تارا Reade می گوید بایدن باید برداشت از انتخابات ریاست جمهوری

تارا Reade سابق سنا aide که متهم جو بایدن از تجاوز جنسی گفت که معاون سابق رئیس جمهور “باید در حال اجرا بر روی شخصیت” و او فکر کرد که او باید برداشت به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

در مصاحبه با madadi سابق ایسنا و تلویزیونی NBC میزبان Reade گفت که او می خواست بایدن به “گام به جلو و پاسخگو” است که آن را خیلی دیر شده بود برای او را به عذر خواهی به او.

Reade همچنین گفت کلی است که او را به او اتهام تحت سوگند و خواهد بود مایل به صورت cross-examination. وقتی پرسید که آیا او را یک دروغ سنجی آزمون او گفت: “من را اگر یک جو بایدن یک طول می کشد. اما من نه یک مجرم.”

پرسید که او چه خواهد به او می گویند اگر او بودند به تماشای مصاحبه او گفت: “من می خواهم به می گویند ‘من و شما وجود دارد, جو بایدن, لطفا گام به جلو و پاسخگو. شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده است.’ “

وقتی کلی از او خواست اگر بایدن باید خارج از مسابقه گفت: “من آرزو می کنم او خواهد بود. اما او نمی خواهد اما من آرزو می کنم او خواهد بود.” این مصاحبه انجام شد شنبه و کلی ارسال شده گزیده ای در توییتر امروز.

Reade متهم کرده است بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993 زمانی که او در سنا ، او می گوید: او تحت فشار قرار دادند و او در برابر دیوار در مجلس سنا راهرو و نفوذ خود را دیجیتالی.

بایدن به زور را رد نماید. “این درست نیست” بایدن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC هفته گذشته است. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.” تعدادی از برجسته دموکراتیک زنان از جمله مجلس نانسی پلوسی و سنسور. الیزابت وارن و کریستن جیلیبرند باید گفت که آنها ایستاده بایدن.

در بیانیه این شب کیت Bedingfield یک معاون مدیر کمپین تکرار اظهارات قبلی که اتهام دروغین بود و ذکر اخبار مقالات که او نشان داد و گفت: تناقضات در Reade حساب. “حقیقت این است که این اتهامات و این مواد که ارائه شده به آنها را به بالا و تحت نظارت نگه می دارد خود را به اثبات کذب” او گفت:.

این مصاحبه بود Reade را برای اولین بار در دوربین مصاحبه پس بایدن را رد او اتهام جمعه گذشته است.

غنی McHugh یک روزنامه نگار است که در مورد نوشته Reade بدخشان برای کسب و کار خودی و تولید این مصاحبه گفت که Reade رسیده بود به کلی و خواسته کلی برای مصاحبه با او. کلی گفت: از او خواست به تولید آن است.

مصاحبه پخش یک زمان کوتاه پس از داگلاس Wigdor برجسته آزار و اذیت جنسی, وکیل, امروز گفت که شرکت او بود در حال حاضر به نمایندگی از Reade.

Wigdor نیویورک تایمز گفت که شرکت او بود “مشاوره تارا در تعدادی از چیزهای مختلف اما در این زمان من در آزادی برای به اشتراک گذاشتن.”

او گفت: نقش خود را شامل نمایندگی قانونی اما افزود: “البته روابط عمومی به نظر می رسد به رفتن دست در دست با مشاوره حقوقی ما به خصوص در چیزی شبیه به این.”

در مصاحبه با کلی Reade خطاب به یکی از مهمترین و گرم خطوط انتقاد در مورد او: که او یک عامل شمار ناشی از متوسط پست ها و توییت او تا به حال یک بار نوشته ستایش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور. او گفت که تا به حال “هیچ ربطی به سال 1993 است.”

“است که با تحریک مردم” او گفت:. “من رو تهدید به مرگ که از, چرا که آنها فکر می کردند من یک خائن به آمریکا است.”

او گفت که او احساس ناامنی پس از آمدن به جلو با او دادند و او در حساب های رسانه های اجتماعی هک شده بود.

“مبارزات انتخاباتی خود است در نظر گرفتن این موقعیت که آنها می خواهید به قادر به صحبت می کنند و با خیال راحت” او گفت:. “من آن را تجربه نکرده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de