سندیکای بخت و اقبال خوب Handsandwheels

Connections of Handsandwheels soak up the RWWA Cup win with reinsman Ryan Warwick.
آیکون دوربیناتصالات از Handsandwheels جذب RWWA جام پیروزی با reinsman Ryan وارویک. اعتبار: همیلتون سازندگان محتوا

درجه یک شش ساله Handsandwheels کامل از ویژگی های رویداد hat-trick برای مربی Aiden De Campo زمانی که درخشان به ثمر رساند همه-این-راه های برنده شدن در امشب $50,000 RWWA جام (2130m) در گلاستر پارک.

شهر پرت در جام حذفی و فرماندار برنده جام در دو قبلی شروع می شود, او firmed به $1.06 پارتی بازی قبل از سرازیری خانه بیش از 3m روشن runner-up سنگ من ($17).

تلاش برای شکاف چهار برنده مستقیم خواهد بود ساخته شده توسط Handsandwheels زمانی که او تکل دوشنبه هفته $50,000 Pinjarra جام.

امشب پیروزی بود پای دوم از یک RWWA دو جام برای Handsandwheels که او نیز برنده از ویژگی های سال گذشته است.

آن را یک امر خانوادگی quinella امشب با نیم برادران Handsandwheels (با سه ماخ) و پنج ساله راک من (توسط Rock N Roll بهشت) که فرزندان Benjor Maddy Lombo.

De Campo تحت هفت روز تعلیق شد و جایگزین در Handsandwheels’ قهر برای RWWA جام رایان وارویک.

“او کیفیت اسب که بسیار حرفه ای و صرفه جویی در انرژی خود را” وارویک گفت. “من خوشحال هستم که به داده شده است یک فرصت به او رانندگی.”

Handsandwheels, رتبه 1:56.8 امشب, افزایش سهام خود-درآمد فراتر از $650,000. او موفق به کسب 28 مسابقه در یک 77-شروع فعالیت حرفه ای خود را از سندیکای صاحبان از جمله برجسته سوارکار اسب دوانی شدن کیرا Yuill.

یک پرت جام حذفی برنده سوار و در حال حاضر با داشتن یکی از بهترین فصول در زین Yuill شد همه لبخند در RWWA جام جایزه ارائه شده است.

وارویک خواهد شد که درایو WA پیسرز و ما الفی رومئو و کهکشانی ستاره به صورت co-مربیان گرگ و Skye باند در سیدنی Menangle آهنگ فردا شب گفت که او امیدوار است به رکورد دو دولت موفقیت است.

“آنها کشیده ام گسترده ای در Menangle اما باید به خوبی” وارویک گفت.

ال Jacko ما جیمی جانستون و بیل هیلی دیر شد scratchings از RWWA جام.

ستاره کره مادیان دو Expresso در هدف برای غنی پرت مسابقات پس از گرفتن یک پیروزی باریک در امشب $40,000 Caduceus باشگاه کلاسیک (2130m).

مربی راس Olivieri است هدف او در $200,000 WA دربی (2536m) در مارس و $150,000 WA اوکس (2536m) در ماه مه.

رانده شده توسط Chris Lewis و با شروع در $7.50 در Caduceus او به ثمر رساند با یک بینی از عمده مارتینی (13 دلار) و ضربان ساز Al گرررو (5 دلار) بود 2m در مقام سوم.

دو Expresso رتبه 1:55.4 و شکست جانی دیسکو 1.55.8 مسابقه رکورد در سال 2016.

“این دختر شوخ و جوان است بسیار خاص” لوئیس گفت. “او در حال حاضر به اثبات رسانده استثنایی و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برنده در او.”

دو Expresso به دست آورده تقریبا $250,000 برنده در 10 از 13 شروع می شود.

لوئیس حل و فصل او را در گیره در جایگاه پنجم و او روشن کردم نزدیک خانه به نوبه خود. پس از جارو به جلو او برگزار کردن دیر شارژ عمده مارتینی که از نزدیکی گذشته در 12-اسب زمینه است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>