‘موقت’ COVID-19 اخراج مجزا امکان تبدیل شدن دائمی

واشنگتن >> در اواخر ماه مارس بریتنی روبی میلر از شرکت صاحب یک زنجیره ای از رستوران استیک رستوران ها با اطمینان اعلام کرد که پس از COVID-19 شیوع بیماری فروکش کرده بود او شرکت برنامه ریزی شده به یاد همه آن گذاشته و کارگران است.

در حال حاضر ؟ میلر هیجان زده خواهد شد برای بازگرداندن پایان سال سه چهارم از حدود 600 نفر از کارگران شرکت او تا به حال به اجازه رفتن.

“من واقعی بودن” او گفت:. “بازگرداندن 75 درصد از کارکنان ما خواهد بود باور نکردنی است.”

تماس با آن رئالیسم یا بدبینی اما بیشتر کارفرمایان در حال آمدن به تمایلی نتيجه گيری: بسیاری از کارکنان آنها تا به حال به غیر روحانی کردن در صورت همه گیر ممکن است از بازگشت به شغل قدیمی خود را در هر زمان به زودی. برخی از شرکت های بزرگ نمی خواهد به اندازه کافی به مشتریان برای توجیه آن است. و برخی از کسب و کارهای کوچک نمی خواهد احتمال زنده ماندن در همه وجود کمک های ارائه شده توسط دولت فدرال است.

اگر چنین است که می فروختن با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در رحم, مارس شغل گزارش دولت صادر جمعه که در آن یک رکورد شکنانه 20.5 میلیون نفر شغل از دست داده: اکثریت قابل ملاحظه این بیکاری — حدود 80 درصد — مشخص خود را به عنوان از دست دادن تنها به طور موقت.

که هنوز هم می تواند خارج از نوبت به این پرونده برای برخی از. دولت فدرال ممکن است در نهایت تخصیص به طور قابل توجهی بیشتر کمک های مالی برای افراد و کسب و کارهای کوچک. و تست های بیشتر برای coronavirus به ذکر نهایی واکسن و یا داروی مؤثر در درمان را بیشتر آمریکایی ها راحت بازگشت به رستوران ها و مغازه ها و فرودگاه ها و سینما آنها را برای استفاده مکرر. که به نوبه خود منجر می شود شرکت های به یاد بیشتری گذاشته و کارگران است.

در عین حال کنگره به شدت مورد تقسیم کمک های اضافی با برخی از جمهوری خواهان ابراز نگرانی در مورد افزایش فدرال بدهی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: امروز در ABC “این هفته” که “بسیاری از مردم می خواهم فقط برای یک لحظه مکث” به بررسی تاثیر دولت 2 تریلیون دلار بسته امداد مصوب در اواخر ماه مارس است.

اگر بیشتر اخراج دائم از رکود اقتصادی شدید اقتصاد تضعیف به احتمال طولانی تر بهبود کندتر خواهد بود و تلفات در گذاشته و کارگران خواهد بود شدیدتر اقتصاددانان می گویند. بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در مارس — بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ — و تحلیلگران پیش بینی آن را افزایش هنوز هم بیشتر است. آن می تواند باقی می ماند در دو رقم را در سال آینده است.

“برای بسیاری از کسانی که furloughed کارگران غیر بدیهی تعداد را به بازگشت به دلیل شرکت در آنها مشغول به کار خواهد شد شکست خورده اند و یا نیاز به کارگران کمتر از آنها استفاده می شود” گفت: کلودیا Sahm سابق فدرال رزرو اقتصاددان است که در حال حاضر مدیر اقتصاد کلان سیاست در واشنگتن مرکز رشد عادلانه.

در ماه مارس MGM استراحتگاه اجازه رفتن 63,000 کارکنان و توصیف آنها به عنوان furloughed معنی به طور موقت گذاشته است. در عین حال این شرکت اذعان کرد که بسیاری از این افراد تبدیل خواهد شد به طور دائم گذاشته شده توسط Aug. 31. هتل و کازینو اپراتور نمی ارائه دقیق آمار و ارقام.

“ما خوش بودند در زمان اولیه اخراج در ماه مارس است که ما قادر خواهد بود برای بازگشایی سریع” لورا لی رئیس منابع انسانی گفت: در اخراج متوجه نامه ای به وزارت امور خارجه میشیگان. “با این حال ما مجبور به ارزیابی مجدد ما بازگشایی, تاریخ, با توجه به مدت و شدت COVID-19 بیماری همه گیر.”

