پزشکی از راه دور می بیند گسترده ای به عنوان افزایش دهنده صفحه نمایش برای coronavirus

غرب شهرستان مراکز بهداشتی و درمانی با هفت امکانات در سباستوپول فرستویلل, Occidental و Guerneville, است تماس بیماران با قرار ملاقات به آنها این گزینه از یک تلفن و یا تصویری دیدار با یک پزشک در حالی که شخصی بازدیدکننده داشته است دفتر در دسترس هستند با تعیین وقت قبلی به صورت محدود گفت: Cunningham, مدیر عامل شرکت.

“بخشی از آنچه که ما در مراقبت های اولیه می تواند به کار گرفته شده از راه دور در این وضعیت او گفت:” و اشاره کرد که بیماران دیابتی که در معرض خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی هستند بهتر از ماندن در خانه است.

“ما می خواهیم به تراز مراقبت از ما تحویل با آنچه لازم برای مبارزه با این بیماری” کانینگهام گفت.

بیمارانی که می رسند برای یک قرار ملاقات در حال بررسی مدارک و شواهد از یک تب و سرفه و یا تنگی نفس و مردم با این علائم در حال خواسته به پوشیدن یک ماسک و ارزیابی خارج و یا در ماشین خود گفت: دکتر باران مور افسر ارشد پزشکی.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پوشیدن N95 ماسک برای در معرض خطر برخوردهای اما مور گفت: آنها توصیه نمی شود برای مردم “و رک و پوست کنده شوند به عنوان یک نیاز وجود دارد برای این (ماسک) در میان جامعه پزشکی” او گفت:.

بیشتر کار بیش از تلفن

پتالوما مرکز بهداشت پزشکان و رسیدگی به آنها در حدود 80 درصد از تماس های خود را با بیماران از طریق تلفن با بیش از 400 تماس یک روز در این هفته گفت: پدرو تولدو رئیس مسئول امور اداری.

هر کس پس از رسیدن به کالیفرنیا و رونرت پارک کلینیک است نمایش برای علائم COVID-19 و کسانی که آنها را به ارمغان آورد در از طریق یک درب عقب برای یک اتاق ایزوله.

این رونرت پارک تسهیلات که در آن یک کارگر شد, شهرستان اولین مورد از coronavirus مربوط به بیماری با توجه به جامعه انتقال بسته شد به مدت دو روز برای “deep بهداشت” تولدو گفت: نسبت دادن این حرکت به “فراوانی از احتیاط.”

مراقبت از دندان در هر دو درمانگاه در حال حاضر محدود به شرایط اضطراری و تمام روال دندان تمیز کردن و پر کردن حفره ها به تعویق افتاده است به دلیل حفاری پتانسیل به “گسترش بیمار, مواد,” او گفت:.

فعلی اشکال به پزشکی از راه دور توسط دولت صادر راهنمایی در مورد چگونه به لایحه برای کسانی که خدمات و معلوم نیست که ممکن است تولدو گفت.

“ما در حال انجام کار و امید ما ممکن است برخی از پرداخت های روز,” او گفت:.

سانتا رزا یادبود و پتالوما دره بیمارستان هر دو بخشی از سنت جوزف سیستم بهداشت لغو همه الکتیو بستری روش روز شنبه با استناد به چشم انداز است که شمال کالیفرنیا منابع مراقبت های بهداشتی ممکن است تیره و تار در روزهای آینده و هفته.

بیمارستان رهبری تیم و جراحان در حال انتظار برای “ملاحظه نقد و بررسی” تمام برنامه ریزی سرپایی انتخابی جراحی و روش های تهاجمی مانند آندوسکوپی و کاتتریزاسیون قلبی دکتر گفت: چاد Krilich, افسر ارشد پزشکی برای سیستم.

اتاق اورژانس باید متعلق به مردم با مشکل عمیق تنفس هنگام تب و بی حالی و یا ضعف او گفت: به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با دیابت و بیماری مزمن ریه یا دیگر شرایط جدی که کاملا احساس بیمار.

بیمارستان یادبود این منطقه تعیین شده مرکز تروما.

مردم راه رفتن به اتاق اورژانس باید پیش تماس بگیرید در صورت امکان و درخواست کارکنان برای یک ماسک صورت به محض ورود Krilich گفت.

سنت جوزف بهداشت گروه پزشکی با حدود 180 اعضای حفظ اختیاری پورتال آنلاین برای کاربران به انجام یک “بازدید مجازی” با یک پزشک گفت: دکتر راجش Ranadive یک پتالوما متخصص داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>