مجموعه های مالیاتی مخزن به عنوان هاوایی نمایندگان مجلس با طرح بودجه رفع برای جلوگیری از عمومی کارگر furloughs

دولت مالیات بر مجموعه سقوط حتی سریع تر از انتظار می رود در ماه گذشته به عنوان گردشگری و خیلی از بقیه اقتصاد تعطیل در پاسخ به کروناویروس جدید همه گیر با توجه به اطلاعات مالیاتی جمعه منتشر شد.

در همین حال مجلس نمایندگان و سنا به قانونگذاران گفت که آنها باید از بنیاد با هم 1 میلیارد دلار بسته از بودجه دولت رفع آنها می گویند آن را غیر ضروری برای رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به اعمال عمومی کارگر کاهش دستمزد و furloughs سال آینده.

نمایندگان مجلس همچنین طرح اجازه Ige به قرض گرفتن میلیاردها دلار بیشتر از دولت فدرال برای کمک به دولت از طریق همه گیر اما پیش بینی است که اگر آخرین بودجه پیش بینی برگزاری, دولت نمی خواهد بلافاصله نیاز است که پول به تعادل بودجه در سال مالی که شروع ژوئیه 1.

“ما در حال برش از عملیات موجود گفت:” مجلس سنا راه و روش رئیس کمیته داناون Dela Cruz. “نقطه تمام شد به طوری که ما می تواند جلوگیری از furloughs و نوع کاهش شدید که قبلا اعلام شد. این یکی دیگر از گزینه بنابراین ما هنوز هم می تواند حفظ دولت دست نخورده پر puka و به ما می دهد گزینه برای بعد.”

اما جمع آوری مالیات آمار منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد حتی آخرین گریم بودجه پیش بینی ممکن است بیش از حد خوش بینانه است.

شورای دولتی در درآمدهای پانل از کارشناسان وظیفه با طرح دولت مجموعه های مالیاتی پیش بینی شده در اوایل ماه مارس که مجموع مالیات های جمع آوری شده در سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد خواهد رشد 3.8 درصد بیش از سال گذشته مجموعه. خود را حدس بود که پس از همه گیر آمار در اواخر سال مالی بیشتر از تاثیر اقتصادی خواهد بود احساس سال بعد.

اما مارس جمع آوری مالیات آمار منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد مجموعه, اساسا, تخت, در حال رشد در فقط دو دهم از 1% در طول 10 ماه اول سال مالی نسبت به سال گذشته است. هر یک درصد نقطه تغییر در مالیات بر مجموعه مقدار به حدود 70 میلیون که بدان معنی است که دولت در مسیر به جمع آوری حدود 250 میلیون دلار کمتر از سال جاری نسبت به شورا پیش بینی شده فقط دو ماه پیش.

Ige است گفت: دولت مقابله با کسر بودجه حدود 1.5 میلیارد دلار برای سال جاری و سال آینده است.

در یک بیانیه نوشته شده است منتشر شد با جدید مالیاتی اطلاعات Ige گفت که “با توجه به COVID-19 اورژانس و اقدامات صورت گرفته در هاوایی به پهن کردن منحنی در ماه مارس ما نیروبخش برای کاهش مالیات بر مجموعه در مارس سال 2020 با توجه به کاهش در فعالیت های اقتصادی است.”

دولت تحمیل اجباری دو هفته قرنطینه در همه افراد پس از رسیدن در هاوایی موثر مارس 23 که باعث تعداد بازدید رها از حدود 30000 ورود در هر روز فقط چند صد و یا کمتر است. که فرستاده اتاق هتل و مالیات مالیات غیر مستقیم به یک شیرجه شیب دار. دولت همچنین مجاز در اعتراض به تاخیر در پرداخت درآمد خود را مالیات از 20 آوریل تا جولای 20.

اقامت در خانه جهت است که در اثر مارس 24 نیز به طور چشمگیری کاهش فعالیت های اقتصادی و مالیاتی مجموعه و “کاهش بیشتر انتظار می رود که منعکس شده در مارس 2020 مالیات بر مجموعه” با توجه به Ige ،

ماه گذشته فرماندار گفت: رهبران از مردم کارگر و اتحادیه های کارگری او در نظر گرفته شده برای اعمال 20 درصد paycuts برای کارکنان دولت از جمله معلمان یک طرح بود که بلافاصله مخالف مجلس اسکات سیکی سنا و رئیس جمهور ران Kouchi.

