نوجوان به اتهام اقدام به قتل در Kahala ساحل پنجه نرم می کند گناه نیست رد وثیقه

18 سال, پیر مرد متهم از سلاح سرد یک دختر 17 ساله در Kahala ساحل التماس کرد گناه نیست امروز به مسئول درجه دوم اقدام به قتل و رد شد به قید وثیقه.

مدار قاضی دادگاه شرلی خواهرم و دوستم رد وثیقه برای اریک ویلیس که برگزار می شد در ازای $1 میلیون وثیقه.

وکیل اریک Seitz وارد نیست جرم خود را پذیرفت و در خواست محاکمه با حضور هیئت منصفه. او ناموفق در برابر استدلال بالا بردن وثیقه به مبلغ 1 میلیون دلار پس از یک هیئت منصفه کیفرخواست و پرسید: برای کاهش اصلی $200,000.

معاون دادستان دیوید ون Acker غالب در حرکت خود به قید وثیقه را تکذیب کرد و گفت او در نوشته حرکت که ویلیس به شمار خطری برای جامعه است زیرا او به اتهام حمله به یک غریبه تصادفی و بدون انگیزه و بدون هیچ شرط و یا ترکیبی از شرایط می تواند اطمینان جامعه را به ایمنی.

حرکت restates اتهامات موجود در روز جمعه هیئت منصفه کیفرخواست که دختر دروغ گفتن در ساحل در تاریخ 8 ژوئیه هنگامی که یک مرد او را دیده بود در ساحل دریا قبل از اما هرگز صحبت با, آمد, از پشت, برگزار می شود دهان او را با یک دست و با چاقو به گردن او حدود پنج بار.

او دچار نای آسیب قابل توجهی از دست دادن خون و زخم چاقو به سمت راست شانه و گردن و دست.

این حرکت همچنین مدعی DNA از خون بر روی ویلیس کفش مسابقات قربانی DNA.

خواهرم و دوستم گفت: در وثیقه جلسات “دادگاه موظف به ارزیابی سطح خطر و نه گناه یا بی گناهی. ماهیت اتهامات آیا شامل یک بی دلیل حمله بین غریبه ها که در آن شاکی گفته دچار متعدد چاقو زخم شانه و گردن و دست.”

او گفت: پیش از محاکمه به قید وثیقه گزارش “گل متهم در معرض خطر در سطح بالا. نظارت و انتشار و یا هر نوع آزادی بود توصیه نمی شود.”

قاضی در ادامه گفت: “دادگاه می تواند بدون هیچ شرط و یا ترکیبی از شرایط است که منطقی اطمینان به ظاهر از متهم در دست نیست اما از همه مهمتر ایمنی جامعه ما است. به عبارت دیگر دادگاه نمی شده است با ارائه هر گونه شواهد و یا مجموعه ای از شرایط است که می تواند منطقی اطمینان از ایمنی جامعه است.

“در واقع همه نشانه در رکورد تا کنون هستند که متهم اگر او خواهد بود منتشر شده بود برگشت به همان محل اقامت تحت نظارت در همان شرایط است.”

او گفت: روانپزشک درمان شده بود او را از قبل از این اتهامات به وجود آمد و تحت همان شرایطی که این اتهامات به وجود آمد.

او وثیقه را تکذیب کرد اما گفت که قاضی دادگاه می تواند در تغییر شرایط را از وثیقه.

ویلیس در دادگاه ظاهر شد و با پوشیدن لباس سفید آستین T-پیراهن و شلوار خاکستری. پدربزرگ و مادربزرگ او نشسته در دادگاه گالری.

Seitz گفت که هیچ دلیلی برای انکار ویلیس خود حقوق اساسی اجازه می دهد با قرار وثیقه و در حالی که او تا به حال منتشر شده است در $200,000 وثیقه او هرگز نقض شرایط وثیقه در حالی که ماندن در حضانت او را پدربزرگ و مادربزرگ, کسی که با او در حال حاضر زندگی می کنند.

او به دادگاه گفت او شده است قادر به مراجعه مشتری خود را پس از او برگزار شده است در اوآهو جامعه مرکز تادیبی و ویلیس شده است و قادر به دریافت داروهای تجویز شده توسط روانپزشک.

Seitz زودتر گفت: او با شما تماس کلانتر بخش به ویلیس به نوبه خود در روز شنبه زمانی که او یاد گرفته از هیئت منصفه کیفرخواست اما گفته شد که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نیمکت حکم برای دستگیری او.

او گفت: چند پلیس وارد شد بعد از ظهر شنبه در ویلیس اما او بود. Seitz تماس کلانتر بخش آورده و ویلیس در صبح روز یکشنبه به او به نوبه خود در.

Seitz استدلال وجود دارد هیچ توجیهی برای افزایش وثیقه چرا که “هیچ چیز اتفاق افتاده در دو هفته او با قید وثیقه آزاد شد.”

او پیشنهاد کرد نظارت الکترونیکی و یا شرایط دیگر.

او همچنین گفت: مجازات هر کسی که خرید اوراق قرضه اگر یکی دیگر از قاضی مجموعه بالاتر وثیقه مقدار بدون هیچ دلیل خوب است.

“من نه دنبال این که آیا او خطری از غیر ظاهر” قاضی گفت: Seitz. “من فقط به دنبال در یک خطر که آیا او خطری از خطری برای جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>