نیروهای سوریه پس گرفتن کلید شهر در ادلب

Weedah صادق و Takis TsafosAAP

Turkish forces have ramped up attacks on the Syrian army since its soldiers were killed.
آیکون دوربینترکیه نیروهای ramped تا حملات ارتش سوریه پس از آن سربازان کشته شدند.

نیروهای دولتی سوریه موفق به تصرف یک شهر استراتژیک در شمال غربی استان ادلب, چهار روز پس از ترکیه حمایت شورشیان کشف و ضبط آن است.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت: نیروهای دولتی سوریه با حمایت جنگنده های روسی موفق به کنترل کامل از Saraqeb پس از شورشیان به دست آورد آن را از آنها در روز پنج شنبه.

Saraqeb کلیدی است برای هر دو نیروهای دولتی و شورشیان به عنوان آن واقع شده است در یک بزرگراه در ارتباط دمشق و شمال استان حلب است.

آن است که دومین شهر پس از Maaret al-Numaan در ادلب سوریه, آخرین اپوزیسیون دژ.

نیروهای دولتی سوریه و شبه نظامیان متفقین بر گرفته بود Saraqeb در اوایل ماه گذشته به عنوان بخشی از یک عملیات نظامی در منطقه است.

روز یکشنبه ترکیه, وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: کشور در حال راه اندازی یک عملیات نظامی به نام “عملیات بهار سپر” در برابر رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, نیروهای, بعد از سوریه اعتصاب کشته شدن دست کم 34 سربازان ترکیه در روز پنج شنبه در ادلب.

سوریه روز یکشنبه گفت که آن بسته شدن حریم هوایی در آن flashpoint, north-west عمدتا ادلب.

شیوع خشونت به موجب ترس از جدید مهاجرت به اروپا, بحران پس از آنکارا گفت: مرزهای آن باز بود به کسانی که می خواستند سر به اروپا در هفته گذشته مرگ و میر.

هزاران نفر از مهاجران شده اند عجله به ترکیه در مرز با یونان و بلغارستان پس از آن.

در پاسخ ارتش یونان را به انجام ورزش با مهمات همراه این کشور در مرز مشترک با ترکیه در روز دوشنبه وزارت دفاع در آتن گفت.

24 ساعته مته را در Evros منطقه مورد استفاده توسط مهاجران غیرقانونی در تلاش برای ورود از ترکیه است. در طول ورزش مقامات یونانی را ممنوع اعلام کرد این جنبش از شهروندان و وسایل نقلیه و دام در این منطقه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>