نوجوان وانت راننده به اتهام رانندگی به معترضان

نوجوان وانت راننده کامیون فیلم برداری رانندگی را از طریق جمعیت از معترضان در نزدیکی دادگاه مربع در سانتا رزا در روز شنبه دستگیر شد صبح روز چهارشنبه.

17-year-old, که پلیس کاهش یافته است به شناسایی زیرا او جزئی دستگیر شد در 8:30 صبح روز شنبه به ظن حمله با سلاح مرگبار. او یک Montgomery, دبیرستان, دانش آموز, با توجه به اظهارات مقامات مدرسه.

این حادثه رخ داده است نسبت به پایان مسالمت آمیز در طول روز در پاسخ به اعتراض به مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که در روز یادبود زمانی مینیاپولیس افسر پلیس به او برگزار شد چهره را در خیابان با زانو بر پشت گردن خود را برای نزدیک به دو ساعت در حالی که دستگیری او.

در 7:40 بعد از ظهر, نوجوان رانندگی خود را به رنگ قرمز وانت جنوبی در مندوسینو خیابان از خیابان پنجم پلیس گفت: در انتشار اخبار. شاهدان گزارش داد که او با شتاب به سمت دادگاه مربع که در آن جمعیت معترضان جمع شده بود و بسیاری معتقد بودند که او در تلاش بود برای اجرای آنها بیش از.

این حادثه دستگیر شد در فیلم توسط تماشاگران و شهر را زنده خوراک از دادگاه مربع است. این ویدیو نشان می دهد یک وانت تویوتا رانندگی را از طریق تقاطع مندوسینو و چهارم راه را از طریق جمعیت است. چندین معترض پس از تعقیب کامیون و یک به نظر می رسد سعی کنید به صعود به بستر کامیون قبل از سقوط کردن. فرد دیگری برگزار شد که بر روی راننده پنجره افتاد اما به عنوان کامیون پاک ترافیک و با سرعت دور. دیگر معترضان پرتاب اشیاء در کامیون.

پس از چند لحظه مشکوک شتاب و غرب بر روی خیابان چهارم. پلیس او را متوقف کرد و در چهارم و B خیابان.

سانتا رزا پلیس مصاحبه پسر منتشر شد اما او به پدر و مادر خود را به خاطر هیچ قربانیان آمده بود به جلو. پلیس خواسته عمومی برای کمک به شناسایی شاهدان و قربانیان و چند نفر تماس وزارت اطلاعات در مورد این حادثه. یک قربانی شناسایی شد و مورد مصاحبه قرار گرفتند که در نهایت منجر به مظنون را بازداشت کردند.

پلیس قبلا گفته مظنون را تکذیب کرد تلاش برای اجرا کردن هر معترضان اما می خواستم برای پرواز یک پرچم آمریکا در گذشته جمعیت است. فیلم از این حادثه نشان می دهد آمریکایی پرچم زدن از جای خود در بستر کامیون.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>