نوجوان سامری خوب توصیف کمک به معلولان راننده پس از Hwy. 1 صخره سقوط

دیوید Estrada رانندگی بود به مدرسه صبح روز چهارشنبه در امتداد یک سیم پیچ کشش از بزرگراه 1 در نزدیکی فورت راس هنگامی که یک مینی کوپر جلوتر از او به طور ناگهانی نوسان کردن جاده ناپدید شدن بیش از لبه.

در ابتدا 16 ساله چوب یارو پسر بود حیرت زده کرد. اما استرادا که تحت واکنش اضطراری آموزش و در حالی که شرکت در اکسپلورر برنامه با زادگاه خود آتش نشانی سه سال پیش به سرعت کشیده و شروع به دنبال بازماندگان.

ماشین نورد به حال به پایین یک دره عمیق حدود 8:20 صبح فقط در جنوب فورت راس و فرود بر روی سقف آن حدود 100 پا از جاده و رنج و آسیب های عمده. راننده 76 ساله دانیل Boicelli از Gualala بود کور خورشید صبح روشن و از دست رفته یک خم در جاده ها گفت: California Highway Patrol افسر دیوید deRutte.

چند مقامات اورژانس اعتبار Estrada یک تازه وارد در ال ملینو دبیرستان با صرفه جویی در Boicelli. در منطقه با هیچ سیگنال تلفن همراه و دیگر شاهد سقوط Estrada پرچم اتومبیل به اطلاع مقامات کشیده Boicelli و نگه داشته و او را آرام تا زمانی که امدادگران وارد شده است.

“دیوانه چیزی که من فکر نگه داشتن در تمام طول روز زمانی است که شما معمولی درایو شما می توانید ببینید وجود دارد” استرادا گفت. “من فکر کردم اگر من درایو توسط هیچ کس ممکن است او را دیده.”

کف دره پر شده بود با انبوه بلوط سمی درختچه ها و زمین بود خیلی تند به Boicelli به ایمنی بدون ترابری گفت: اریش لین, آتش, رئیس چوب یارو آتش نشانی.

Boicelli که فلج شده بود از قبل موجود آسیب دیدگی شد و با خیال راحت برداشته و برگشت به بزرگراه توسط سونوما کانتی کلانتر هلیکوپتر هنری 1 با استفاده از یک backboard و سبد گفته کلانتر ستوان اندی پول نقد. او پایدار تنها جراحات جزئی شد اما به حمل Gualala مرکز بهداشت برای درمان.

Estrada آموزش تدریس او را به آرامش قربانیان و از آنها سوال بپرسید. او آموخته Boicelli رانندگی بود به منطقه خلیج فارس برای دیدار با فرزندان خود و پس از این تصادف که جزئیات گیر با چوب یارو نوجوان.

“من فقط شده فکر کردن در مورد خانواده اش,” او گفت:. “چه می شود اگر آن را بدتر شد و او هرگز به آنها را ببینید؟”

مقامات به طور موقت بسته یک خط در بزرگراه بنابراین یک کامیون یدک می تواند با استفاده از یک 400-کابل پا به بهبود ماشین.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>