نوجوان مجروح در باند مظنون تیراندازی در سانتا رزا منطقه پارک

یک نوجوان زخمی تیراندازی در یک باند مظنون مرتبط با تیراندازی در جنوب غربی سانتا رزا-منطقه پارک پنج شنبه شب در بیمارستان بستری باقی مانده بعد از ظهر جمعه به عنوان کارآگاه بررسی حمله.

در صبح روز جمعه یک شهرستان سونوما کلانتر, تیم SWAT در خدمت یک حکم جستجو در یک خانه در 1200 بلوک کلیولند خیابان در سانتا رزا در ارتباط با تیراندازی.

یک کادر از نمایندگان مجهز در, ارتش سبز, دنده تاکتیکی یک خودرو زرهی و یک تعداد انگشت شماری از ساده پوشیده نمایندگان احاطه نور آبی صفحه اصلی در هنگام جستجو. کلانتر سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد اینکه چرا خانه جستجو بود و یا اگر هر چیزی مربوط به تیراندازی قرار گرفته بود داخل.

بازداشت شده بود و روز جمعه بعد از ظهر والنسیا گفت.

“کارآگاه به طور فعال مشغول به کار مورد حق در حال حاضر آنها در حال تلاش برای کشف کردن که درگیر در تیراندازی” والنسیا گفت.

تیراندازی رخ داده است حدود 10:50 p. m. روز شنبه, زمانی که نمایندگان اعزام شدند به اندی لوپز وحدت پارک در خلنگ زار, خیابان, در پاسخ به چند گزارش از صدای شلیک گلوله در منطقه والنسیا گفت.

هنگامی که آنها وارد آنها دریافتند 18 ساله قربانی دروغ گفتن بر روی زمین در پارک و به او کمک های اولیه تا زمانی که آمبولانس او را به یک بیمارستان محلی است.

محققان آموخته قربانی همراه بود توسط یک گروه از افرادی که نوشیدن در پارک پنجشنبه شب هنگامی که یک تیره رنگ ماشین کشیده در کنار این گروه است. مردم در داخل خودرو و سپس شروع به فریاد باند شعار در گروه و حداقل یک نفر در این خودرو شلیک چندین گلوله در مسیر خود را قبل از اینکه ماشین به سرعت خاموش.

کارآگاهان مشکوک وجود دارد حداقل دو نفر در داخل خودرو یک رانندگی و حداقل یک دیگر در مسافر را به سمت کسی شلیک چندین گلوله از یک تفنگ والنسیا گفت.

18 ساله قربانی است که انتظار می رود برای زنده ماندن تنها فرد زخمی در حمله والنسیا گفت.

افراد در این گروه که همراه با زخمی, نوجوانان گفت: نمایندگان آنها را به رسمیت نمی شناسد افراد داخل خودرو او اضافه شده است.

محققان صحنه جرم و بخش جرایم خشونت آمیز واحد اعزام شدند, به, پارک, پس از تیراندازی که در آن جستجو برای شواهد در ادامه به بعد از ظهر جمعه والنسیا گفت. محققان همچنین اظهارنظر منطقه در جستجوی نظارت تصویری است که ممکن است اسیر جرم یا مظنون خودرو والنسیا گفت.

کلانتر را می پرسد هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی به تماس با آن مرکز اعزام در 707-565-2121.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected] در توییتر @nashellytweets.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de