نوجوان دوچرخه سوار دچار جراحات جزئی در گزارش ویندزور hit-and-run

ویندزور نوجوان دچار صدمات جزئی در پنج شنبه هنگامی که او زده شد توسط یک وانت در حالی که سوار دوچرخه خود را در عبور.

راننده را متوقف کند. کامیون خود بود “آبی روشن” و — احتمالا یک تویوتا تاکوما یا فورد رنجر از 1990s یا اوایل 2000s گفت: Allison Goodwin, که دختر بود رسید.

زن جوان 16 ساله دانشجوی سال دوم در ویندزور بالا بود با او 11 سال در ویندزور جاده رودخانه در مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر پنج شنبه. آنها سفر شرق فقط در مورد به عبور از زیر بزرگراه 101.

دختران بودند و در پیاده رو در سمت شمال از جاده ها است. آبی وانت آمد پایین عازم جنوب رمپ در نرخ بالا از سرعت و نوجوانان بعد به یاد می آورد قبل از توقف در نور است. زمانی که “راه رفتن فرد” سیگنال روشن خواهران آغاز شد عبور از تقاطع. که زمانی که 16 ساله بود که انتهایی خواهر کوچکتر او زده شد او چپ پا و ران توسط وانت که تبدیل شد در سمت راست به رنگ قرمز.

نوجوان بود زدم به زمین. وقتی وانت متوقف نمی رانندگان در خودرو در پشت آن honked و اسلحه خود را تکان داد گفت: گودوین اما وانت شتاب غرب در ویندزور رودخانه جاده ها است.

گودوین معتقد است راننده قطعا او را دیدم که به یاد می آورد که او تا به حال نشانه برای او به جلو بروید و وارد تقاطع. در حالی که راننده احتمالا قصد ضربه او “او فوق العاده بود بی تاب و زمان خود بود.”

زن جوان گرفته شده بود به اتاق اورژانس و اشعه X گرفته شد. پزشکان در بیمارستان تشخیص داده شکسته لگن گفت: گودوین. پس از بررسی اشعه ایکس یک متخصص ارتوپدی گفت: خانواده روز بعد که او رنج می برند ممکن است از یک کوفتگی به جای شکستگی.

گودوین ظ گزارش با ویندزور پلیس که توضیح داد که به دلیل وجود دارد هیچ تصویری دوربین آموزش دیده است که بخشی از تقاطع و از آنجا که آنها هیچ شماره پلاک برای کار با گزینه های خود را محدود هستند.

“در حال حاضر ما واقعا باید هر چیزی در همه” به رفتن در ویندزور پلیس Sgt. دیلن Fong گفت: روز یکشنبه به نقل از “مبهم” شرح خودرو و راننده است.

در حالی که او دختر بزرگتر “به نظر می رسد OK” آلیسون گودوین در حال حاضر بیشتر نگران اثر این حادثه ممکن است در 11 ساله که شاهد آن است. “از نظر عاطفی آن ترسناک بود برای هر دوی آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>