوند حصار و چند درخت که سایه.

“باور نکردنی ترین چیز این است که شما رفتن به سگ, پارک کردن دسته سه تایی شما همچنین انسان صحبت کردن با یکدیگر در مورد سگ خود گفت:” کالدول. “آنها بحث در مورد زندگی و فرزندان و…مردم به یکدیگر صحبت کنید و این که در مورد ایجاد یک محله است.”

او اشاره کرد Kakaako تاریخ و تحول از یک جامعه صنعتی و صنعتی نور و در حال حاضر متراکم و محیط شهری را با متعدد بالا افزایش ساکنان.

مادر Waldron پارک که باز در سال 1930 پس از اواخر مارگارت Waldron, یک احترام معلم و مدیر زمین بازی شناخته شده برای کمک به محله جوانان است.

“این است که اتصالات به اضافه کردن این سگ جدید پارک در یک مکان به نام بعد از مداوم اصلاح طلب مثل مادر مارگارت Waldron” گفت: کالدول در انتشار اخبار. “که ذهنیت ما تطبیق فضاهای عمومی متناسب با جوامع آنها خدمت می کنند واقعا به تعریف شخصیت Kakaako با این شهر در حال حاضر در نظر گرفتن مالکیت و مراقبت از 40 هکتار از پارک کردن در خیابان و نقاشی دیواری هنرمندان درخواست تازه قطعه از آثار هنری در سراسر جامعه سالانه است.”

سگ در پارک اما موقت قسط این شهرستان گفت: با توجه به دولت آینده توسعه Pohukaina که ممکن است تحت تاثیر این پارک است.

هیچ جدول زمانی بود که بلافاصله در دسترس برای توسعه مدرسه.

این شهرستان شده است نورد از سگ جدید پارک بیش از چند ماه.

در ماه ژانویه این شهر برگزار شد یک برکت و رحمت برای 9,325 فوت مربع خارج از دسته سه تایی سگ پارک در Kalo محل مینی پارک در Moiliili. این پارک که قبلا underused و آباد توسط بی خانمان تبدیل شد به یک پارک سگ در خصوصی-عمومی و با همکاری هاوایی جامعه انسانی در کنار درب.

این شهرستان در ماه گذشته نیز شکست زمین در یکی دیگر از پارک سگ در پتسی T. سمور یا راسو مرکزی اوآهو پارک منطقه ای در Waipahu. این 12,800 فوت مربع پارک خواهد شد که این شهر 8th سگ پارک انتظار می رود برای باز کردن این سقوط.

برنامه ای برای یک سگ در پارک Ala Moana پارک منطقه ای اما به تازگی اوراق.

ساعت برای Kakaako خارج از دسته سه تایی سگ پارک خواهد بود همان مادر Waldron از 5 صبح تا 10 شب مگر اینکه در غیر این صورت ذکر کرده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>