سوریه نیروهای تحکیم کنترل حلب

Syrian forces have taken control of dozens of towns northwest of Aleppo.
آیکون دوربیننیروهای سوریه گرفته اند کنترل از ده ها تن از شهرهای شمال غربی حلب است.

ارتش سوریه می گوید آن را گرفته است کنترل کامل از ده ها تن از شهرها در شمال غربی حلب و حومه آن را فشار دهید با مبارزات انتخاباتی خود را برای از بین بردن گروه های شبه نظامی “در هر کجا که هستند در بر داشت”.

پیشرفت های ساخته شده بودند پس از بشار اسد نیروهای سوار شورشیان از M5 بزرگراه لینک حلب به دمشق بازگشایی سریع ترین مسیر بین سوریه و دو تا از بزرگترین شهرستانها برای اولین بار در سال در یک, بزرگ استراتژیک برای به دست آوردن اسد.

حمایت سنگین روسیه حملات هوایی نیروهای دولتی مبارزه شده است پس از این سال شروع به پس گرفتن حلب و قطعات از کشورهای همسایه استان ادلب که در آن ضد اسد شورشیان خود را نگه دارید و آخرین سنگر.

دولت در حملات هوایی روز دوشنبه آمار Darat Izza در نزدیکی مرز ترکیه حدود 30 کیلومتری شمال شهر حلب و زخمی شدن چندین غیر نظامی و وادار کردن دو بیمارستان به توجه به کارکنان بیمارستان.

Wtnesses همچنین گزارش داد حملات هوایی در مناطق جنوبی از استان ادلب.

پیشرفت فرستاده اند صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان سوری در حال فرار به سوی مرز ترکیه در بزرگترین واحد جابه جایی از نه سال جنگ.

آن را نیز ناراحت شکننده همکاری میان آنکارا و مسکو که جناح مخالف در جنگ است.

ترکیه و روسیه شروع دور جدیدی از مذاکرات در مسکو در روز دوشنبه پس از چندین خواسته آنکارا که نیروهای اسد باید عقب نشینی و آتش بس بود در محل قرار داده.

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت که حملات شبه نظامیان در پایگاه و سوریه مواضع را ادامه داده و “آن را ممکن است برای ترک این پاسخ داده نشده”.

“نیروهای نظامی از روسیه و ترکیه بر روی زمین در سوریه در ادلب هستند که در تماس مداوم با یکدیگر به دنبال تغییر در شرایط. آنها باید درک کامل از یکدیگر مشارکت کنند.”

اما سوریه نیروهای مسلح در بیانیه ای گفت: آنها فشار با آنچه آنها خود را به نام “مقدس و نجیب به خلاص شدن از شر آنچه باقی مانده از سازمان های تروریستی در هر کجا که در سوریه جغرافیا آنها یافت”.

آنها گرفته شده بود کنترل کامل از ده ها تن از شهرها در شمال غربی حلب و حومه آنها گفت.

رئیس جمهور ترکیه طیب اردوغان گفت: نظامی خواهد درایو سوریه نیروهای اگر آنها از خروج از ایران تا پایان ماه.

احساس خطر جدید پناهنده بحران در آن مرز ترکیه فرستاده است هزاران سرباز و صدها کاروان از تجهیزات نظامی برای تقویت آن مشاهده پست ها در ادلب تاسیس تحت 2018 د-تشدید توافق با روسیه است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>