رهبران اتحادیه و دیگر منتقدان استدلال می کنند که برش پرداخت کارکنان بخش عمومی را آسیب بیشتر به زده اقتصاد دولتی و حتی ممکن است طولانی کردن بحران است.

مجلس به دولت بازگشت کنگره در روز دوشنبه را به یک بسته پنج صورتحساب سعی کنید برای آماده سازی دولت برای زمان های سخت پیش رو در حالی که قانع کردن Ige که کاهش دستمزد برای کارگران لازم نیست. قانونگذاران می گویند آنها محاسبه کسر بودجه است که در واقع حدود 1 میلیارد دلار نه 1.5 میلیارد دلار فرماندار است اشاره کرد.

Dela Cruz گفت: این طرح برای اصلاح لایحه بودجه مجلس لایحه 2200 به حرکت شبیه چمچه زنی تا $71 میلیون بود که بودجه برای حقوق برای خالی دولت مواضع دولت. آنها انتظار دارند اضافی $286 میلیون خواهد بود سمت چپ unspent از بودجه امسال عمدتا به دلیل هزینه های محدودیت های اعمال شده توسط Ige.

قانونگذاران نیز قصد جایگزین پول قرض گرفته شده برای $270 میلیون نقدی بود که در بودجه سال گذشته برای اجاره مسکن گردان صندوق و کار در آلوها ورزشگاه که آزاد کردن که پول آن را در دسترس برای صرف در دولت عملیات Dela Cruz گفت.

تمام که همراه با 25 میلیون دلار گرفته شده از بهداشت روانی و سوء مصرف مواد ویژه صندوق و $395 میلیون دلار در ایالت “روز بارانی” بودجه صندوق ذخیره باید به اندازه کافی برای پوشش کسری برای سال آینده, او گفت:.

این پیام را به دولت این است که “اگر شما نیاز به 1 میلیارد دلار در اینجا $1 میلیارد دلار” گفت: خانه امور مالی رئیس کمیته سیلویا لوقا. “من فکر می کنم آنها فقط به سختی شناسایی که در آن گلدان هستند و ما در حال انجام دولت در شناسایی” موجود بودجه.

در یک تغییر است که احساس می شود در جامعه قانونگذاران عادی توزیع 10 میلیون دلار در کمک های مالی در هر سال به سازمان های غیر انتفاعی در سطح ایالت, اما که نمی خواهد رخ می دهد در این سال Dela Cruz گفت. به جای لوک گفت: هاوایی سازمان های غیر انتفاعی می توانید برای درخواست میلیاردها دلار در بودجه فدرال که ساخته شده در دسترس از طریق مراقبت عمل می کنند.

دولت دریافت کرده است $862 میلیون دلار بودجه فدرال تحت مراقبت در عمل به حمایت از دولت و دولت های محلی در گیر و لوقا گفت: قانونگذاران را مناسب 80 میلیون دلار که برای Hawaii County, $66.5 میلیون دلار برای Maui County, و $28.7 میلیون دلار برای شهرستان کائوآئی. هونولولو در حال حاضر دریافت یک تخصیص بودجه فدرال از مراقبت عمل می کنند.

قانونگذاران همچنین استفاده از خانه بیل 2725 به عزم دولت بودجه ساخت و ساز به $2.1 میلیارد دلار در تلاش برای تحریک اقتصاد Dela Cruz گفت. و آنها برنامه ریزی برای اصلاح خانه بیل 1631 و سنا 75 اجازه Ige به قرض گرفتن و صرف میلیاردها دلار در فدرال شهرداری تسهیلات نقدینگی بودجه در صورت لزوم. که پول باید پرداخت در دو سال است.

سخنگوی Ige گفت: فرماندار به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود این بسته پیشنهادی توسط قانونگذاران و نمی تواند اظهار نظر در مورد آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de