تیم اندیشیدن چگونه خوش آمدید طرفداران

لارنس — صندلی های خالی شده اند هنجار چند سال گذشته در دانشگاه کانزاس که در آن جانشینی مربیان فوتبال شکست خورده است و به نوبه خود در اطراف آور اقبال Jayhawks.

در حال حاضر تمام کسانی که در باز کردن صندلی — و خطوط کوتاه و آرام concourses — هنجار خواهد بود در استادیوم فقط در مورد همه جا.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور دانشگاه های لیگ و franchises برای ارزیابی چگونه آنها ممکن است روزی خوش آمدید طرفداران.

در حالی که نظرات متفاوت از ورزش به ورزش کشور به ملت و حتی دولت به دولت یک چیز روشن به نظر می رسد: اجتماعی فاصله یک شرط بندی مطمئن هنگامی که طرفداران بازگشت. بنابراین انتظار نداریم که 100,000-به علاوه طرفداران بسته بندی شده به ورزشگاه میشیگان برای یک بازی فوتبال این سقوط و یا 16,300 نشسته داخل کانزاس ” طبقه آلن Fieldhouse زمانی که فصل بسکتبال کالج رول در اطراف.

“ما نمی دانیم که چگونه ما می تواند در آینده” Jayhawks ورزشی کارگردان Jeff طولانی اذعان کرد. “ما مدل 15-16 000 در یادبود ورزشگاه و صادقانه به شما بگویم ما مدل آلن Fieldhouse و من نمی توانم خودم را به آن نگاه کنید زیرا من می دانم که چگونه چند نفر از آن خواهد شد و این ناراحت کننده است.”

بسیاری از کالج ها به شدت تکیه بر فروش بلیط سوغات و امتیازات در فوتبال و بسکتبال برای افزایش خط پایین به نقطه ای که غیر از درآمد های ورزشی می تواند به طور کامل تامین می شود. اما جمعیت کوچکتر می رویم لازم است برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله — در ورزشی طرفدار در سراسر جهان بیش از حد. فوربس تخمین NFL را از دست خواهد داد 5.5 میلیارد دلار در ورزشگاه درآمد اگر همه بازی ها را بدون طرفداران و خرید اینترنتی برای لیگ های دیگر بدون سودآور TV deals می تواند فاجعه بار است.

این ویروس است که باعث COVID-19 است که به راحتی گسترش زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا مذاکرات و قطرات گسترش به مردم در این نزدیکی هست. به همین دلیل دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی موعظه جدایی در عمومی به عنوان موثر حفاظت.

در یک ورزشگاه هر چند ایجاد این نوع از بافر کار آسانی نیست.

اکثر طرفداران تمایل به فایل از طریق دروازه در همان زمان ایجاد تنگنا که در آن هزاران نفر می تواند در نزدیکی. آنها را جمع آوری در concourses به چت و یا خرید غذا و نوشیدنی و کالا. آنها ایستاده در خط در دستشویی. آنها موج به سمت خروجی در پایان بازی.

اکثر تیم ها و لیگ ها باید به صورت عمومی نشان داد برنامه های خود را برای سقوط های ورزشی, هر چند برخی از آنها به جلو در مورد آنچه انتظار می رود. آیووا ایالتی است که به دنبال در فروش تنها بلیط کافی برای پر کردن نیمی از جک Trice ورزشگاه برای بازی های فوتبال و نوتردام هشدار داده و از طرفداران کمتر و محدودیت به tailgating. میامی دلفین ها منتشر شد تعدادی از ایده های در دست بررسی: با استفاده از هر گردان, دعوت هواداران به ورزشگاه, در بخش های, اجازه دادن به آنها را ردیف ردیف مانند یک سرویس کلیسا و با استفاده از فن آوری برای به حداقل رساندن فرد-به-فرد تماس بگیرید.

هنگامی که طرفداران بازگشت پارتیشن بندی کردن صندلی های بسیار مهم تبدیل خواهد شد. و کسانی که فقط نمی توان به صندلی های خالی. تیم ها و لیگ در حال بررسی استفاده از موقت آگهی ها در سراسر کل بخش ها که می تواند به فروش می رسد برای حمایت و کمک به پر کردن شکاف ناشی از unsold بلیط. چنین آگهی ها در حال حاضر مورد استفاده برای ایجاد یک بیشتر صمیمی تنظیمات برای کنسرت و یا رویدادهای دیگر و Bristol Motor Speedway تا به حال برخی از آنها صحافی تا برای آخر هفته گذشته را نسکار مسابقه در تنسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>