Taverners batters پنجه خرچنگ

نیک لوئیسPilbara اخبار

Jacob Innamorati hitting a boundary.
آیکون دوربینیعقوب Innamorati هدف قرار دادن یک مرز است. اعتبار: الکساندر اسکات/Pilbara اخبار

دور 9 از غرب Pilbara انجمن کریکت بیش از 40 مسابقه را دیدم گیره نهر خرچنگ میزبان Dampier Taverners در شدت مورد بحث مطابقت در کررتها Leisureplex.

خرچنگ batted اول کردم و به یک شروع خوب با تشکر از 100 اجرا باز کردن همکاری بین الیور کوت 27 و اردن Perkusich 78.

هنگامی که Taverners شکست باز کردن مشارکت آنها قادر به نگه داشتن گرفتن درها و محدود اجرا می شود به عنوان خرچنگ بودند دگرگون کردن به 195 با کریگ Leknys انتخاب کنندگان با پنج به 35 خود را هشت اور.

این Taverners از دست یک زن و شوهر از اوایل درها را تعقیب قبل از کودی استخوان 43 و براد می رود 48 steadied این Taverners نوبت.

دن هاردینگ پس از آن شکست 25 اجرا می شود از 27 به دیدن Taverners خانه با سه ویکت با 10 توپ باقی مانده است.

خرچنگ اردن Perkusich شد انتخاب کنندگان با 2 برای 38.

این Wickham قهرمانی میزبان Nickol بازها با بازها پنبه حلاجی شده برای اولین بار و به شروع سریع با تشکر از 75 اجرا می شود از علی اسحاق قبل از 43 از محمد عزیر و نیم قرن از عزیز Saghar قادر به دیدن طلبان به یک نمره از 6 211.

قهرمانی کاسه ناتان کمپ شد انتخاب کنندگان با 2-24. قهرمانی تعقیب رفتن نیست به خوبی با شاهین پرتاب کنندگان قادر به انتخاب کنید تا مطابق درها تنها با بروک توپ 18 رسیدن به ارقام دو برابر به عنوان قهرمانی شد نورد برای 55. کامران خان 3-12 بود انتخاب کنید از شاهین bowlers.

Rec باشگاه در زمان Baynton شیرها با Rec باشگاه پنبه حلاجی شده ،

Rec باشگاه حلاجی صف رو به یک لرزان شروع به پس از از دست دادن زود هنگام جدا قبل از Damien Lalor و تراویس Scroop steadied نوبت با 43 و 54 اجرا می شود هر یک به Rec باشگاه به 6-162 خود 40 اور.

Shamsher سینگ فوق العاده بود برای Baynton مصرف 3-8 خود 8 اور.

شیر شکار نمی شروع خوبی با Rec باشگاه کنندگان قادر به کاهش شیرها به 7-45 قبل از ایشان Arandara 81 به ثمر رساند نه برای دیدن شیرها اولین پیروزی خود را از بیش از 40 فصل کردن آخرین توپ از نوبت با ریچارد اندرسون را انتخاب کنید از Rec باشگاه bowlers با 2-12 خود 7 اور.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im