مصرف آب و هوا شیرجه

چوپان فریزرصدا تلگراف

Tania Douthwaite, Cau Vaz and Anina Coco Burns prepare for the climate dive.Picture: Chloe Fraser
آیکون دوربینTania Douthwaite, Cau واز و انینا Coco سوختگی آماده شدن برای آب و هوا شیرجه رفتن.عکس: چوپان فریزر اعتباری: چوپان فریزر/صدا تلگراف

کارولینای شمالی آب و هوا فعالان را نهایی شیرجه در شنبه قرار دادن بدن خود را در خط در هوا و زیر آب تجمع بیشتر اکشن تغییر آب و هوا.

این گروه در حال دعوت مردم به skydive, غواصی و شیرجه حمل مدل مولکول های CO2 در 29 فوریه به عنوان بخشی از خود را به آب و هوا شیرجه که با هدف گسترش این پیام است که “C02 باید یک شیرجه”.

آب و هوا شیرجه سازمانده برنج کالن امیدوار است این رویداد را تشویق WA دولت به یک “جهش بزرگ به دور از سوخت های فسیلی و تجدید پذیر اقتصاد”.

او گفت: WA حدود 8 درصد از شبکه های تجدید پذیر در مقایسه با بیش از 50 درصد در جنوب استرالیا و تولید گازهای گلخانه ای در و تا به حال سر به فلک کشید هر سال از سال 2005.

“ما خواستار برتر برای قرار دادن در اهداف سالانه برای انرژی های تجدید پذیر و CO2 کاهش به قانون را در قالب یک کتا آب و هوا عمل می کنند,” او گفت:.

“آخرین آتش سوزی و خشکسالی نشان می دهد بحران آب و هوا در حال حاضر وارد و townsite از Rockingham بالا شانس هولناک که با افزایش دریاها.

“ما نیاز به یک آب و هوا عمل می کنند به خانه ما در قبل از آن می سوزد قبل از چشم ما.”

Tania Douthwaite, Maria Cullen, Cau Vaz and Anina Coco Burns prepare for the climate dive/
آیکون دوربینTania Douthwaite ماریا Cullen, Cau واز و انینا Coco سوختگی آماده شدن برای آب و هوا شیرجه/

یک گزارش دولت در سال گذشته برجسته این احتمال که Rockingham را تبدیل به هولناک دریاها افزایش عرض 5 تا 25 سال است.

برتر خوانده شده را علامت McGowan گفت: دولت بود که منجر به چندین مربوط به آب و هوا از جمله طرح های افزایش انرژی از طریق باد و انرژی خورشیدی حفاظت از تالاب های آب, امنیت, کاهش زباله و گسترش حفاظت و مستغلات.

“در حال حاضر ما مشخص ما انتشار گازهای گلخانه ای سیاست عمده برای پروژه های ارزیابی شده توسط سازمان حفاظت از محیط زیست” او گفت:.

“آن را معقول و متعادل تولید گازهای گلخانه ای سیاست است که ارائه راهنمایی به صنعت در آینده شغلی-ایجاد پروژه مصوبات.

“ما با تمام بخش های WA اقتصاد به سمت دستیابی به خالص صفر انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050.”

او گفت: دولت خود را معرفی گسترده تر و آب و هوا تغییر سیاست بعد از این سال.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>