در برخی از راه میلر صاحب رستوران است و امیدوارانه تر از او بود که خاموش شدن ناگهانی شروع: کشورهای شرکت او در عمل در اوهایو و کنتاکی و تنسی — شروع به تدریج بازگشایی بخشهایی از اقتصاد خود را. مشتریان در حال تلفنی به ببینید که زمانی که آنها می توانید رزرو را. او امیدوار به بازگشایی پنج جف روبی را Steakhouses و دو رستوران دیگر این شرکت در اوایل ماه ژوئن است.

در عین حال کسب و کار نمی تواند بازگشت به آنچه قبل از آن بود. در کنتاکی, رستوران های محدود خواهد شد به 33 درصد از ظرفیت. آنها با قرار دادن شش پا بین جداول در تمام رستوران در نتیجه محدود کردن صندلی. میلر تخمین می زند که درآمد این شرکت خواهد شیرجه رفتن به نصف تا سه چهارم این سال است.

و هزینه های در حال افزایش است زیرا این شرکت باید خرید ماسک صورت و دیگر تجهیزات برای کارگران آن را به یاد بیاورید و restock آن مواد غذایی و نوشیدنی, لوازم و تجهیزات. میلر است که هنوز هم خوش بین است که کسب و کار خود را در طول زمان به حالت عادی بازگشت.

اگر بسیاری از این کار ضرر و زیان را اثبات کند تنها به طور موقت آن را در بالا بردن احتمال نسبتا سریع اقتصادی. آن را بسیار آسان تر برای کسی که از کار به بازگشت به شغل سابق نسبت به آموزش مجدد برای یکی از جدید و یا تغییر به یک صنعت جدید. پس از گذشته سه رکود اکثریت قریب به اتفاق افرادی که گذاشته شغل خود را از دست به طور دائم. برخی از آنها اساسا جایگزین جدید نرم افزار و یا کارخانه روبات. در موارد دیگر کارفرمایان خود را خورده یا وارد خطوط جدید از کسب و کار.

پس از آن رکود نرخ بیکاری در زمان بسیار طولانی به سقوط به سطح عادی و طبیعی است که اقتصاددانان شروع به استفاده از سرد برچسب: “بیکاری بهبود.”

اگر تعداد قابل توجهی از کسب و کارهای کوچک مجبور به ورشکستگی مشابه پویا می تواند ظهور این زمان اقتصاددانان هشدار می دهند. بیشترین کاهش کار توسط شرکت های کوچک در این رکود اقتصادی رخ داده است به دلیل کسب و کار تعطیل, آیا دولت منظور و یا از کمبود تقاضا با توجه به تحقیقات منتشر شده در این هفته توسط Tomaz Cajner در فدرال رزرو و هفت دیگر اقتصاددانان. اگر این شرکت ها نمی تواند بازگشایی کسانی که اخراج دائمی تبدیل خواهد شد.

تحقیقات توسط موسسه جی پی مورگان چیس پیدا کرده است که تنها نیمی از کسب و کارهای کوچک باید به اندازه کافی پول نقد در دست به آخرین ماه بدون درآمد است.

حتی پس از دولت بسته شدن سفارشات در حال برداشته بسیاری از مصرف کنندگان نمی شود به احتمال زیاد راحت خرید غذا خوردن و یا حضور در کنسرت, فیلم, یا, رویدادهای ورزشی, به خصوص به عنوان آنها استفاده می شود به عنوان بخشی از محکم نشسته جمعیت. نه تا زمانی که این ویروس به خوبی تحت کنترل کامل بهبود اقتصادی به احتمال زیاد اتفاق می افتد اقتصاددانان می گویند.

در عین حال تغییرات ساختاری در اقتصاد ممکن است کمک به ایجاد بسیاری از موقت اخراج دائم. روشن نیست برای مثال زمانی که رستوران نیاز در هر نقطه در نزدیکی به عنوان بسیاری از کارگران آنها را قبل از این ویروس رخ داد.

Nelis رودریگز کار کرده است به عنوان یک سرور در M رستوران و سالن در وارویک هتل در مرکز شهر شیکاگو برای 21 سال است. اما درآمد در رستوران به طور پیوسته ناپدید شد به کنوانسیون های حیاتی هستند که برای فروش بهار لغو شد. او موفق به دریافت دو روز متوجه او اخراج قبل از رستوران بسته مارس 15th.

رودریگز, 45, هرگز فکر نمی کردم او می تواند پرتاب کردن پس از او می خواهم هرگز فکر نمی کردم در مورد پیدا کردن شغل دیگری. اما در حال حاضر او نگران است که به عنوان coronavirus همچنان او ممکن است گذاشته دوباره و دوباره.

“من فکر می کنم من سعی خواهد کرد به خارج شدن از رستوران کسب و کار در دسترس نباشد زیرا من می ترسم در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de