Telethon افزایش 115 میلیون دلار برای نیویورکی نهفته coronavirus

نیویورک >> Tina Fey اشک ریختن پس از اعلام کرد که بیش از 115 میلیون دلار مطرح شد به سمت حمایت از نیویورک نهفته COVID-19 در طول یک مجازی telethon.

“با تشکر از شما, با تشکر از شما” گفت: گریان فی میزبان این افزایش تا نیویورک! رویداد های این شب است. امی بازیگر برنده همراه با دیگر لیست افراد مشهور از Barbara Streisand, Jennifer Lopez and Michael Strahan خواسته برای کمک های مالی برای کمک به تسکین و بهبود تلاش.

“شهر ما است اما ما قبل از اینجا بوده ام” رابرت دنیرو. “در 20 سال گذشته هر دو 9/11 و طوفان شنی. شما می توانید نگاهی به بهترین شات خود را, اما شما نمی توانید شکستن روح ما است.”

یک ساعته از مزایای ارائه شده توسط نیویورک-بر اساس مبارزه با فقر سازمان رابین هود و iHeartMedia,.

رابین هود گفت: همه کمک های مالی را ارائه پشتیبانی برای غذا و سرپناه و کمک نقدی, سلامت روان, خدمات حقوقی و آموزش و پرورش.

“اگر شما تا به حال صبحانه امروز شما بهتر از 2 میلیون نفر از همسایگان خود که از خواب بیدار شدم گرسنه” Fey گفت.

Mariah Carey انجام او در سال 1992 آهنگ “آن را اتفاق می افتد.” او خواند در حالی که پشتیبان او خواننده و پیانیست بر روی صفحه نمایش مجزا برای خوش لحن.

“ما می توانید آن را از طریق این هم” کری گفت.

Lin-مانوئل میراندا سینتیا Erivo, Idina Menzel بن پلات و دیگران انجام یک تفسیر از فرانک سیناترا کلاسیک آهنگ “New York, New York.” لوپز معرفی PS22 کر مجموعه ای از نیویورک از دانش آموزان مدرسه ابتدایی که خواند Andra روز “می خیزند.”

“نیویورک, من می دانم که قدرت خود را گفت:” لوپز نیویورک بومی است.

اسپایک لی مشترک کلمات دلگرم کننده است که ورزش باز خواهد گشت روزی به زودی. Streisand و Audra مک دونالد نشان داد همان خوش بینی در مورد شهر نیویورک تئاتر منطقه آینده را “قوی تر از همیشه” پس از بسته شدن با توجه به همه گیر مستند.

New York Giants نوابغ از جمله Strahan, Eli Manning, فیل ماجول و جاستین پهلو اعلام کرد یک فرصت از طریق یک قرعه کشی برای یک فن به یک بازی لمسی فوتبال با بازیکنان در حیاط خلوت خود را دریافت و یک حلقه کاسه فوق العاده. برنده قرعه کشی و سه نفر از دوستان را یک شانس برای بازی در برابر بازیکنان.

دیگر اجرای موسیقی شامل نیش را “پیامی در بطری” و Bon Jovi است “این زندگی من است.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de