T20 World Cup تماس ممکن است آمده تا Aug

راب ForsaithAAP

Australia's hosting of the men's T20 World Cup remains dependent on the COVID-19 pandemic easing.
آیکون دوربیناسترالیا میزبانی از مردان T20 جام جهانی باقی مانده است وابسته به COVID-19 همه گیر کاهش.

عدم تیرگی جام جهانی Twenty20 مارس تا اوت کریکت استرالیا مشتاق به این مسابقات از هر فرصتی اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

CA اجرایی کوین رابرتس است که مقابله با مقدار زیادی از COVID-19 چالش اما یکی از مهمترین اعمال و پیچیده بافندگی به برگزاری جام جهانی در ماه اکتبر-نوامبر.

در حالی که رابرتز’ دیگر گلایه محدود به استرالیا, جام جهانی نیاز به 16 تیم و هیچ کمبود مذاکره بین, CA, کمیته سازماندهی محلی و ایالتی و دولت فدرال به همراه شورای بین المللی کریکت (ICC) و دیگر ملی تخته.

چشم انداز این مراسم که با تاخیر تا نیمه دوم 2020-21 به عنوان پرچم ملی کاپیتان هارون فینچ در این هفته است که یک سناریو در بازی.

رابرتز داده نشده است تا امید از آن شروع در اکتبر 18 عنوان برنامه ریزی شده.

AAP درک رابرتز در مورد این مسئله در طول روز پنجشنبه تماس تصویری با CA کارکنان که قبل از او ICC کنفرانس تلفنی با همکار مدیران ارشد.

رابرتز نشان داد که به احتمال زیاد مهلت برای تصمیم گیری در مورد جام جهانی خواهد بود مرداد با اضافه کردن این نکته آن بود که یک جدول زمانی برآورد شده و او نمی تواند پاسخ از طرف ICC.

New Zealand Cricket اجرایی دیوید سفید پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه “اگر تصمیم گیری ساخته شده است (در مورد T20 World Cup) … آن را در ماه جولای خواهد بود”.

CA کارکنان را تا حد زیادی شده بود را برای بقیه سال مالی اما جام جهانی سازماندهی کمیته ویژه ادامه کار در سراسر نامشخص فصل پس از قطع پرداخت 25 درصد است.

CA در حال حاضر توپ نورد با دولت فدرال از نظر لجستیکی کابوس خواهد بود که آوردن 15 جوخه از جمله بازیکنان و کارکنان پشتیبانی به استرالیا در میان یک بحران بهداشتی است که متوقف شده است اکثریت قریب به اتفاق از مسافرت های بین المللی.

هیچ وعده داده شده است اما حاکم در بدن باقی می ماند, خوش بینانه, آن می تواند قابل دوام.

هند کریکت بورد است eyeing اکتبر-نوامبر پنجره با خیلی علاقه داشتن به تعویق افتاد سودآور هندی لیگ برتر به دلیل coronavirus.

هند نیز با توجه به میزبان T20 جام جهانی در سال 2021 کرسی چقدر سخت خواهد بود برای رابرتز و همکاران به قطعه تقویم بین المللی پشت هم هر زمان که ورزش می تواند از سر گرفت.

“این فوق العاده است برای دیدن کدهای فوتبال در استرالیا به دنبال بازگشت” استرالیا رودخانه پیتر Cathy گفت: زمانی که خواسته در مورد جام جهانی.

“اگر که کند پیش بروید که می توانید یک سابقه خوبی برای ورزش در استرالیا … آن را کاملا یک گام مثبت است که ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد ورزش در حال بازی دوباره.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>