راننده تاکسی 69 بازداشت به اتهام رانندگی بی پروا در سر الماس دهانه

بخش حفاظت از محیط زیست و منابع اجرای (DOCARE) ماموران دستگیر و صبح امروز 69 ساله راننده تاکسی به اتهام مقاومت در برابر یک منظور متوقف کردن موتور خودرو و رانندگی بی پروا در سر الماس دهانه در روز پنج شنبه.

ماموران در تلاش بودند برای جلوگیری از Eliu Kesi عقاب کابین راننده به اتهام نقض الماس سر دولت بنای سیاست منع تاکسی از درخواست مشتریان داخل دهانه اما او گفته شفاهی مبارز و فرار در نرخ بالا از سرعت گفت: یک بخش از زمین و منابع طبیعی سخنگوی بخش در انتشار اخبار.

افسران دنبال Kesi اما متوقف تعقیب و گریز با توجه به خطر بالقوه ای برای پیاده و دیگر رانندگان به خصوص در Kahala تونل DLNR گفت.

وثیقه تعیین شد در $2,000.

این بخش از پارک های ایالتی پرسنل گفت: Kesi هشدار داده شده بود چندین بار قبل از.

Kesi دستگیر شده بود صبح امروز پس از بازگشت به کابین در پارک.

دولت پارک مدیران می گویند “متعدد مستقل رانندگان تاکسی درگیر شده اند در غیر قانونی و فعالیت های متخاصم در سر الماس برای بیش از یک دهه.”

از آنجا که این دولت در Nov. 20 قطع آن تاکسی مرحله بندی منطقه به صبر برای مشتریان خود.

رانندگان تاکسی تنها می تواند رها کردن و انتخاب کنید تا prerequested سواری و هیچ درخواست برای کرایه در بنای تاریخی است.

DLNR سخنگوی Giovonni پارک گفت که افسران آن شده است اولین تلاش برای آموزش رانندگان تاکسی قبل از استناد به آنها.

DOCARE می گوید: رانندگان تاکسی را در معرض تهدید و heckled پارک کارکنان badgered و تهدیدی پارک بازدید کنندگان برای کرایه رانندگی شده اند به رو خطوط هنگام آمدن به پارک بازی, با صدای بلند, موسیقی, رانندگی بالاتر از 5 مایل در ساعت و 10 مایل در ساعت سرعت محدودیت ادرار و مدفوع در قلم مو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im