طالبان هشدار قرارداد صلح با آمریکا در نزدیکی نقطه شکستن

اسلام آباد, پاکستان >> طالبان در بیانیه ای امروز گفت که مذاکرات صلح با ایالات متحده بود و در حال نزدیک شدن به یک نقطه شکستن متهم واشنگتن از نقض حقوق بشر که شامل حملات هواپیماهای بدون سرنشین به غیرنظامیان در حالی که همچنین تعزیر دولت افغانستان برای به تأخیر انداختن انتشار 5000 زندانیان طالبان وعده داده شده در توافق است.

طالبان گفت که آنها تا به حال محدود حملات علیه نیروهای امنیتی افغان به روستایی پاسگاه بود نه حمله نیروهای بین المللی بود و نه حمله نیروهای افغان در شهرستانها و یا تاسیسات نظامی. طالبان گفت: این محدودیت ها در حملات خود را به حال شده است به طور خاص گذاشته در توافق با ایالات متحده در ماه فوریه امضا.

طالبان هشدار داد خشونت بیشتر اگر آمریکا و دولت افغانستان ادامه اتهام نقض کرد.

داعش گفت که آنها تا به حال کاهش حملات خود را نسبت به سال گذشته گفت: ادامه نقض خواهد “ایجاد فضای بی اعتمادی است که نه تنها آسیب توافق بلکه نیروی mujaheddin به پاسخ مشابه خواهد شد و افزایش سطح مبارزه است.”

طالبان را متهم کردند که دولت افغانستان با استفاده از “غیرقابل دفاع برهان” به توضیح و تکرار تاخیر در انتشار یک وعده داده شده 5,000 طالبان زندانیان در ازای 1000 نفر پرسنل دولتی. دولت افغانستان پا کشیدن نیز واشنگتن را ترک نا امید.

در ضمن در پایتخت افغانستان از سوی رئیس جمهور اعلام کرد که دولت جدید حتی به عنوان او را از مناقشات سیاسی اصلی خود را سیاسی رقیب بیش از سال گذشته به نتایج انتخابات. غنی را به حرکت در آمد و حتی به عنوان افغان واسطه — از جمله رئیس جمهور سابق حامد کرزی رفت بین رئیس جمهور و حریف خود را رئیس اجرایی عبدالله عبدالله که همچنین اعلام کرد خود را در افغانستان رئیس جمهور.

این کشور را به کمیسیون مستقل انتخابات اعلام کرده است غنی برنده است اما عبدالله عبدالله و انتخابات شکایت کمیسیون را متهم به بی نظمی های گسترده.

تلاش برای مذاکره و پایان دادن به بحران سیاسی roiling کابل را ساخته اند پیشرفت کمی خسته کننده ایالات متحده و به طور بالقوه انحراف مرحله بعدی در روند صلح افغانستان. واشنگتن تهدید کرده است که خودداری از $1 میلیارد دلار در سال کمک این سال اگر غنی و عبدالله نمی تواند رسیدن به یک مصالحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد یک شروع سریع به داخل افغانستان مذاکرات گام بعدی در مذاکرات صلح را امضا on Feb. 29. این نگاه امیدوار کننده زمانی که غنی خود را اعلام کرد مذاکره تیم هفته گذشته عبدالله عبدالله پاسخ به آن شده است ولرم و طالبان را رد کرد و آن را به عنوان یک طرفه.

ایالات متحده و ناتو در حال حاضر شروع به عقب نشینی نیروهای خود از افغانستان است. کامل عقب نشینی است که انتظار به پایان خواهد رسید در 14 ماه و به طالبان تعهدات برای مبارزه با گروه های تروریستی و کمک در جنگ علیه گروه دولت اسلامی.

خروج خورده است نه به موفقیت در داخل افغانستان مذاکرات, اما وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تا به حال از سفر به افغانستان در ماه گذشته به تلاش برای شکستن بن بست بین غنی و عبدالله عبدالله ، Pompeo چپ بدون یک راه حل; با این حال هفته گذشته او استقبال کردند که دولت افغانستان تا به حال کنار هم قرار دادن تیم مذاکره کننده و پیشرفت به سمت زندانی منتشر شده است.

آن منتشر شده تصادفا حتی به عنوان طالبان با ارسال سه عضو تیم کابل در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>