تیلور دارای مایکلسون برای برنده شدن در نقش ونگار ریگی دادن ساحل

نقش ونگار ریگی دادن ساحل — نیک تیلور می دانستم که شانس بودند نه به نفع او یکشنبه در نقش ونگار ریگی دادن ساحل.

در حال حاضر عصبی مورد رو فیل مایکلسون برای اولین بار تنها با یک شات منجر تیلور در بر داشت خود را مشاهده Lefty کوتاه-بازی برجسته نشان می دهد در آستانه نهایی-دور جفت شدن در at&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am.

“من فقط کنجکاو به صداقت. و او به برخی از شگفت انگیز” عکس های تیلور گفت. “گفتم:” خوب من نمی دانم اگر او می تواند نگه داشتن آن تا. اگر او می تواند بزرگ.’ اما اگر من نگه داشتن انجام آنچه من انجام می دهند اتصال همراه … سپس سعی کنید به بچه ها پشت سر من سعی کنید به ضرب و شتم من است.”

تیلور ایجاد شده خود کوتاه-بازی برجسته برای یک پیروزی است که خواهد با او بماند مدت زمان طولانی.

او پناه پناهگاه شات برای عقاب که انجام او را به پنج گلوله سرب در نوبه خود. و وقتی که منجر منقبض شده به دو عکس در 40 مایل در ساعت gusts تیلور در لباس پوشیدن برای یک مرغک در 15 سوراخ است که همه به جز مهر و موم.

معلوم تیلور تا به حال مشکل بیشتر با باد از مایکلسون و کانادا موفق هر دو فقط خوب است. او هرگز از دست سرب و بسته با 2-تحت 70 برای چهار شات پیروزی کوین Streelman.

مایکلسون رفتن برای یک رکورد ششم در او نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am, پژمرده به سوم با 74.

“این ناامید کننده قطعا به برنده نیست اما من outplayed,” مایکلسون گفت. “من معنی نیک بازی بهتر از من. او پر از سوراخ یک زن و شوهر از عکس های بزرگ. که عقاب در 6 putts او ساخته شده در 4, 5 و 7 … او فقط واقعا بازی بزرگ گلف است.”

پاداش بیش از تیلور می تواند هضم کند.

او برنده شده در چهارم خود را شروع به عنوان یک PGA Tour تازه کار در 2015 Sanderson مزارع قهرمانی در می سی سی پی در آن زمان مخالف-زمینه صورتی که نمی ویژگی های هر یک از بازیکنان بالا است. او رفت و 146 شروع می شود در تور PGA تا پیروزی بعدی و آن را یکی از بزرگ است.

“این شگفت انگیز بود” تیلور گفت. “من باور داشتم که می تواند آن را انجام دهد چرا که من آن را انجام داده قبل از. اما برای انجام آن در این مد بازی با فیل به من می دهد مقدار زیادی از اعتماد به نفس جلو می رویم.”

پیروزی او را به کارشناسی ارشد برای اولین بار همراه با PGA قهرمانی تا ساحل و در هاردینگ پارک است. در ششمین سال حضورش در تور 31 ساله کانادا, بازی های برگزار شده است تنها دو رشته به عنوان یک حرفه ای.

یکی از کسانی بود که تابستان سال گذشته در نقش ونگار ریگی دادن ساحل و پس از آن تیلور اعلام کرد او و همسرش, اندی بودند و در انتظار اولین فرزند خود. آنها در حال انتظار برای او فراتر از 18th سبز در نقش ونگار ریگی دادن.

“شما نمی تواند آن را بنویسید خیلی بهتر است” تیلور گفت.

در فصل آخر بود که بیش از پنج ساعت از چندپاره و فاقد تأثیرگذاری احساسات. تیلور که او می شده اند بیشتر عصبی با یک بزرگتر منجر شود در شروع و پس از آن او تا به حال یکی در وسط. او به دست آورد سرب با 15-پا مرغک در شماره 4 همسان birdies با مایکلسون در par-3 پنجم پناه پناهگاه شات در par-5 ششم برای به دست گرفتن کنترل و ساخته شده 7-پا مرغک در شماره 9 به سر به عقب و نه با پنج ضربه منجر شود.

مایکلسون کمک به تیلور مزیت رفتن طولانی بیش هشتم سبز و پنوماتیک بسیار قوی است که آن را گرفتار شیب و نورد به fairway منجر به دو دیو. او دیو در شماره 9 دو شات نوسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>